Sari la conținut

ADMIN AJUTOR !


Postări Recomandate

Salut

rog frumos ADMINUL-MODERATORII sa stearga aceste postari care contin mizerie...si noi tulceni sa nu mai postam ce nu trebuie,nu ne este de ajuns "cat vreti sa mai rada lumea de noi,cat trebuie sa ne mai suporte ceilalti motociclisti al acestui forum...

-spes sa nu fiu inteles gresit de motociclisti tulceni si tind sa cred ca sunt de acord cu mine.

 

va multumesc !

 

 

___stima si respect lucian_honda___

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
Vizitator rock46hunt

tot aici vreau si eu sa-i cer ajutorul Admin-ului acestui site si sa-l intreb daca cumva mai stie ceva despre clubul moto din tulcea....mai exista sau nu...

am vazut ca a sters citeva topicuri destul de interesante ptr unii (gruparea e gherila)...dar asta este,ne supunem lui...Adminului!

Deci domnule admin,poti sa-mi raspunzi?

incearca sa fii simplu in explicatie,nu te complica!

multumesc anticipat!

si daca te simti deranjat poti sa-mi inchizi contul...nu ma deranjeaza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De tot rasul...unii motociclisti??? din Tulcea, dupa ce au fost cu jalba la primar, politie au ajuns cu jalba si la adminii de pe forum.... excelent demers,...pe cand la Bruxel sa O nu?

Pe altii (tot motociclisti si tot din Tulcea) nu-i deranjaza spiritul combativ , si in plus au si simtul umorului... A! si era sa uit.... nu au club si nici Presedinte... :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Hai frate, nu v-ați plictisit sa va mancati atata de poponeata unii pe alții?

 

tu,te-ai plictisit.....?

eu,nu!

 

SI IMI PERMIT SA-TI DAU UN SFAT....SCRIE NUMAI ATUNCI CIND ESTI IMPLICAT...de chiloti care intra in fund nu avem nevoie...ai inteles?!

cind o sa scriem noi despre tine sau altii ca tine,atunci sa scrii si tu sau altii aici...ati inteles...chilotilor! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule administartor,de ce ati facut un asemenea sondaj "Cine ar trebui sa modereze "Comunitatile Moto Regionale"?

Si inca o intrebare...ce mai stiti de clubul din Tulcea?

 

Raspuns....nimic nu stiti,ptr ca nu stiti!

Acum in sfirsit va-ti dat seama ca nu stiti si vreti sa scapati basma curata...normal si tipic romanesc...

Gruparea de Gherila va ureaza mult Succes! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu eram tulcean,nu ma bagam in discutie,dar deja nu mai rezist... Rog adminul motociclism.ro sa stearga complet sectiunea "Tulcea,rebelii si forumurile",pentru ca si-a atins scopul. S-a clarificat in sfarsit ca nu exista comunitate moto in Tulcea. Se tot balacaresc bisericutele de aproape un an din cauza orgoliilor si nu se ajunge la nici un consens. Tulcea este un capat de tara in materie de moto si va ramane un capat de tara pana se vor ridica niste oameni de caracter care sa ne faca un nume printre motoristii din tara. Pana atunci,evident mai este cale lunga,sper insa sa ma insel si sa vad oameni de caracter cu initiativa.

 

PS: Nu raspund atacurilor celor ce se simt atinsi in orice fel de ceea ce am scris,asta este opinia mea dupa tot ce am aflat pana acum.

 

sa fiti iubiti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motan....

 

Fraiere, aici e vorba de niste chestii "profunde" care s-au spus de catre niste membri "onorabili" dintr-un la fel de "onorabil" club tulcean, asa ca eu as prefera sa ramina scrise, ca atunci cind va veni momentul ala dulce sa stie si ei "de ce".

 

PS Sper ca administratorul sa-si dea seama ca la momentul actual pe cei din gruparea de gherila ne cam doare la basca daca sintem sau nu primiti pe forum, asa ca mai bine ne lasa in pace. Dar cu stersul posturilor, mai ales daca nu e facut imediat...ar fi o mare prostie.

Editat de cristi-mic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fac un apel catre cele doua parti beligerante.Terminati,o data pentru todeaune cu spalatul chilotilor murdari,in public.Este de notorietate faptul ca sunt prieten cu multi membri din una din parti.Asta nu ma impiedica sa fiu obiectiv si sa rog ambele parti sa nu mai faca de ras superbul oras Tulcea.Va rog mult,incercati sa va evitati,sa va ignorati sau ,eventual sa va impacati .Ar fi bine ca ,maturitatea,experienta,sa primeze entuziasmului tineresc.Ar fi bine ca tineretea sa dea varstei respectul care pe vremuri era obligatoriu.Ar fi bine ca sa nu fie rau.Intr-o carte cu vorbe intelpte,publicata acum vreo 30 ani,era o anecdota.Pe o poteca ingusta s-au intalnit un politician si un filosof.Nu aveau loc de trecere unul pa langa celalalt.Politicianul spune:eu nu ma dau la o parte din calea unui nebun,la care filosoful spune:ba eu DA si se da la o parte.

Hai sa vedem cine este filosoful si cine politicianul sau poate ca ambele parti vor fi filosofi.

Nu am postat pentru a favoriza sau denigra pe cineva.Am scris din inima pentru orasul pe care-l iubesc si pentru linistea aprigilor sai locuitori.

Cu respect .Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunu,...tot bun ramane :D

Mesaj completat

ca ambele parti vor fi filosofi.

 

...si se vor da laoparte unul din fata celuilalt...atunci cine trece primul? :D

Pur si simplu.Interesul superbului ores care este Tulcea.Va pup si va .....(inimioara).Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motan....

