Sari la conținut

Clubul Scuteristilor


scuterica
 Share

Postări Recomandate

...in urma cu vreo doua luni, am incercat sa initiem un campionat national al scuterelor....care din pacate s-a materializat numai prin cursa ce a avut loc in deschidereaetapei de SM de la Baneasa.

 

Acest proiect poate continua, dar avem nevoie de sprijinul vostru, al celor iubitori de astfel de vehicule " doua roti ".

 

In acelasi timp, putem da fiinta si unui club al scuteristilor ....

 

Asteptam propuneri.

post-36-1070891699.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu ocazia asta am revazut pozele si sincer mi-a facut placere.MAI VREAU!A fost distractie chiar daca unii au luat-o ca pe o competitie adevarata. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le-am gasit mersi...ce facem mai continuam anul viitor...dar sper sa ne ajutati mai mult... ca am cam fost lasati balta cu cele avariate

Nu va lasat balta dar se pare ca nu se tine de promisiune.De cateva ori m-a sunat pe mine sa o rezolvam dar din pacate eu nu pot decat sambata sau in cursul saptamanii dupa 5 pm.Ca sa ne timnem totusi de promisiune(daca nu s-a rezolvat) eu nu stau foarte departe si pot sa vin cu masina sa iau unul sau 2.De continuat vrem sa continuam. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Au cam murit scuteristii.........nimeni n-a mai zis nimik ,

Corect , este iarna , dar la primavara trebuie neaparat sa ne strangem , sa facem o haita si sa ne dam intalniri , ca si noi putem forma coloane lungi............de mor politistii cat de corecti suntem si cat de legal rulam.

Ce ziceti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am sa incerc sa vad ce pot face pe raza judetului meu deoarece sunt primul din zona care a avut scooter si acum am in zona circa 100 de scutere (poate chiar mai multe ) deoarece am deschis si un service&moto-scutere si am sa discut cu toti detinatorii sa participam si noi la intruniri si concursuri daca cineva doreste detalii poate sa sune la 0722778339-0740890875

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna baieti.Mishto ideea cu clubu de scutere.Si eu sunt scuterist cu state vechi,deja am trecut la al doilea scuter.....un Px verde care l-am luat anu trecut,si tre sa marturisesc k in Tg-Mures de unde sunt e plin de scutere,mai ales k aici e sediu paneuro moto....ar fi mishto sa infiintam cluburi shi sa facem oareshce intalniri.bafta shi aveti grija la cazaturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

in oradea este..nu este club oficial,da` se fac intalniri cu scutere & motoare pana ain 125 cmc ....pana in primavara sper sa-mi i-au si eu...tzinetzi-mi pumnii :wave: ! :ph34r: eu visez la un Peugeot Ludix One... :moron:

dak primesc ma fac :huh: ! :drums:

numa` bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sund de acord cu infintzarea unui club asta daca eu o sa fiu liderul :moron:

 

Am o gramada de prieteni cu scutere, majoritatea tunate :huh:

 

Nu strica o competitzie, dar pacat ca nu am rivali la 50cc :wave:

Editat de vale|46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...