Sari la conținut

Tur Prin Muntii Apuseni Pe Un Scuter De 50cm.


Postări Recomandate

Excursia a inceput din orasul meu natal adica Alba-Iulia,Zlatna,Abrud,Campeni,Avram Iancu unde am si stat doua zile la bunici peurma am plecat pe valea arisului (Baia de Aries),Buru,Valisoara ,Aiud si dinou acasa... Va spun peisajele sunt superbe........... :P

 

Astea sunt cateva dintre poze....

post-4094-1130181044_thumb.jpg

post-4094-1130181739_thumb.jpg

Editat de Memo_alba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Excursia a inceput din orasul meu natal adica Alba-Iulia,Zlatna,Abrud,Campeni,Avram Iancu unde am si stat doua zile la bunici peurma am plecat pe valea arisului (Baia de Aries),Buru,Valisoara ,Aiud si dinou acasa... Va spun peisajele sunt superbe........... :P

 

Astea sunt cateva dintre poze....

Salut, consătene !!! ÂŞi parintii mei sunt din A.I. CINE EÂŞTI ?...ca nu te Âştiu...

post-7883-1132911751_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari pt excursia facuta....

si credema ca te inteleg ca ai facut tura cu scuterul ce il ai,sunt foarte bune si fiabile...cunosc persoane ce au facut si peste 1000km cu un scuter asemanator ca al tau....

in ziua de astazi se fabrica scutere foarte fiabile,la care tre sa le dai doar benzina si ulei de amestec si te duc unde vrei tu,nu au problemele ce aveau scuterele cu ani in urma

 

inca o data felicitari

si tineo tot asa cit mai multi km

 

te salut cu respecte

roby

 

CHOPPERS FOREVER

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Din pacate sambata am vandut scuteru sper ca la vara sa fac acelas tur pe ceve mai mare. :friends:

Acum ti-o intrat in sange,nu o sa mai scapi niciodata de virus :friends: Si eu o sa fac turul romaniei pe la sfarsitul lui Iulie ca sa prind si intrunirea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...