Sari la conținut

Caut Saboti!


Purghy
 Share

Postări Recomandate

Incearc ala motoland Cluj www.motoland.ro

Am fost ieri la ei si aveau acolo un raft enorm doar cu placute si saboti, cine stie poate ai noroc sa fie si ce ai nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

io zic sa dai comanda! nu e un model foarte raspandit la noi si piesele se gasesc mai greu! oricum ai frana fata si poti sa mergi cu ea fara mari probleme!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIBS S.R.L.

Adresa: Floarea Soarelui, Nr. 7, Sc. , Etaj , Apart. , Sector 4, 4, 41271, Telefon: 021.3324375

 

e undeva in zona oraselului copiilor din berceni, la metrou, intr-o curte, cu intrarea pe o strada paralela cu sos. oltenitei

e destul de complicat de explicat asa, cel mai bine dai un tel si iti explica ei cum sa ajungi

fac tot felul de elemente de frictiune (placute/saboti de frana, discuri de ambreiaj, etc)

cel mai bine e sa te duci cu sabotii de frana la tine, ii lasi acolo si dupa cateva zile ii ai (asta daca nu sunt o piesa comuna, ca sa aiba gata facuti si doar tii schimba, dar am inteles ca nu prea se gasesc)

 

da un tel si iti explica ei tot

succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult dar eu nu ii am... in mana. Adica inca mai merg cu motorul asa cum e... Eu vreau sa iau unii noi sau ma rog, cum or fi si sa mi-i pun. Cateva zile fara motor pt. niste amarati de saboti... nu stiu... Offf...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai exista un nene care incarca saboti si placute pe Viilor langa intersectia cu Filaret (e o vulcanizare), Dar parca mai de incredere sunt cei de la RIBS. Str. Floarea soarelui este laterala din Martisor. Exista un indicator "Ferodouiri auto" pe undeva pe la geamuri multe. Baietii chiar lucreaza bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ii recomand pe cei de langa oraselul copiilor care reancarca placute de frana. Mi-am umplut si eu placutele la ei si a zburat ferodou-ul de pe ele in mai putin de 10 km ! Vreau sa zic a zburat cu totul, a ramas doar suportul de metal perfect curat nu ca s-a uzat :P

Editat de Marcos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ti-am trimis si un PM - sunt buni da' cica nu aveam nevoie. Inca. :lol: Trebuia facuta curatenie pe acolo, dat cu aspiratoul, chestii de-astea si la iarna lustruit cablul cu benzina... Mersic mult! Cand mai am nevoie de piese te mai bat la cap. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...