Sari la conținut

Lazareth


Altair
 Share

Postări Recomandate

Nu ma asteptam sa placa toate sau tuturor. Cert este insa ca sunt ALTFEL! Preturi de la 27,000 pana la 75,000.

 

Gerard Depardieu (care printre altele este dealer Yamaha), a primit un Baby King de la fiul sau.

 

Offtopic: MVT, imi place ca ti-a atras atentia 675-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma ma chinui si eu cu un Katana sa il fac StreetFighter. Cine are poze, schite, sfaturi astept cu placere si :P un rasp aici, sau PM sau mail la motoridder@gmail.com

 

@aquilla: Tu ce zici? Pe mine ma chiar bate gandu la modul cel mai serios :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma ma chinui si eu cu un Katana sa il fac StreetFighter. Cine are poze, schite, sfaturi astept cu placere si :P un rasp aici, sau PM sau mail la motoridder@gmail.com

 

@aquilla: Tu ce zici? Pe mine ma chiar bate gandu la modul cel mai serios :banana:

 

O sa ranjesti intr-una, garantat. E in trei!!! 120 CP la 165 kg, mi l-as lua si eu dar nu inainte de altceva tot de la ei (alte directie).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pei eu ziceam ca nu imi place cum le-or modificat ei.mai ales R1,aratau mai bine originale

 

Reptile, omu' gusturile nu se discuta :ok:

 

Dar inca nici acuma nu imi pot scoate imaginea la SuperDuke990. El nu poate fi considerat un street-fighter? Nu? Daaaa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...