Sari la conținut

Accident grav Tuzla !


bau-bau
 Share

Postări Recomandate

1- Prima motocicleta personala a fost un Cbr corect dar am mers si pe o yamaha de 250 care nu era propietate personala si am avut pe cineva f priceput care ma luat de urechi si mi-a tras palme dupa ceafa si am bagat la cap si recunosc am si comis multe greseli .

2- bai paduche :crack: sa lamurim o chestie ca vad ca esti priceput foc. :crack: la - 10 grade afara poti tragi burnout pana iti sar ochi din cap ca tot nu incalzesti cauciucu ala mai mult de 5 sec :crack: dar vad ca esti priceput , eu nu cred ca sunt unul dintre moralisti nu m-am bagat aiurea sa vb se observa ca am si ff putine posturi , dar tu paduche ce esti laso mai moale cu amenintarile ca deschizi usa vrei sa vezi nr de la moto uitete frumos la profil ca il scrie mare eu nu ma ascund .priceputule eu m-am referit ca pustiu abereaza aiurea ca a lasat motoru sa se duca din inertie bla bla bla .. frate pustiu era inghetat tun habarnavea sa mearga cu atat de putina aderenta baba beata ia sarit in fata si a comiso oricum se va alege cu dosar penal asta sa fie clar . ca nu cred eu ca baba aia scapa cu mai putin de 60 de zile daca scapa si asa.

Editat de OveR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 284
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1- Prima motocicleta personala a fost un Cbr corect dar am mers si pe o yamaha de 250 care nu era propietate personala si am avut pe cineva f priceput care ma luat de urechi si mi-a tras palme dupa ceafa si am bagat la cap si recunosc am si comis multe greseli .

2- bai paduche :crack: sa lamurim o chestie ca vad ca esti priceput foc. :crack: la - 10 grade afara poti tragi burnout pana iti sar ochi din cap ca tot nu incalzesti cauciucu ala mai mult de 5 sec :crack: dar vad ca esti priceput , eu nu cred ca sunt unul dintre moralisti nu m-am bagat aiurea sa vb se observa ca am si ff putine posturi , dar tu paduche ce esti laso mai moale cu amenintarile ca deschizi usa vrei sa vezi nr de la moto uitete frumos la profil ca il scrie mare eu nu ma ascund .priceputule eu m-am referit ca pustiu abereaza aiurea ca a lasat motoru sa se duca din inertie bla bla bla .. frate pustiu era inghetat tun habarnavea sa mearga cu atat de putina aderenta baba beata ia sarit in fata si a comiso oricum se va alege cu dosar penal asta sa fie clar . ca nu cred eu ca baba aia scapa cu mai putin de 60 de zile daca scapa si asa.

dar de unde stii tu ma desteptu lu peste care le stii pe toate in ce era el echipat ? ia zii, stii in ce sunt si eu echipat ? visezi noaptea fiecare motociclist ce echipament are si cum merge ? daca nu ma insel tu deja ai avut 2 accidente pana acum, nu vad de ce te dai mare cunoscator.

eu zic sa dai mai mult din gaz si mai putzin din taste. sau esti ofticat ca unii inca mergem si pe vremea asta si tu stai si numeri posturile ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O dati cu aderenta in sus si-n jos, da' n-a fost nimeni p'afara sa vada cum e. Eu am fost, si ieri, si azi, pe ninsoare. N-am fortat-o pe inclinare, dar la franare in drept nu-i mai rau decat pe ploaie vara. Si asta mi-o spune ABSu', care, pe fata, abia am reusit sa-l activez cu o putere de franare consistenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O dati cu aderenta in sus si-n jos, da' n-a fost nimeni p'afara sa vada cum e. Eu am fost, si ieri, si azi, pe ninsoare. N-am fortat-o pe inclinare, dar la franare in drept nu-i mai rau decat pe ploaie vara. Si asta mi-o spune ABSu', care, pe fata, abia am reusit sa-l activez cu o putere de franare consistenta.

