Sari la conținut

Rog ajutor


cristi 57
 Share

Postări Recomandate

Am avut un accident cu motorul, vineri intre 12 - 15, am fost lovit de cineva ( in jurul orei 13:12)si nu mai stiu nimic, mi-am pirdut memoria. La 12 am plecat de la Morarilor, de la service-ul unde am masina la reparat, iar la ora 15 am ajuns la nasul meu 2 statii mai sus fara sa stiu nimic de mine(cam mult). Am fost la spital, dus de familie, dar nu mai tin minte, am facut niste radiografii si sunt bune. Am uitat toate evenimentele din ultima saptamana, acum incep sa-mi revin. Luni trebe sa fac o encefalograma si daca iese bine atunci totu-i OK. Mai multe nu stiu! doctorii spun ca s-ar putea sa nu mai stiu niciodata ce sa intimplat in aceasta perioada... asta este. Intrebarea este cine a vazut sau stie ceva? Este vorba de o motocicleta galbena lovita de o masina. Vreau sa stiu doar locul.... unde s-a produs accidentul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut un accident cu motorul, vineri intre 12 - 15, am fost lovit de cineva ( in jurul orei 13:12)si nu mai stiu nimic, mi-am pirdut memoria. La 12 am plecat de la Morarilor, de la service-ul unde am masina la reparat, iar la ora 15 am ajuns la nasul meu 2 statii mai sus fara sa stiu nimic de mine(cam mult). Am fost la spital, dus de familie, dar nu mai tin minte, am facut niste radiografii si sunt bune. Am uitat toate evenimentele din ultima saptamana, acum incep sa-mi revin. Luni trebe sa fac o encefalograma si daca iese bine atunci totu-i OK. Mai multe nu stiu! doctorii spun ca s-ar putea sa nu mai stiu niciodata ce sa intimplat in aceasta perioada... asta este. Intrebarea este cine a vazut sau stie ceva? Este vorba de o motocicleta galbena lovita de o masina. Vreau sa stiu doar locul.... unde s-a produs accidentul

 

Pai si politia ???? nu stie unde s-a produs accidentul. ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si politia ???? nu stie unde s-a produs accidentul. ?

te-ai gandit ca poate are nevoie de martori?

 

bine ca nu ai uitat parola de aici :wave:

Poate a tinut-o mine computerul pt el, sau nu i-a fost afectata memoria de lunga durata.

Carcotasilor! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut un accident cu motorul, vineri intre 12 - 15, am fost lovit de cineva ( in jurul orei 13:12)si nu mai stiu nimic, mi-am pirdut memoria. La 12 am plecat de la Morarilor, de la service-ul unde am masina la reparat, iar la ora 15 am ajuns la nasul meu 2 statii mai sus fara sa stiu nimic de mine(cam mult). Am fost la spital, dus de familie, dar nu mai tin minte, am facut niste radiografii si sunt bune. Am uitat toate evenimentele din ultima saptamana, acum incep sa-mi revin. Luni trebe sa fac o encefalograma si daca iese bine atunci totu-i OK. Mai multe nu stiu! doctorii spun ca s-ar putea sa nu mai stiu niciodata ce sa intimplat in aceasta perioada... asta este. Intrebarea este cine a vazut sau stie ceva? Este vorba de o motocicleta galbena lovita de o masina. Vreau sa stiu doar locul.... unde s-a produs accidentul

Bine ca esti OK.

La prima si cea mai rea tranta care am luat-o vreodata cu moto(avem SS), stiu locul unde am cazut,am avut si poza la gazeta politiei din comuna,dar nu imi amintesc nici pana in prezent de ce am cazut,din momentul impactului pana la spitalul de urgenta din CT,drum de vreo 50-60 km cu salvarea nu stiu nimic cu toate am vb tot drumul cu asistenta,banuiesc ca era tinerica altfel nu ma deranjam .

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ....de ce tip de motor e vorba.

Asa-i! Caut un martor care stie locul accidentului. In memoria mea nu mai exista data de 12 si 13.12.2008. Daca stiu locul si ora pot gasii martori oculari. Acum cateva ore am iesit din spital, mi-am revenit, sunt bine. Repet: intre Morarilor si Iancului ora 13.00 data 12.12.2008

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma prind,ai fost lovit si ai ajuns nu stiu unde!Pai cum?Si daca tot cu mobra de unde sti ca ai fost lovit?Si daca ai fost lovit si omul te-a ajutat si ai spus multumesc,la revedere?Poate mai explici o data si pt mine ca sunt in ceata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate mai explici o data si pt mine ca sunt in ceata!

 

pai asta a si zis omu, ca e in ceata. N-a zis ca nu se mai putea misca. A zis ca nu mai tine minte. De-aia a intrebat daca a vazut careva de vrun accident (cu el bineinteles). Io ii doresc succes maxim. Ciudata situatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma prind,ai fost lovit si ai ajuns nu stiu unde!Pai cum?Si daca tot cu mobra de unde sti ca ai fost lovit?Si daca ai fost lovit si omul te-a ajutat si ai spus multumesc,la revedere?Poate mai explici o data si pt mine ca sunt in ceata!

 

Reciteste primul post. Nu stie cine l-a ajutat, cine l-a lovit. Iar un motor mai poate functiona rezonabil in urma unei busituri usoare.

 

 

pai aia de la spital nu au date despre cine te-a adus?

 

L-a adus familia la spital. Scrie in primul post. Jeeezaz cititi inainte sa postati!

 

Multa bafta la gasit martori. Aiurea situatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...