Sari la conținut

Motociclist Idiot


ciprian_gradinaru
 Share

Postări Recomandate

Incep prin a va saluta pe toti de pe acest forum, deoarece sunt un nou utilizator :lol:

Intamplarea sta in felul urmator...eu la volanul unei conserve :-L in jurul orei 6 pm...mergand destul de incet ca e o zona cam cretina (a se citi aglomerata si cu multa populatie de culoare care se crede pe tarla....:haha:

moment doi...aubobuz 139 oprit in statie

moment trei .... motociclist nu se asigura si depaseste .... :D :lol: :D sau poate se credea in Anglia...(un tip cu vitezana inchisa la culoare, cel mai probabil neagra)

moment trei...trag puternic drapta si intru pe trotuar... :what: ...janta fata facuta praf...

final...motociclistul si-a continuat drumul... interesant era daca il luam pe capota...

:kiss: :P :moto: :blbl:

 

PS...tre sa adaug ca singura protectie pe care am vazut ca o purta era, probabil, o tona de gel in cap...

 

PS 2...din primavara ma alatur si eu voua...ne vedem pe drum... :kiss:

Toate cele bune... :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well.. ala mai ca merita sa-l iei pe capota... numa' ca era pacat de motor... Din pacate mai exista shi printre noi uscaturi d-astea... Spre binele tau, bine ca nu l-ai lovit.. aveai numa' probleme, din cauza prostiei lui...

 

Bafta shi sa ne vedem pe 2 rotzi!

 

DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca ai apucat sa-l eviti, ca altfel tot tu alergai din cauza lui dupa tot felul de acte! idiot de bani gata, care are motor doar sa-si arate fitzele, nu din placerea de a conduce un motor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca omul il lua pe capota cred ca o mare parte din utilizatorii acestui forum

spuneau conservar t... a dat peste un motociclist care din greseala nu avea casca

adevaru e ca noi avem o imagine proasta despre unii dintre noi ce sa mai zicem

de ceilalti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca omul il lua pe capota cred ca o mare parte din utilizatorii acestui forum

spuneau conservar t... a dat peste un motociclist care din greseala nu avea casca

adevaru e ca noi avem o imagine proasta despre unii dintre noi ce sa mai zicem

de ceilalti.

 

 

:kiss:

 

bine ca nu s-a intamplat nimic mai grav... :haha: am vazut si eu unu` acum vre`o 2 luni pe la unirea cu o blonda in fusta scurta .. fara nici o protectie pe ea.. la plimbarica.. :kiss: :lol: oricum.. tare blonda :P

 

p.s.: bine ai venit :D

Editat de wildangel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uni sunt dea dreptul tampiti,nu inteleg cum pot sa mearga pe frigul asta fara casca in cap ?(cand majoritatea si-au bagat motorul la iernat din cauza frigului ) :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dastia ... care este... e pe toate rotile...

 

Serios acum. Nu ai cum sa eviti romanii in "Roamania". Astia suntem. Cipriane ai procedat cum nu puteai mai bine ca om intre oameni. Bine ca aveai casco.

 

Sa ai grija cand o sa fii pe 2 roti si o sa dai de dastia pe 4 roti. Gandeste-te cum era sa fii tu pe 2 roti si sa dai de acelasi individ pe 4 roti. Iti rupeai gatu' ca sa il eviti si nu aveai probleme doar cu o janta ...

 

Sa ne auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atata timp cat n-are ce sa le degere la mansarda, n-au probleme de genu' asta.

 

 

:D :lol: :kiss: :kiss: :P :moto:

 

Cam asa e...si serios vorbind acu....

 

Daca mai intereseaza pe cineva de aici de pe forum o eventuala campanie pentru reducerea numarului de accidente v-as putea ajuta...sunt sociolog si am lucrat o buna perioada in publicitate si presa...asa ca mai am ceva relatii si, zic eu, ma pricep si la elaborarea unor mesaje "de impact"

 

dar mai vb daca e....

 

bafta tuturor...si sa vina o data primavara aia... :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT

 

EU STAU CHIAR LANGA MARGEANULUI SI STIU PERSONAJUL DE CARE ESTE VORBA DEOARECE CAM IN FIECARE ZI ALEARGA CA DISPERATUL PRIN CARTIER........PURTAND CA "PROTECTIE" CASCA MARCA "WELLA"....SAU CINE STIE CE ALTFEL DE PRODUSE DE INGRIJIRE A PARULUI.....

 

 

 

ORICUM OMUL ESTE DISPERAT...........WACCOOOOOOOOOOO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...