Sari la conținut

Bullet N.R.G.


randamentmaxim
 Share

Postări Recomandate

Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie si rog adminii sa mute topicul(sau sa-l stearga)

Avem in Radauti jud. Suceava un club pentru motoristi unde ne adunam si bem, dansam,cantam :crack:

Acesta este situat pe strada Francei chiar in capatul strazii.Daca ajungeti in Radauti nu ezitati sa opriti pe la noi!

Un filmulet de la club: http://www.mototube.ro/view/1003/revelion-...let-n-r-g-2009/ sper sa va placa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inteles chestia cu faptul ca trebuie sa iti faci cont ca sa vezi niste filmulete ! Dar de ce faci reclama la un bar si pui un filmulet pe care poti sa il vezi tot la fel numai daca ai cont ? Vrei sa faci o treaba buna pune filmuletul ca sa poa' sa il vada tot poporul ,nu numai cei care au cont pe site-ul ala !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inteles chestia cu faptul ca trebuie sa iti faci cont ca sa vezi niste filmulete ! Dar de ce faci reclama la un bar si pui un filmulet pe care poti sa il vezi tot la fel numai daca ai cont ? Vrei sa faci o treaba buna pune filmuletul ca sa poa' sa il vada tot poporul ,nu numai cei care au cont pe site-ul ala !

pai trei filme pot fi vizionate de pe fiecare nou I.P.! Nu-ti fie frica..nu voi vinde nimanui adresa ta de mail!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inteles chestia cu faptul ca trebuie sa iti faci cont ca sa vezi niste filmulete ! Dar de ce faci reclama la un bar si pui un filmulet pe care poti sa il vezi tot la fel numai daca ai cont ? Vrei sa faci o treaba buna pune filmuletul ca sa poa' sa il vada tot poporul ,nu numai cei care au cont pe site-ul ala !

 

Io n-am cont si pot sa vad filmul. Nu stiu ce tot vorbesti tu acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce urat suna !!!!! :laugh:

gramatical sau ca fapt? Ia zi ce faci tu intr-un club/bar? poate ne schimbam obiceiurile :) si chiar cantam ,dovada:

http://www.mototube.ro/view/992/afterparty...i-mos-craciun-/

asta era a doua zi dupa cheful ce a durat toata noaptea pe la 12 dupamiaza :crack:

Editat de randamentmaxim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gramatical sau ca fapt? Ia zi ce faci tu intr-un club/bar? poate ne schimbam obiceiurile :crack: si chiar cantam ,dovada:

 

Nu gramatical, ca fapt ............nu am pus problema de ce se face intr-un bar si ca mod de exprimare.........zgarie urechea frate, si daca tot a venit vorba nu toata lumea bea si asculta muzica rock. Numai bine si inchei conversatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu gramatical, ca fapt ............nu am pus problema de ce se face intr-un bar si ca mod de exprimare.........zgarie urechea frate, si daca tot a venit vorba nu toata lumea bea si asculta muzica rock. Numai bine si inchei conversatia.

 

Deh mosule, nu toata lumea umbla prin cercuri de poeti si mari scriitori! :crack:) Eu cand ajung in carciuma prefer sa beau si sa ascult muzica, de preferinta rock si sa purtam discutii aberante starnite de aburii alcoolului.

 

Sa nu-mi spui ca stii sa canti si la harpa! :laugh:) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deh mosule, nu toata lumea umbla prin cercuri de poeti si mari scriitori! :)) Eu cand ajung in carciuma prefer sa beau si sa ascult muzica, de preferinta rock si sa purtam discutii aberante starnite de aburii alcoolului.

 

Sa nu-mi spui ca stii sa canti si la harpa! :D) :D

:crack: :laugh:

 

Nu gramatical, ca fapt ............nu am pus problema de ce se face intr-un bar si ca mod de exprimare.........zgarie urechea frate, si daca tot a venit vorba nu toata lumea bea si asculta muzica rock. Numai bine si inchei conversatia.

Daca te uitai la primul filmulet postat vedeai ca nu se asculta numai rock

Editat de randamentmaxim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inteles chestia cu faptul ca trebuie sa iti faci cont ca sa vezi niste filmulete ! Dar de ce faci reclama la un bar si pui un filmulet pe care poti sa il vezi tot la fel numai daca ai cont ? Vrei sa faci o treaba buna pune filmuletul ca sa poa' sa il vada tot poporul ,nu numai cei care au cont pe site-ul ala !

 

N-ai pierdut decat niste fete ametite batzaindu-se pe un haus infect.

 

pai trei filme pot fi vizionate de pe fiecare nou I.P.! Nu-ti fie frica..nu voi vinde nimanui adresa ta de mail!

 

Nici eu tie. :crack:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie si rog adminii sa mute topicul(sau sa-l stearga)

Avem in Radauti jud. Suceava un club pentru motoristi unde ne adunam si bem, dansam,cantam :crack:

Acesta este situat pe strada Francei chiar in capatul strazii.Daca ajungeti in Radauti nu ezitati sa opriti pe la noi!

Un filmulet de la club: http://www.mototube.ro/view/1003/revelion-...let-n-r-g-2009/ sper sa va placa!

Multumim pentru invitatie.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...