Sari la conținut

NU inteleg rostul


zane94
 Share

Postări Recomandate

Domnilor, domnilor, a intrebat si el...

e drept ca habar nu are ce inseamna o comunista, dar toti motociclistii pe care ii stiu, multi ex-comunisti, nici nu s-ar uita la o comunista acum cind au japoniste. Pina la urma, pentru ei sint numai motoare, atit ii intereseaza pe majoritatea, sa se dea cu ele, sau sa atraga fetele (si sint multi de'shtea)... :laugh:

 

Comunisti adevarati, sint extrem de rari (in craiova mai stiu decit unul - si culmea, are 15 ani)

 

Numai bine

 

 

 

-Bbbbbrezent!!!

 

ms... oricum mi motoarele imi plac nu pt ca atrag fete si atat...eu le iubesc deoarece iti ofera o anumita libertate, fata de o masina

 

 

bey coclendere.....m-ai cam enervat!!1.la mana numai chiuli de la ore!2 la mana ia pune-ti lacat la gura ca spui numa' porcarii!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

UN SG LUCRU AM AFLAT DESPRE COMUNISTE CA CEI CARE AU COMUNISTE SI AU POSTAT PARCA AR FI VOMITAT SUNT NISTE IDIOTI... CU RESTU NAM NIMIC

 

 

 

Deci bine zis nu imi ,,m-ai " faceti jocul

 

Baiete' .....mai bine te-ai duce la culcare...ce zici ?

sau ti-ai gasit jucarie.....? :laugh:

 

ai vazut ca am inchis gura la cativa de pe aici si te ascuzni dupa varsta...bravo foarte destepata miscare... nu cumva ai dat de limita inteligentei personale? mai bine stai cuminte...daca-ti eplodeaza capu'

 

 

-Bbbbbrezent!!!

 

 

 

 

bey coclendere.....m-ai cam enervat!!1.la mana numai chiuli de la ore!2 la mana ia pune-ti lacat la gura ca spui numa' porcarii!! :laugh:

app... nu vorbi daca nu ma cunosti...chiar nu chiulesc... si imi vad de scoala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai fi pus intrebarea intr-un mod ok, atunci oamenii ti-ar fi raspuns frumos si ai fi invatat ceva.

Te rog eu mult, mergi si la ora de romana, invata sa folosesti . sau , sau ! sau ? Nu totul se rezuma la "..."

Mai bine taci si citeste tot forumul, vei avea ce invata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai fi pus intrebarea intr-un mod ok, atunci oamenii ti-ar fi raspuns frumos si ai fi invatat ceva.

Te rog eu mult, mergi si la ora de romana, invata sa folosesti . sau , sau ! sau ? Nu totul se rezuma la "..."

Mai bine taci si citeste tot forumul, vei avea ce invata.

daca ar fi foast baieti de treaba nu ar fi comentat la scris.... deoarece oricine greseste cand se grabeste mai ales la scrisul la tastatura...asa ca de acum nu am ce face decat sa inchid guri de urangutani...

 

asa, deci care urmeaza?

Editat de zane94
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ar fi foast baieti de treaba nu ar fi comentat la scris.... deoarece oricine greseste cand se grabeste mai ales la scrisul la tastatura...asa ca de acum nu am ce face decat sa inchid guri de urangutani...

 

asa, deci cine urmeaza?

E clar !!!

nu ai inteles nimic :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah fratilor poluati forumul cu aberatii daca unu coace tot felu de ideii se gaseste tot forumul sa sara lasa sa vorbeasca daca atat il duce capu da nu mai dati apa la moara ca asa nu incheiati in veci.............ROG ADMINISTRATORUL SA MUTE TZIGANIA ASTA IN ALTA PARTE A FORUMULUI >>>>LA DISCUTI DESPRE MOTOCICLISM SAU ORIUNDE ALTUNDEVA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteapta putin.. am o idee...:

 

Va rog pana la urma poate sa imi explice cineva de ce sunt atat de iubite comunistele? ROG TOTI RECALCITRANTII SA TACA SI SA SE ABTINA. Dupa ce imi explica cineva puteti sa stergeti de tot topicul, daca se poate!

 

Va rog frumos, de acum inainte fara dispute stupide... ca a crescut destul rating-ul topic-ului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa....

 

1.urangutan este fiul lui doamna mata...pe care desigur o cunosti foarte bine

 

2.nu mai arunca cu injurii aiurea pentru ca nu se stie niciodata de unde sare iepurele.