 

prefer sa ma dau iarna cu snowboardul si vara cu motoru, no offence

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Over cumetre bati campii rau de tot.Putea sa fie si-n cel mai al dracu costum sau putea sa fie'n coada goala nu asta e problema.I-a iesit baba'n fata si gata,ce atata tura-vura.Pe strada nu-i ca pe circui tine minte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene eu merg si pe vremea asta defapt eu nu am luat nici o pauza . si daca ai fi fost atent la ce am vb pana acum inainte sa iti dai si tu cu parerea nu mai postai doar de dragu de a fi interesant . Dar se pare ca uni cautati doar raca si sa va afirmati pe aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene eu merg si pe vremea asta defapt eu nu am luat nici o pauza . si daca ai fi fost atent la ce am vb pana acum inainte sa iti dai si tu cu parerea nu mai postai doar de dragu de a fi interesant . Dar se pare ca uni cautati doar raca si sa va afirmati pe aici

din pacate pt tine tu aratzi cum cautzi raca si afirmi tampenii. cand itzi zice unu ca esti beat ai indoieli, dar cand deja ti s-a zis de vreo 3-4 ori pe putzin ca esti pe langa ar cam trebui sa o lasi balta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e clar deci eu bat campii ca daca mergi iarna fara echipament corespunzator nu mai esti in stare nici sa franezi .. dar asta e eu care am mers si cu si am incercat si fara am vazut pe pielea mea cum e si alti doar dau cu parerea ca bat campii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prefer sa ma dau iarna cu snowboardul si vara cu motoru, no offence

No taken. Atat timp cat nu-i inghetat pe jos si-s mai mult de -5 grade, ma misc cu mobra prin oras fara griji.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e clar deci eu bat campii ca daca mergi iarna fara echipament corespunzator nu mai esti in stare nici sa franezi .. dar asta e eu care am mers si cu si am incercat si fara am vazut pe pielea mea cum e si alti doar dau cu parerea ca bat campii

sincer nici nu meriti sa-tzi mai raspund, esti prea incapatzanat sa vezi altceva decat ti-ai pus in cap. pacat. poate macar pe 2 rotzi ai ochii deschisi, desi trecutul tau imi arata ca nu.

Editat de Fulguletz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e clar eu bat campii ca spun adevaru de ce a comiso unu cu carnet de o luna , am si eu o intrebare de unde stiti voi ca baba era beata ? aveti confirmare hai frate ca omu mai baga si de la el ..dar dupa cum spun unii eu sunt total pe langa . Lasa ca vedem noi care da cu rip la care..

Cat despre trecutul meu te rog sa nu comentezi faptul ca sunt aici si ca sunt intreg e suficient eu am fost lovit de masina prietene nu m-am urcat eu peste ea si lovitura a provenit din spate drept urmare nu ma facut mama travis pastrama sa ma dau peste cap cu motoru cand ala vine sa intre in mine din spate :crack:

Editat de OveR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule cand iti sare unu in fata poti sa ai si pelerina lu' Batman pe tine.Am impresia ca esti ruda cu babaciunea de trambitezi asa....

da sa sti sunt un fan infocat al babei :crack:) go baba go baba :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pan acum cateva zile era un moderator pe sectiunea, asta care se lauda ca vrea sa faca ceva. Se pare ca a disparut ca mararul in ceata. poate apare totusi sa stearga vreo 15pagini din topicul asta, ca ce este de invatat din el cred ca incape si pe o singura pagina.

facem un rezumat pentru cei carora le este lene sa citeasca tot: nu mergeti iarna cu motoru, daca totusi mergeti inbracativa bine, daca aveti si cauciucuri de iarna este perfect, in cazul in care vi se pare ceva straniu in fata reduceti de la 80 la 60 la 50 la 10km/h daca este necesar opriti puneti motoru pe cric, ajutati boschetara sa treaca strada, abandonati-o intr-un boschet sa moara de frig pana dimineata si gata (la asta nu sa gandit nimeni ca poate a fost mana lu dumnezau sa o loveasca sa ajunga la spital, nu prin boscheti sa moara sigur, asa poate mai are o seansa) SSC poate de fapt ai facut o treaba buna ma, nu-ti mai face atatea griji.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un cablu in gat? :crack:

 

00:15 noaptea intr-o intersectie prost luminata si farurile nu bat spre cer...

Rossi a recunoscut cu umilinta ca si el il lua in gat :crack: da' mereu exista unii mai buni

ca el, desigur :crack:

 

E nevoie sa mentionez ca ma holbam DIRECT spre el si am o acuitate vizuala excelenta,

chiar si pe timp de noapte? Facem proba, sa vezi de la cati 3-5 metri vezi un cablu de

fibra optica mat, acoperit cu praf??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...