Sari la conținut

Am o problema (NRG Power DD)


KiLLaH
 Share

Postări Recomandate

Rolly da tu esti tot mai prost pe zi ce trece... inteleg ca un neuron te ajuta sa gandesti (nu prea inteleg cum e posibil) ial altul sa scrii la tastatura, dar "Prin bombe inteleg oameni ca tine care caracterizeaza functionarea unor scutere dupa tipul de burnout care il fac." chiar nu inteleg cum e posibil sa fi asa prost nu intelegi care e faza? Toti or inteles "faza" si la ce ma refeream numai tu esti mai incapatanat. PS: Fa rost de niste celule stem si puneti'le in cap.... in timp ce dormi neuronii se joaca ping pong, cu putin noroc vor fi destui cat sa joace o miuta hai bft.

 

Killah taci ca te faci de (cuvant urat) sincer . Rolly iti da maxim la tot ce ii zici.

Editat de S o r i n DNA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.. vad ca e plin forumul asta de pupincuristi ehh asta e... pacat ca nu am si eu 2-3 sclavi care sa fie ceva de genu "bgood.gif" mereu cand zic ceva... si zic asta pentru ca asa e, am explicat de nush cate ori ce vroiam sa spun dar unii gasesc asta motiv de ras... grow up...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.. vad ca e plin forumul asta de pupincuristi ehh asta e... pacat ca nu am si eu 2-3 sclavi care sa fie ceva de genu "bgood.gif" mereu cand zic ceva... si zic asta pentru ca asa e, am explicat de nush cate ori ce vroiam sa spun dar unii gasesc asta motiv de ras... grow up...

Hai sa-ti zic o chestie...am un prieten care un NRG ca al tau si ii fuge 84km/h(e delimitat) si nu se mai vaita atat!Eu nu inteleg ceva: spui ca ai A1 si ti-ai luat scuter(asta daca am inteles eu bine faza cu A1)..Pai daca ai ce nu ti-ai luat si tu un scuter de 125ccc sau o moto la 125cc de vrei asa viteza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...