 

3.banuiesc ca stii ce inseamna un urangutan??pacat ca a trecut schimbarea la fatza...ai ratat ocazia

 

4.daca nu iti convine anumite aspecte nu mai JICNI alta lume de pe acest prea minunat forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut comunista cand altceva nu prea era la noi in tara si nici nu-mi permiteam altceva, pt mine a fost totusi o experienta neplacuta, dar asa, ca tot omu m-am atasat de prima motocicleta, acum as achizitiona una doar sa surubaresc la ea, ca hobby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut comunista cand altceva nu prea era la noi in tara si nici nu-mi permiteam altceva, pt mine a fost totusi o experienta neplacuta, dar asa, ca tot omu m-am atasat de prima motocicleta, acum as achizitiona una doar sa surubaresc la ea, ca hobby

 

bine atunci da, se merita, iar cum ai zis tu...ca sa ai ce surubari acum... dar eu nu ii inteleg pe cei care comunistele sunt motocicletele lor de toate zilele, de ce nu isi iau ceva mai bun, adica parerea mea e ca in 1000 de euro gasesti o motocicleta decenta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite mai Gigele cum sta treaba. De exemplu , fabrica de motociclete URAL are inca in productie modelul asta de motocicleta pentru ca se vinde chiar daca arata ca din razboi. Or fi tampiti astia cu tot cu fabrica lor , ce zici?

post-17617-1229190750_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amice, e gresit sa generalizezi spunand ca motocicletele astea asa zis "comuniste" (mie nici nu-mi place sa le numesc astfel) nu-s nici frumoase, nici puternice, nici rezistente...

Eu pot sa-ti spun ca exista motociclete vechi, care daca au fost bine intretinute sunt inca in stare f buna de functionare si mai pot fi utilizate inca mult si bine de acum incolo.

Unele sunt si frumoase. Bineinteles ca depinde de gust. Mie, personal, multe din motocicletele noi, moderne nu mi se par frumoase.

Nu-s puternice? Depinde cu ce motociclete noi le compari. Nu le poti compara cu cele de viteza. Dar compara-le cu cele noi din aceeasi clasa si ai sa vezi ca de-a lungul timpului n-au ramas in urma cu performantele de viteza si consum.

Nu-s rezistente? Eu, de pilda nu ma pot plange ca IJ-ul meu n-ar fi rezistent. Am circulat 20.000 km in 5 ani si n-am avut niciodata nici o problema mecanica.

O problema majora a motocicletelor vechi este aprinderea, care e cam defectuoasa si ineficienta. Asta zic eu ca e principalul motiv pt care o motocicleta veche poate sa mearga prost, chiar avand motor f bun. Cu o aprindere electronica bine facuta poti face sa mearga f bine o motocicleta veche.

De ce unii le prefera? Pe langa diverse motive personale ar mai fi unul care nu poate fi neglijat: costul redus de intretinere, posibilitatea de a invata tehnica si a-ti repara singur motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa....

 

1.urangutan este fiul lui doamna mata...pe care desigur o cunosti foarte bine

 

2.nu mai arunca cu injurii aiurea pentru ca nu se stie niciodata de unde sare iepurele.

 

3.banuiesc ca stii ce inseamna un urangutan??pacat ca a trecut schimbarea la fatza...ai ratat ocazia

 

4.daca nu iti convine anumite aspecte nu mai JICNI alta lume de pe acest prea minunat forum

 

 

asa asa!!zii ca nu-l doare!bag si eu una!

alta lume,alta era,pentru ZANE care spera,o tratare mai firava pentru masa si-a lui ghena de gunoaie plina,plina,plina de scutere si alte geoarse,porcarii si prin poponeata stroarse!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amice, e gresit sa generalizezi spunand ca motocicletele astea asa zis "comuniste" (mie nici nu-mi place sa le numesc astfel) nu-s nici frumoase, nici puternice, nici rezistente...

Eu pot sa-ti spun ca exista motociclete vechi, care daca au fost bine intretinute sunt inca in stare f buna de functionare si mai pot fi utilizate inca mult si bine de acum incolo.

Unele sunt si frumoase. Bineinteles ca depinde de gust. Mie, personal, multe din motocicletele noi, moderne nu mi se par frumoase.

Nu-s puternice? Depinde cu ce motociclete noi le compari. Nu le poti compara cu cele de viteza. Dar compara-le cu cele noi din aceeasi clasa si ai sa vezi ca de-a lungul timpului n-au ramas in urma cu performantele de viteza si consum.

Nu-s rezistente? Eu, de pilda nu ma pot plange ca IJ-ul meu n-ar fi rezistent. Am circulat 20.000 km in 5 ani si n-am avut niciodata nici o problema mecanica.

