Sari la conținut

Impresii Despre Timisoara


alex
 Share

Postări Recomandate

Eu am fost la Tm.Nu am facut poze ca am uitat aparatul.Asteptam ca Dobrescu sa puna pozele primite de la cei care au facut.Nu am ce sa va povestesc deoarece am fost singurul din gasca si m-am plictisit ca imi lipseau prietenii de petrecere.O parere personala cred ca anul trecut a fost mai misto.Avand in vedere ca stiu situatia celor ce au organizat intalnirea se accepta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la inceput cer scuze daca am suparat pe cineva dar trebuie sa recunoastem ca a fost slab anul acesta . In afara de parada care totdeauna multumeste pe toata lumea dar si aici s-a alergat dupa masina oficiala si anumite grupuri s-au pierdut de plutonul din fata ,felicitari pentru demonstratii baietii sun buni , in rest muzica a nemultumit multa lume cu care am discutat chiar la fata locului .Stiti m-am uitat la majoritatea participantilor nu erau toti pentru trance sau haus sau ma rog pentru muzica zgomotoasa ar fi trebuit ca si la Sibiu sa fie diversificata , pauzele au fost foarte lungi si gazdele nu au reusit (si iar ma repet ca la Sibiu) sa tina in priza atentia participantilor. Asa cum spune si colegul Nitescu plictiseala a predominat. Sa nu mai pomenim de conditiile de igiena ! cine a fost s-a lovit sigur de lipsa grupurilor sanitare !! La asa un volum mare de oameni numai 2 WC si ce dusuri ? Eu zic ca te gindesti in primul rind la conditiile pe care le oferi si dupa aceea la distractii , care si acestea ar mai trebui schimbate sa ma scuzati butoiul acela spinzurat de cei 4 stilpi este un pericol real pentru cel care sta direct pe tabla , stiti cit l-a durut pe un participant penultimul daca nu ma insel cred ca si acum are probleme cu bazinul macar daca era invelit cu ceva blana de oaie arata si mai haios si era si protejat concurentul.

In alta ordine de idei firmele care au venit sa-si desfaca produsele ma refer la mincare ar trebui sa fie mai diversificate , sunt de acord cu ce spunea cineva aici pe forum ca la Bucuresti era departe orasul si nu ai putut sa-ti cumperi nimic ,Asa si aici noi care veneam din Timisoara am adus de acasa pentru diferiti prieteni veniti de la Bucuresti de la Suceava de la Bihor mincare de acasa ! Deci trebuie de aici in colo sa se tina cont de 3 lucruri : 1 Conditii bune de campare

2 Posibilitatea de ati procura mincare

si nu in ultimul rind 3 Antren si muzica buna

Dar ar mai trebui spus un lucru tuturor sa dam dovada de mai multa civilizatie ca sa ajutam si organizatorii sa iasa bine intrunirile lor daca toti am DAO pe bautura ce ar fi ???? Haideti sa ne distram si sa ne aducem a doua zi aminte ce a fost in prima zi !

Si ca sa inchei as mai da un mic sfat tuturor organizatorilor :

La plecare sa fim intimpinati de oficialitati ca si la venire, sa ne luam ramas bun de la fiecare grup sa le multumim pentru ca au venit la noi de la sute de Kilometrii macar printr-o mina ridicata Aceasta sunt eu si parerea mea Cu drag pina la proxima interventie ! Va salut pe toti indiferent de marca Mona :) :angry: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Avand in vedere ca stiu situatia celor ce au organizat intalnirea se accepta :)

Care-i situatia lor :angry: ? Desi sunt din TM nu prea am legatura cu organizatorii.

 

Nici mie nu mi-a prea placut :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca stiu situatia celor ce au organizat intalnirea se accepta :)

Care-i situatia lor :angry: ? Desi sunt din TM nu prea am legatura cu organizatorii.

 

Nici mie nu mi-a prea placut :angry:

Ai bani faci.Banii s-au obtinut greu si insuficienti.Inainte de intrunire s-au certat si toata treaba a ramas pe Raul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Desigur si eu am auzit ca Raul a dus greul la Timisoara si daca a facut singur pentru tot ce a reusit il felicitam si as dori sa-i acordam tot sprijinul nostru pentru intilnirea de la anul ! Aceeasi va saluta (apropo de salut cred ca un far aprins si o mina ridicata ar fi frumos pentru salut) indiferent de marca :angry: :angry: :angry: Mona
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...