Sari la conținut

ADMIN AJUTOR !


Postări Recomandate

Imi pare rau ca cineva (mic moderator probabil) a plecat urechea la niste miorlaieli si a inceput sa dea cu ban-u' in stinga si-n dreapta. Tin sa-i spun ca daca niste oameni (ca sa folosesc un termen neutru) si-au facut club inregistrat la tribunal, asta nu inseamna ca trebuie luati in seama. Tot asa cum nu trebuie ignorati/ban-ati/refuzati alti oameni doar pentru ca incearca sa pastreze nealterat un anumit spirit (pe care altii n-au cum sa-l inteleaga).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Cristi, si inca se mai punea problema aici pe forum , cine sa modereze comunitatile moto regionale. E uite ca s-a gasit. Cineva din Dristor-city a ajuns sa spuna cine-i bun si cine-i rau in comunitatea moto din Tulcea... nu stii, tiganul cand a fost angajat la militie si s-a trezit cu pistolul in mana, prima data l-a impuscat pe tatsu...

Cristi nu-ti face probleme, o sa ne BAN-eze pe toti si uite asa o sa ramana clubul ,,unic" care sa reprezinte Tulcea in comunitatea motociclistilor cu doar cativa membri (am inteles ca mai putini de opt). Din aceasta cauza, noi ceilalti cateva zeci, nu o sa ne mai dam cu motoarele, o sa stam in casa lasand cale libera pe soselele patriei celorlalti motociclisti din club sau unora care au carnet ,,decand mama i-a facut", iar noi cei care avem carnet de cativa ani buni (majoritatea chiar zeci de ani) o sa stam acasa.

As mai avea multe de spus dar,... as propune moderatorului comunitatii motociclistilor din Tulcea, ca sa nu se mai oboseasca sa ne BAN-eze pe rand, sa ia mai bine lista cu membrii clubului din Tulcea, si care nu face parte din club....BAN

A mai fost pe vremuri si partidul unic... :rose:

Mesaj completat

 

IN ATENTIA MODERATORULUI.....

 

Unul dintre simpatizantii clubului ( sau chiar membru) a contactat pe unul dintre membri gruparii de gherila si i-a ras in nas ca au fost BAN-ati, in conditiile in care NIMENI NU STIA ACEST LUCRU. Sa inteleg ca aceasta BAN-are a fost la comanda sau ca moderatorul este asa de IMPARTIAL incat le comunica celor din clubul moto deciziile luate ????????????????

 

PS. multumesc pentru warn 10%. Daca esti la fel de impartial ca pana acum poti sa-mi dai BAN ( binenteles dupa ce-i anunti pe cei din club) sa-mi rada si mie in nas inainte ca EU sa stiu acest lucru DAR EI SA-L STIE.

DE UNDE OARE.....

Mesaj completat

http://www.danube-rebels.ro/viewtopic.php?...&p=938#p938

Comentariile sunt de prisos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare!

 

Il salut pe administratorul acestui site si il rog insistent sa-mi raspunda la o singura intrebare......

In baza carui motiv,a fost blocat contul lui rock46hunt ,pe acest site?

Sint curios,deoarece cineva care se presupune a fi moderator ptr zona dobrogea,anume mihai_prd,spune urmatoarele: http://www.danube-rebels.ro/viewtopic.php?f=18&t=269 ,ca ar dori sa rezolve problema...

 

Astept un simplu raspuns :bow: ,asta in cazul in care exista vreun administrator :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Papas, ca să aveți o oglindă a celor întâmplate, hai să lămurim problema, că tot primesc mesaje de amenințare pe mess de la domnul Stănescu Marius.

Userul mihai_prd nu este moderator pe subforumul Tulcea, este moderator la colțul comunistelor.

Userul rock46hunt a luat warn si suspend pentru o perioadă de 3 zile de la mine deoarece a provocat flame pe aria pe care o moderez, jignind un user care este tot din Tulcea. Intâmplător, am intrat Âşi pe subforumul Tulcea, unde am adresat întrebarea:" chiar nu mai încăpeți în Tulcea unii de celălalți?", referitor la disputa pe care tot o duceți cu cei din Danube rebels.

Pentru faptul că a primit suspend, userul rock46hunt, recte domnu' Stănescu, împreună cu userul gruparea de gherilă (un user de pe care postați cei care faceți parte din această, să-i spunem asociație de prieteni), mi-au adresat niÂşte PM-uri pline de dragoste, cuprinzând cuvinte care încep cu M Âşi se termină în Uniunea Europeană, precum Âşi alte drăgălăÂşenii.

Restul discuțiilor purtate cu Cristi-Mic sau cu domnul Stănescu pe mess le aveți postate pe forumul dumneavoastră. I-am adresat rugămintea dlui Stănescu să nu mai extragă frazele din context Âşi să nu mai inventeze lucruri nespuse de mine.

Cât despre elucrubrațiile cu SMS-uri/mesaje trimise de mine pe mess dlui Stănescu ori partizanate cu nu Âştiu cine din Danube, credeți-mă că am multe lucruri mai bune de făcut.

Nu mai îmi acordați atâta atenție aici sau pe forumul dumneavoastră, mă faceți să mă simt vedetă. ÂŞi de acum puteți să despicați firul în patru pe marginea răspunsului meu, nu o să mai acord atenție acestui subiect.

Vă salut Âşi vă doresc asfalt uscat la Tulcea.

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa mai bagam niste minciuni si sa parem nevinovati...

 

Daca primesti mesaje injurioase pe PM, vezi ca exista un butonas cu Ignore, si se rezolva treaba. Eu l-am folosit cu succes pina acum, si functioneaza. Nici un Admin nu se autosesizeaza la mesaje PM, ca de-aia sint private. Asa ca lasa minciunile de genul asta.

 

Mai bine recunosti ca ti s-au miorlait cei 2 membri (ramasi) din clubul de Tulcea, iar tu, ca prieten al lor (presupun ca ati baut impreuna pe la vreo intrunire) le-ai facut pe plac. Daca tot fusese creat un colt special pentru Tulcea si discutiile noastre, trebuia sa ne lasi in pace, ca lucrurile sa se linisteasca de la sine (ceea ce se si intimpla, clubul nu mai exista si baietii s-au apucat mai nou de biliard).

 

Cam asta e treaba. Ce s-a intimplat cu userii rock46hunt si gruparea de gherila e o mare porcarie, inteleg sa blochezi pe cineva 2-3 zile, dar sa dai Ban si blocare pe IP e jos, jos de tot.... Pina la urma poti sa ne dai si mie si lui Papas cite un ban, ca si-asa ne tot agitam pe aici, nu ? La urma urmei, a trecut de mult vremea cind forumul asta mi-era util la ceva, daca n-as mai putea scrie aici n-ar pierde decit cei carora le dau sfaturi din cind in cind.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...