O problema majora a motocicletelor vechi este aprinderea, care e cam defectuoasa si ineficienta. Asta zic eu ca e principalul motiv pt care o motocicleta veche poate sa mearga prost, chiar avand motor f bun. Cu o aprindere electronica bine facuta poti face sa mearga f bine o motocicleta veche.

De ce unii le prefera? Pe langa diverse motive personale ar mai fi unul care nu poate fi neglijat: costul redus de intretinere, posibilitatea de a invata tehnica si a-ti repara singur motocicleta.

 

ms foarte mult... uitati am fratilor un raspuns de calitate de la un om de calitate...vedeti ca se poate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteapta putin.. am o idee...:

 

Va rog pana la urma poate sa imi explice cineva de ce sunt atat de iubite comunistele? ROG TOTI RECALCITRANTII SA TACA SI SA SE ABTINA. Dupa ce imi explica cineva puteti sa stergeti de tot topicul, daca se poate!

 

Va rog frumos, de acum inainte fara dispute stupide... ca a crescut destul rating-ul topic-ului...

"taceti", ma, si "scriti" acilea de comuniste ca vrea asta micu' sa stie, ca sa poata sa doarma linistit la noapte !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"taceti", ma, si "scriti" acilea de comuniste ca vrea asta micu' sa stie, ca sa poata sa doarma linistit la noapte !

 

 

:smoke: :D :D ,si maine zice mamiiii.....vreau motorrrrrr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite mai Gigele cum sta treaba. De exemplu , fabrica de motociclete URAL are inca in productie modelul asta de motocicleta pentru ca se vinde chiar daca arata ca din razboi. Or fi tampiti astia cu tot cu fabrica lor , ce zici?

 

ma da asta din poza chiar arata bine... adica nas merge cu ea la varsta mea...dar e frumoasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke: :D :D ,si maine zice mamiiii.....vreau motorrrrrr

Macar de-ar vrea comunista....ca m-am saturat de pokemonii ce-si iau vitezane si se sparg pe capete cu ele...

 

ma da asta din poza chiar arata bine... adica nas merge cu ea la varsta mea...dar e frumoasa...

Scoate desh'tu din nas!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine atunci da, se merita, iar cum ai zis tu...ca sa ai ce surubari acum... dar eu nu ii inteleg pe cei care comunistele sunt motocicletele lor de toate zilele, de ce nu isi iau ceva mai bun, adica parerea mea e ca in 1000 de euro gasesti o motocicleta decenta...

 

am si eu o intrebare! cu ce bani ti-ai luat tu motor? de unde ai avut tu banii?

Editat de Sir_Fanes2007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke: :D :D ,si maine zice mamiiii.....vreau motorrrrrr

 

asta so crezi tu... oricum motor vreau de mult... da eu nu ma plang la maicamea sa imi ia din bani parintilor, ci imi strang eu "la pusculita", ca nam fost crescut cu gandul "ce vreau eu primesc!! nu ma intereseaza cat costa si alte porcari!!!" ,clar?si apropo ,mai mihai, si tu ai dat de limita inteligentei? ca mai era unu pe aici care isi depasise IQ-ul ajungand la 20... ai ajuns si tu la 15? felicitarile mele...ai putea spune ca esti geniul familiei tale...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta so crezi tu... oricum motor vreau de mult... da eu nu ma plang la maicamea sa imi ia din bani parintilor, ci imi strang eu "la pusculita", ca nam fost crescut cu gandul "ce vreau eu primesc!! nu ma intereseaza cat costa si alte porcari!!!" ,clar?si apropo ,mai mihai, si tu ai dat de limita inteligentei? ca mai era unu pe aici care isi depasise IQ-ul ajungand la 20... ai ajuns si tu la 15? felicitarile mele...ai putea spune ca esti geniul familiei tale...

Na, ca tocmai ti-ai facut un dusman ! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare! cu ce bani ti-ai luat tu motor? de unde ai avut tu banii?

poi restu de la bani de pachet, alocatia stransa pe un an intreg, colind, din cand in cand imi mai dadea bunica mea bani daca luam note bune...oricum nu am strans 1000 de euro...dar cateva sute de euro am facut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu intelegi rostul?

Pai de ce sa te chinui sa-l intelegi?Esti incapabil daca nu-l intelegi tu singur, nu acira sa-ti explicam noi care-i rostul.

 

Si asta ai spus-o deschizand topicul, no offence :smoke:

 

Iar daca nici nu-l intelegi si nici nu-l vezi, fa-ti un control :D

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...