Sari la conținut

Accident Brasov


pucky
 Share

Postări Recomandate

Un amic de-al meu cu o Honda CBR 600RR, evident nu i s-a acordat prioritate si s-a "infipt" intro Dacie. Zona Hidromecanica este unde s-a intamplat accidentul omul venea de pa Calea Bucuresti si in Centrul Civic, drumul liber el avea ceva viteza, un mosneag nu ii acorda prioritate si, evident, are loc accidentul.

 

Este atreia busitura a baiatului pe anul asta, si cea mai grava. Acum este la spital cu un picior rupt se pare si ceva pe la cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa se faca bine amicul tau si sa nu mai aiba parte de asa ceva.Am si eu o intrebare pentru tine acum am vazut si eu un filmulet cu un acident din Brasov o Yamaha cred ca R1 sau R6 cu o masina veche in care baiatul a murit pe loc ai idee ce s-a intamplat.Daca poti trmite-mi si mie un Priv te rog ca am ramas socat ce am vazut in filmuletul asta daca as putea l-as baga pe un server da e cam lung are 30 de mb parca dar e foarte socant.Salut si mersi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa se faca bine amicul tau si sa nu mai aiba parte de asa ceva.Am si eu o intrebare pentru tine acum am vazut si eu un filmulet cu un acident din Brasov o Yamaha cred ca R1 sau R6 cu o masina veche in care baiatul a murit pe loc ai idee ce s-a intamplat.Daca poti trmite-mi si mie un Priv te rog ca am ramas socat ce am vazut in filmuletul asta daca as putea l-as baga pe un server da e cam lung are 30 de mb parca dar e foarte socant.Salut si mersi!!!

 

ala a fost un accident care ma facut sa tremur si nu se compara cu nici un filmulet de pe net mai ales ca trecusem prin acel loc cu cateva ore inainte :lol: ...........soseaua brasov=tg mures este ca de circuit dar baiatul cu masina a fost vinovat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: ...multa sanatate si spune-i sa aibe mare grija pe viitor!! :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...