Sari la conținut

Ii Bun La Enduro OmwBixXol


StreetFighter69
 Share

Postări Recomandate

Sal, am si yo o intrebare despre omw bixxol nush am vazum ca tot fak reclama la el si am observat ca au si pt moto in 4T!! am observat ca in omw-urii ii 1L de ulei ii 53 de lei!! mai scump k motul si altele din cate stiu lasati si voi aicia niste pareri!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal, am si yo o intrebare despre omw bixxol nush am vazum ca tot fak reclama la el si am observat ca au si pt moto in 4T!! am observat ca in omw-urii ii 1L de ulei ii 53 de lei!! mai scump k motul si altele din cate stiu lasati si voi aicia niste pareri!!!

 

 

uite aici

 

http://www.pro-bike.ro/forums/lofiversion/...php/t22179.html

 

eu zic ca topicul e bine documentat. dintre toate tiputile de ulei pe care le-am folosit pana acum (yacco, motorex, repsol si motul) motul 300v e de departe cel mai bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu folosesc Castrol/Mobil/Motul/Repsol.

omw-u nu prea imi place(MIE PERSONAL)da nu te lua de fiecare data de pret!!

 

daca ma gandesc mai bine,la tine cred ca mere si cu uei de gatit,baga ulpio ca-i bun,tine vreo 3 prajeli!!

trilu-lilu crocodilu,bujie da care-mi iau,da ulei de care pun?ca eu sunt un mos batran,ca stie sa ceteste romaneste,englezeste,dar eu pe zane-l tavaletse,cand ma enerveste!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Fine , singuru care o fakut ceva cat de cat cum trebe ii adiy

P.S. BAG P>>> IN CEI CARE-SI DAU CU PAREREA SI IN CEI CARE CITESC DIN REVISTE SI VIN PE FORUM SA EXPLICE CARE-I TREABA :(

 

 

stii sa citesti? :o

sau ai translator?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...