 

Fraiere, aici e vorba de niste chestii "profunde" care s-au spus de catre niste membri "onorabili" dintr-un la fel de "onorabil" club tulcean, asa ca eu as prefera sa ramina scrise, ca atunci cind va veni momentul ala dulce sa stie si ei "de ce".

 

PS Sper ca administratorul sa-si dea seama ca la momentul actual pe cei din gruparea de gherila ne cam doare la basca daca sintem sau nu primiti pe forum, asa ca mai bine ne lasa in pace. Dar cu stersul posturilor, mai ales daca nu e facut imediat...ar fi o mare prostie.

 

Uite asta vreau sa vad si eu...momentul ala dulce... sa se termine odata cu razboiul asta de uzura. Nu sunt de acord ca niste conflicte personale sa sa rasfranga asupra tuturor motociclistilor tulceni. Pus si simplu nu este firesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt de acord ca niste conflicte personale sa sa rasfranga asupra tuturor motociclistilor tulceni. Pus si simplu nu este firesc...

Cu ce te deranjaza pe tine conflictele altora? Asupra mea nu s-a rasfrans nimic, sti de ce?pentru ca mi se rasfrange.

Eu personal nu vreau sa ma simt mandru in fata nimanui ca sunt motociclist tulcean,mi s-a intamplat sa ma intrebe cate un motociclist ce se intampla la Tulcea si singurul lucru care am stiut sa il spun e "curge Dunarea".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar cine este motanul asta de EEK...??....negociator pt teroristi?

 

nici daca as fi nu cred ca as putea ingropa taraboiul asta :D cred ca imi scot eu coada din mamaliga sa nu ma ard,vad ca n-am sorti de izbanda :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

Bai...i-o zic sa iesim la o bere cu clubul...

Ce mama masi....chiar asa....sa vedem si noi daca sint de acord!

Eu unul sint de acord sa ies la o bere cu ei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai...i-o zic sa iesim la o bere cu clubul...

Ce mama masi....chiar asa....sa vedem si noi daca sint de acord!

Eu unul sint de acord sa ies la o bere cu ei!

 

Chiar vreau sa vad reactiile...va fi interesant :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu,te-ai plictisit.....?

eu,nu!

 

SI IMI PERMIT SA-TI DAU UN SFAT....SCRIE NUMAI ATUNCI CIND ESTI IMPLICAT...de chiloti care intra in fund nu avem nevoie...ai inteles?!

cind o sa scriem noi despre tine sau altii ca tine,atunci sa scrii si tu sau altii aici...ati inteles...chilotilor! :D

 

 

Prietene, eu te-am intrebat in mod colegial, daca vrei sa ne dam la amabilitati din astea, iti arat postul tau de pe aria motocicletelor comuniste, unde arunci cu C_acat intr-un alt motociclist tulcean. Nu va mai suportati in Tulcea, sunteti asa multi pe mp?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, eu te-am intrebat in mod colegial, daca vrei sa ne dam la amabilitati din astea, iti arat postul tau de pe aria motocicletelor comuniste, unde arunci cu C_acat intr-un alt motociclist tulcean. Nu va mai suportati in Tulcea, sunteti asa multi pe mp?

 

Tulcea e un mic orasel din estul salbatic prea mic pentru hoardele de cowboy calare :D.

Serios acum,nu am gasit o comparatie mai buna :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Prietene, eu te-am intrebat in mod colegial, daca vrei sa ne dam la amabilitati din astea, iti arat postul tau de pe aria motocicletelor comuniste, unde arunci cu C_acat intr-un alt motociclist tulcean. Nu va mai suportati in Tulcea, sunteti asa multi pe mp?

 

da...si eu tot in mod colegial ti-am scris,nu crezi?

eu nu vad ce esti tu asa de curios cu ce se intampla la tulcea...

si arata-mi si mie postul ala...domnule detectiv! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, eu te-am intrebat in mod colegial, daca vrei sa ne dam la amabilitati din astea, iti arat postul tau de pe aria motocicletelor comuniste, unde arunci cu C_acat intr-un alt motociclist tulcean. Nu va mai suportati in Tulcea, sunteti asa multi pe mp?

 

 

da ma,vrem sa vedem postul lui!

Mesaj completat

Chiar vreau sa vad reactiile...va fi interesant :D

 

Hei...trezestete,ce reactii vrei sa vezi de la ceva sau cineva ce nu mai exista!

:D

 

Mesaj completat

 

 

Incepator

 

 

Group: Membru

Posts: 266

Joined: 2-December 06

From: TULCEA

Member No.: 14.485

Moto: yamaha midnightstar 1300

Numar: tl 13 wtf

Club: REBELS of DANUBE

 

 

 

Nu cred ca cineva local ar putea fi impartial ,nepartinitor in rezolvarea unor situatii de criza locale ,atata timp cat si el apartine de un grup de prieteni si eventual are idei preconcepute despre altii .As merge pe varianta : "Nu conteaza atat timp cat se modereaza dupa reguli fixe;" de bun simt ,cu o completare : chiar sa modereze ,pentru a elimina situatiile de genul comunitatii locale Tulcea ,unde cateva persoane ," puse pe distrugere " ,au transformat intr-un circ ,gen OTV ,tot subforumul .Eventual sa se suplimenteze si numarul moderatorilor pentru a se face fata acestei munci colosale .( cred ca s-ar gasi destui voluntari in acest scop). Respect !

 

 

 

domnule admin,te rugam mult sa ei in considerare ce ti-a raspuns colegul nostru!

este foarte important ptr noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...