Sari la conținut

Locuri pentru Urban Riding


mmisulicaa
 Share

Postări Recomandate

Mai baieti, mai intai va rog postati la subiect.

Pe langa asta propun ca orice disputa de genul "cine e mai tare/mare; cine are 2 cine are 4" sa se rezolve pe circuit.....

 

Misu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

tu nu te-ai prins ca e vorbim la caterinca nici acum ? ;)

 

Caterinca mai merge cum mai merge pe topicuri alde "poze cu supermoto" sau "supermotard club", dar aici titlul / scopul topicului este clar. In plus, asta nici macar caterinca nu e. E chat.

S-a ales praful de subforumul asta.

 

 

nu cred ca e nevoie sa postam aici....zone de dat cu sm

ne intalnim....si..bucurestiul e mare....:ok:

 

Does not compute. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revenind on topic.......

nu cred ca e nevoie sa postam aici....zone de dat cu sm

ne intalnim....si..bucurestiul e mare....:cheers:

 

Ideea era ca nu toata lumea se intalneste cu toata lumea si mai auzeam de locuri noi. Acest topic l-am postat dupa ce am ramas fara "inspiratie" in legatura cu locurile de distractie si sunt convins ca mai sunt o gramada, prin apropiere, care merita "vizitate".

 

Asa ca daca mai stiti locuri de joaca unde ati mai fost sau am putea merge, "drop a line".

 

Misu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am vrut sa fac si eu poze cu motoru' zburand.

fiind-ca nu am photoshop ( ca blue nightwish :D ) am incercat sa urc Tampa, pe drum forestier.

si cum mergeam eu plin de elan - ca tractorasu' - doi flacai cu enduroaice au trecut pe langa mine cu o viteza mai mare decat maximala mea pe ...asfalt.

:D

am zis ca biiine, trebuie sa mai invat.

asa ca am mers pe camp, sa ma "antrenez". da' cum toti stiu sa mearga pe poteca dintre parcele am vrut sa fiu deosebit.

si am fost. :)

noroc cu unii ce construiau prin apropiere si au venit cu tractoru' sa ne scoata din noroi. pe mine si pe smr-u meu.

 

 

ramane intre noi, nu-i asa?

Editat de _Dexter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am vrut sa fac si eu poze cu motoru' zburand.

fiind-ca nu am photoshop ( ca blue nightwish :D ) am incercat sa urc Tampa, pe drum forestier.

si cum mergeam eu plin de elan - ca tractorasu' - doi flacai cu enduroaice au trecut pe langa mine cu o viteza mai mare decat maximala mea pe ...asfalt.

:D

am zis ca biiine, trebuie sa mai invat.

asa ca am mers pe camp, sa ma "antrenez". da' cum toti stiu sa mearga pe poteca dintre parcele am vrut sa fiu deosebit.

si am fost. :)

noroc cu unii ce construiau prin apropiere si au venit cu tractoru' sa ne scoata din noroi. pe mine si pe smr-u meu.

 

 

ramane intre noi, nu-i asa?

:P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e faza cu photoshop-ul cu referire la adresa mea ca nu m-am prins ?

 

mai glumeam si eu - fara rautate:

faceam analogie la pozele tale si ce s-a discutat dupa ce le-ai pus. :friends:

dupa cum ziceam: noua nu ne plac strugurii - ca sunt acrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la coclau sambata si m-am jucat pe acolo. vreau sa mai merg, poate maine (luni) seara.

 

Se pare ca motarzi din bucuresti in dorm in ghete, nu iese nimeni la o tura macar prin bucale daca nu in alta parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la coclau sambata si m-am jucat pe acolo. vreau sa mai merg, poate maine (luni) seara.

 

Se pare ca motarzi din bucuresti in dorm in ghete, nu iese nimeni la o tura macar prin bucale daca nu in alta parte.

deh ma . .daca nu mai trage nimeni de ei cum ii starneam eu la plimbari ... las ca vand cbr-ul eu si sa vezi plimbari :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mishulik poate iesim maine amandoi la coclau ca vreau sa ma intorc acolo da mi-e aiurea singur sa nu-mi rup ceva

 

Dap si eu sunt de aceeasi parere cu mersul la riding singur.

Da-mi un private cu nr tau de tel. si te sun daca pot merge maine.

 

 

 

 

Daca aveti Google Earth instalat, am pus locatiile pe harta Buc. Puteti gasit kmz-ul aici: www.ro-bikes.afraid.org/stuff/UrbanRiding.kmz

 

O sa mai adaug pe masura ce mai apar.

 

Mr. Misu

Editat de mmisulicaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deh ma . .daca nu mai trage nimeni de ei cum ii starneam eu la plimbari ... las ca vand cbr-ul eu si sa vezi plimbari :kiss:

 

 

ii scoteai in off sau la ceai?!vezi poate faci rost de un sm de imprumut sa mergem la un off....chiar as vrea....eu astazi am iesit cu sm prima data pe teren si pare ok.....

 

daca mai e careva care vrea sa iasa in off road cu sm sa spuna :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eo :rolleyes:

 

propun sa stabilim un loc de 1ntalnire pentru fiecare sambata si o ora , cine vrea sa vina , ne vedem acolo. DE EX ROMANA, MEC , 1N FIECARE SAMBATA LA ORA 12.

 

 

Ideea nu este rea doar ca deocamdata nu suntem foarte multi si exista posibilitatea sa fi sigurul pe acolo. Si eu as zice alt loc decat mec-ul de la Romana, oricare alt loc :kiss:

 

Misu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideea nu este rea doar ca deocamdata nu suntem foarte multi si exista posibilitatea sa fi sigurul pe acolo. Si eu as zice alt loc decat mec-ul de la Romana, oricare alt loc :rolleyes:

 

Misu

 

 

atunci la arc, ca orcum e 1n drum spre padure :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...