Sari la conținut

Accident mortal pe scooter in Dambovita


euinsumi
 Share

Postări Recomandate

un pic off topic

 

acum 30 de min eram prin bucurestii noi

 

trece un scuter printre masini

slalom la 70 de km la ora

 

2 puliflici

 

pilotul cu capul gol gelul in vant

pasagerul cu gluga de la geaca Trasa pe cap

 

FARA LUMINI

 

SE MAI APRINDEA BECUL DE FRANA CAND APASA MANETA

 

A DEMARAT IN FATA MASINILOR SI S.A PIERDUT PE GRIVITA

 

UMEZEALA PE JOS SI COMP DE BORD ARATA -0.5 GRADE

 

DE ASTIA SA AM GRIJA CAND MERG??????????????....... NICIODATA

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un pic off topic

 

acum 30 de min eram prin bucurestii noi

 

trece un scuter printre masini

slalom la 70 de km la ora

 

2 puliflici

 

pilotul cu capul gol gelul in vant

pasagerul cu gluga de la geaca Trasa pe cap

 

FARA LUMINI

 

SE MAI APRINDEA BECUL DE FRANA CAND APASA MANETA

 

A DEMARAT IN FATA MASINILOR SI S.A PIERDUT PE GRIVITA

 

UMEZEALA PE JOS SI COMP DE BORD ARATA -0.5 GRADE

 

DE ASTIA SA AM GRIJA CAND MERG??????????????....... NICIODATA

Nu cred ca asta este un motiv pt care nu merita feriti.Si-o gasesc singuri pana la urma.Insa discutam totusi despre doi oameni maturi care se intorceau de la munca,unul din ei cu siguranta isi dorea sa-si vada copilul mare.Erai mai bland acum cativa ani(albac).Apropo; cat crezi ca valoreaza o viata de om?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca asta este un motiv pt care nu merita feriti.Si-o gasesc singuri pana la urma.Insa discutam totusi despre doi oameni maturi care se intorceau de la munca,unul din ei cu siguranta isi dorea sa-si vada copilul mare.Erai mai bland acum cativa ani(albac).Apropo; cat crezi ca valoreaza o viata de om?

 

 

vorbim pe PM

 

sa nu bruiem acest topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 23 de ani sa ai asa audi?!?!?oricat ai munci si cat de bine ti-ar merge tot nu castigi atat de mult incat sa iti permitzi un asemena bolid de unul/una singur/a.ce vreau sa zic cu asta ?ca probabil fata va scapa cu ceva cu suspendare si gata.cu relatii ,cu vrajeli va rezolva si asta si data viitoare mai fii poate mai rau,si nu pt ea ci pentru altul.Dumnezeu sa ii odihneasca in pace,si sa dea putere doamnei care si-a pierdut sotul,dar si familiei care si-au pierdut fii.pacat asa inceput de sezon - fie el cu scutere sau motociclete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa ii ierte pe cei doi. E ceva de neinchipuit sa ai doi copii si sa moara amandoi.

Pe de alta parta...e multa inconstienta pe soselele patriei..uneori ma minunez, alteori ma mir, si alte dati nu pot decat sa le urez de "bine" :)

Sunt atatia care dau dovada de o indolenta crasa ca sincer nu vad de ce ar trebui sa imi pese mie de vietile lor atata timp cat nici ei nu dau doi bani pe ele.. :D

Aici insa nu cred ca este cazul de asa ceva.

Inconstientii sunt pietoni, sunt pe 2 dar si pe 4 roti. Doamne fereste sa dai peste asa unul si sa nu mai ai ce face :D

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa facem o gask maine la inmormantarea celor doi baieti , sa stie k suntem alaturi de ei

va las numarul meu de telefon , ,ma sunati pt detalii 0765246521

haideti sa le facem o despartire frumoasa

asfalt uscat

 

 

Salut !

 

Ziceai ca poti pune cateva poze ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 4 luni mi-am pierdut si eu unul din cei mai buni prieteni e ai mei. mergea cu cbr in afara localitatii cu un prieten in spatele lui, cand un dobitoc cu un audi a6 i-a intors in fata, s-a urcat peste baieti si i-a omorat pe loc pe ambii. a fost jale in tot orasu'. noi in oras suntem numai 15-20 motoristi, putini dar uniti, iar in ziua inmormantarii am adunat peste 100 de motociclisti, prieteni de ai nostri moldoveni (nt, is, sv). va inchipuiti cum plang 100 de motoare in cor??? si acum ma trec fiorii si imi dau lacrimile cand imi aduc aminte...

imi pare rau dupa orice motociclist care are accident, cu atat mai grav daca moare.

imi pare rau de acesti doi frati... dumnezeu sa-i odihneasca...

multa putere familiilor...

http://www.youtube.com/watch?v=Qp_AVw_o-oc...85151&st=90

/index.php?...85151&st=90

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aqm 10 min am venit de la cimitir de la inmormantare , a fost jale mare , peste 20 de scutere

imi cer scz k nu am pus pozele ink dar de pe vodafone stau 1 ora/ poza k sa le pun , cu prima ocazie cand pot pun si filmarea de azi , imi cer scz k nu am pus pozele ink

asfalt uscat si aveti grija de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...