Sari la conținut

BURSA MOTO


cristineo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 629
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Vand sau schimb Kawasaki KLX 250 d din 2004 are absolut tot la ea, e completa, dau si piese la ea, este in regula cu toate actele la zi inmatriculata pe TM. Are doar o singura problema, proprietarul de la care am luat-o a dat in ea 240 si a spart axa cu came si a ciobit chiuloasa, deci in concluzie ii trebuie alta chiuloasa in rest motorul este tipla. Accep sa se studieze indeajuns sa vada ca doar chiuloasa e problema. Accept si unele variante. Nu am poze cu ea dar am ceva de pe net exact cum arata. Pentru mai multe detalii sunati la: 0755592432 sau YM: rappers_byrappers Pret 700 euro

 

http://img573.imageshack.us/gal.php?g=kawaklx.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand ghete PROBIKER folosite de cateva ori.aproape noi . marime 40 pret 100lei 0727881292

vand 4 cauciucuri moto noi noute . 180/55/17 120/70/17 bridgestone pirelli metzeler PRETZ DE TOT CACA.UL

Editat de kawasakimann
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Kawasaki Zr-7s 2001.41000 km,flitru sport K&n,toba sport leo vince,ghidon speed fighter,semnale custom,cauciucuri Michelin pilot power schimbate in 2010 la fel si placutele de frana fata/spate ulei si semeringuri la furca schimbate in toamna,vopsea originala si stare mecanica foarte buna.pretul este 2350 eur. detalii aici http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...001-339950.html

post-51571-1295338332_thumb.jpg

post-51571-1295338369_thumb.jpg

post-51571-1295338399_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand casca AGV GP1 marimea S ( de la scula) culoare galbenama, viziera impecabila, casca este ca noua, pretul este de 150 de lei, sa-i cumpar manusile lu Catau. este jale casca.. si mai am niste protectii delea pentru enduro, sau sport turing, cumparate de la louis, le dau pe 80 de lei ca sunt ca noi,

pui si poze dar nu acus ca ma grabesc,

... deabea astept sa vina smaebul sa vad cerseetorii de abtipilduri la treaba, ha ha ha.

Vand si motocicleta pe 7000 de euro.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand costum moto dintr-o bucata din piele neagra,aproape nou

250 lei

Maine pun poze.

 

Mai am si acum abtipilduri de anul trecut de la furnizorii mei din SMAEB...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND 2 GENTI LATERALE OXFORD 400 RON PE BUCATA,PT MOTOCICLETE SPORT. .SI 2 COBURI PIELE 250 RON AMBELE

Mesaj completat

post-34603-1295779494_thumb.jpg genti laterale OXFORD 700 ron ambele pt motociclete sport si touring

 

 

 

post-34603-1295779416_thumb.jpg coburi piele 200 ron ambele + gentuta scule bonus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND 2 GENTI LATERALE OXFORD 400 RON PE BUCATA,PT MOTOCICLETE SPORT. .SI 2 COBURI PIELE 250 RON AMBELE

Mesaj completat

post-34603-1295779494_thumb.jpg genti laterale OXFORD 700 ron ambele pt motociclete sport si touring

 

 

 

post-34603-1295779416_thumb.jpg coburi piele 200 ron ambele + gentuta scule bonus

Am o intrebare dc nu te superi.. nu cumva ai gresit pretul la coburile sport, in loc de 4 milioane ambele, ai pus 4 milioane bucata? ca mai pui 4 milioane si cumperi un cielo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALADINE daca erai putin mai atent in josul pagini am schimbat pretul .....700 ron amandoua... se numesc genti laterale...baga un ochi aici si fa o comparatie de pret daca te intereseaza cumva... of510_oxford_humpback_panniers_black_1_.html

 

pt cine e interesat oferta ramane valabila

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALADINE daca erai putin mai atent in josul pagini am schimbat pretul .....700 ron amandoua... se numesc genti laterale...baga un ochi aici si fa o comparatie de pret daca te intereseaza cumva... of510_oxford_humpback_panniers_black_1_.html

 

pt cine e interesat oferta ramane valabila

:lol:

Cu 7 milioane cumpar 3 rucsacuri naic le umplu de inghetaturi si ma duc la Contesti sa agat vre-o 5 rebuturi.

Ma intereseaza dar pe praful asta pentru mine e scumpe, oricum... se cauta ca sunt noi si frumoase, nu a fost nimeni la pescuit cu ele. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu 7 milioane cumpar 3 rucsacuri naic le umplu de inghetaturi si ma duc la Contesti sa agat vre-o 5 rebuturi.

 

Am fost si eu acolo, e frumos...da' nu prea, ah, si muierile, muierile trebuiesc revergorate! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Kawasaki Zr-7s 2001.41000 km,flitru sport K&n,toba sport leo vince,ghidon speed fighter,semnale custom,cauciucuri Michelin pilot power schimbate in 2010 la fel si placutele de frana fata/spate ulei si semeringuri la furca schimbate in toamna,vopsea originala si stare mecanica foarte buna.pretul este 2350 eur. detalii aici http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...001-339950.html
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti! aveti idee unde pot gasii si eu in Buzau doua suruburi cu cap de imbus dimensiunile M12x100...lungimea poate fi si mai mare,eu am gasit dar numai M12x70 :D ... sau daca aveti macar 1 ratacit pe la voi prin garaj ... platesc chiar si cat nu face :)

Mesaj completat

Am avut drum azi pana in Bucuresti...si asa ca am trecut prin Hornbach si mi-am luat tot ce am avut nevoie :D va multumesc pentru ajutor :) !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...