Sari la conținut

Modificari Minsk


Supapa_Jr
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 132
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vreau sa zic...ca este probabil ca discul de pe janta sa nu fie 'compatibil' cu etrierul....atunci ce trebuie sa fac?

Apropo....vreau sa imi spuna si mie cineva cam cat de greu este sa tragi toba sub sa la minsk....ce mai trebuie facut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[scuze cati spun dar acu' te lauzi ca merge de trazneste, acum o vinzi :P

Intotdeauna cand cineva vinde un motor are doua motive:1 nu are bani, 2 este stricat

IN FINE

SPOR LA VANZARE

BAFTA

:crack:

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

pai ti-a zis cineva deja: toata fata de la ceva! de la etz e cel mai bine ca e mai ieftin si oricum vine de pe un motor mai greu decat minsku' deci nu o sa ai probleme cu franarea :crack: lasa panaramele alea de pe moped! is facute pt. ala si nu cred ca rezista pe minsk :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate gresesc dar discurile ventilate nu ar trebui sa aibe gaurele? trebuie sa aibe gaurile ovale asa mari? mai prezinta siguranta daca se tin doar in circumferinta interioara si cea exterioara? zona de rezistenta nu e prea subtire? sper ca intelegeti la ce ma refer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate gresesc dar discurile ventilate nu ar trebui sa aibe gaurele? trebuie sa aibe gaurile ovale asa mari? mai prezinta siguranta daca se tin doar in circumferinta interioara si cea exterioara? zona de rezistenta nu e prea subtire? sper ca intelegeti la ce ma refer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai e asa de simplu?

eu credeam ca tre sa stau sa modific cadrul si altele....daca e asa simplu cred ca pot renunta la jenti turnate....in favoarea franei pe disc....dar la etz se mai rup spitele ca stiu unele modele de motocicleta la care se rup.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ia zi ... cum e sist. de prindere al furcii ca ma gandesc ca asa mult o sa fie de munca .... :crack:

daca e simplu ma risc sa-mi iau furca sa pun la minsk... :P

Apropo @DANGERO ce inseamna la tine furca ???? ghidon + etrier+disc+roata fata?

Editat de Supapa_Jr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate,hai ca te vad interesat?fii atent :am doua fetze:una de ETZ:amortizoare,roata cu disc+cauciuc,pompa frana,etrier-2 mil........shi FATZA SUZUKI GS 400:AMORTIZOARE,ARIPA NICHELATA,ROATA+CAUCIUC+DISC,POMPA>IMPECABILA-200 EURO.de vrei poze sa spui k eu mi-am cump un gs da n-am putut folosi decat fatza...restu era varza....merge f.bine pe minsk k eu o am montata pe ij.....intra perfect in juguri..pe mine m-a ajuns 400 cat am dat pe toata motocicleta... :P

 

are shi etrier,uitasem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Dangero....pozele cu furca de etz ar fi binevenite....ca de fata de gs nu am bani...

@MetallByker....parca era un baiat cu niste roti de malagutti...pe 16 dar se demareaza mai repede cu roti mai mici

@ontopic....credeti ca se potriveste codita asta?e de vfr

post-6057-1132855974_thumb.jpg

post-6057-1132856035_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...