Sari la conținut

duminica,1 martie-tura enduro


Postări Recomandate

duminica vreau sa ies la o tura ceva mai usoara sa probez o pereche de orteze. locatia o sa fie Buzau sau Breaza. mai am un loc pe remorca.

pt doritori:

0762604003 catalin

Editat de Cata M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io ies, duminica si samabta.

dar unde vrei tu sa mergi... e prea departe pt mine si nu prea prezinta interes.

mai bine raman la Pitesti sau ma duc la C-lung.

 

 

duminica vreau sa ies la o tura ceva mai usoara sa probez o pereche de orteze. locatia o sa fie Buzau sau Breaza. mai am un loc pe remorca.

pt doritori:

0762604003 catalin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica vreau sa ies la o tura ceva mai usoara sa probez o pereche de orteze. locatia o sa fie Buzau sau Breaza. mai am un loc pe remorca.

pt doritori:

0762604003 catalin

se pare ca remorca s-a umplut. ne vedem duminica la Buzau! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu, asa ca da te rog detalii: de unde este plecarea si la ce ora ?

 

In capatul statiunii Sarata Monteoru exista o pensiune numita "La Paducel". Eu am ajuns la ea venind dinspre deal, pe moto, in urma cu 2 saptamani. Accesul dinspre statiune va trebui sa-l caut. Intrebat localnici, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu, asa ca da te rog detalii: de unde este plecarea si la ce ora ?

noi speram sa iesim din Bucuresti pe la ora 8 maxim si estimam ca suntem pe mobre la ora 10

 

In capatul statiunii Sarata Monteoru exista o pensiune numita "La Paducel". Eu am ajuns la ea venind dinspre deal, pe moto, in urma cu 2 saptamani. Accesul dinspre statiune va trebui sa-l caut. Intrebat localnici, etc.

de la Targoviste cel mai rapid drum este Ploiesti-Mizil, iar la cativa km inainte de Buzau faci stanga spre Ograzile-Sarata Monteoru pe DJ 203g

plecarea in padure este de la fantana sau pensiunea "la paducel". daca ai gps uite coordonatele: N45 09.168 E26 37.360

Editat de Cata M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva cum e coclau??!

acu 3 saptamani a fost un mare noroi... exp care nu mi-a prea priit :rolleyes:

primti si amatori?!

am auzit ca ar fi si acu oarece noroi, asa ca ti-a priit sau nu, ai experienta :)

eu nu organizez nimic, deci poa sa vina lume cata frunza si iarba :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ca ar fi si acu oarece noroi, asa ca ti-a priit sau nu, ai experienta :cheers:

eu nu organizez nimic, deci poa sa vina lume cata frunza si iarba :rolleyes:

la coclau am fost eu astazi si inca vreo 12 baieti si a fost extraordinar de bine terenu,afanat si super grip, noroi deloc

 

baeti care nu vor cursa lunga sunt asteptati la coclau

Editat de SPV13R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la coclau am fost eu astazi si inca vreo 12 baieti si a fost extraordinar de bine terenu,afanat si super grip, noroi deloc

 

baeti care nu vor cursa lunga sunt asteptati la coclau

 

gata? Ai revenit la acest hobby minunat dupa o perioada de ratacire pe 4 roti? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In capatul statiunii Sarata Monteoru exista o pensiune numita "La Paducel". Eu am ajuns la ea venind dinspre deal, pe moto, in urma cu 2 saptamani. Accesul dinspre statiune va trebui sa-l caut. Intrebat localnici, etc.

 

Andrei, tu te orientezi mai bine in padure decat pe sosea :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica vreau sa ies la o tura ceva mai usoara sa probez o pereche de orteze. locatia o sa fie Buzau sau Breaza. mai am un loc pe remorca.

pt doritori:

0762604003 catalin

 

un filmulet de la locul cu pricina... am facut mai multe dar au iesit nashpa

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma Mostene nu te potolesti? Sa ma denigrezi asa in fata lumii?

Nu am urcat-o ca l-ai impuns pe Dan in fata mea. Si eu nu puteam sa il calc pe om asa pe cap. :cheers:

 

Oricum mama ranitilor ai fost tu. Multumim Sweeperului care ne-a adunat de pe traseu :ok:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...