Sari la conținut

malmedy intrunirea calatorilor de cursa lunga


pompiliu
 Share

Postări Recomandate

salutare fac o invitatie poate vor fi doritori studiati pentru imformati acest sait www.berndtesch.de/Deutsch si daca exzista un amator poate merge cu mine intrarea este 30 euro pasagerul trebuie sa aiba echipament performant dus intors cam 4500km mergem cu 2-3 zile inainte stam in koblenz 2 zile nu costa nimic avem unde sta pentru mai multe imformati sunatima sau comunicam pe forum 0722809989 si cei ce vor sa mearga sa fie hotarati promit ca o sa va placa cu stima si respect Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu mai este mult pana la intalnire!

Asa cum ne-am vb. ne vedem acolo direct, o sa te sun scurt pe nr de Romania sa ne intalnim! Eu vin vineri (17 aprilie) din Bruxelles!

Abia astept, pacat ca dupa trebuie sa ma intorc in tara, pt. ca era si etapa de SBK de la Assen w-endul urmator :rolleyes:

 

a+

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Cred ca sunt si eu acolo sambata. Dar nu stau,plec dupa amiaza spre casa.

 

Maine plec la Bruxelles, da un tel de acolo sau de Romania sa ne auzim daca vrei, sa ne vedem acolo sau chiar inainte daca esti prin zona!

 

a+

 

 

apropo, tu de unde vi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine plec la Bruxelles, da un tel de acolo sau de Romania sa ne auzim daca vrei, sa ne vedem acolo sau chiar inainte daca esti prin zona!

 

a+

 

 

apropo, tu de unde vi?

salutare eu plec din bucuresti marti dupa masa vineri dupa masa voi fii la malmedy ma opresc la koblent o zi avand un prieten acolo nr meu de telefon este 0762257158 daca nu raspund inseamna ca merg cu motocicleta oricum seara voi fii acolo te salut Pompi

post-20188-1239276924_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pompi, eu miercuri voi fi ocupat pana la ora 12:30 (ora Austriei) apoi sper sa reusim sa ne vedem. Ori treci pe la mine in jur de ora 13-13:30 ori vin eu undeva la ora 13:00 oriunde iti este mai comod daca nu vrei sa intri in Viena; pentru ca, mergend spre Germania, imediat dupa rafinaria OMV trebuie sa schimbi autostrada in directia St. PĂślten / Linz.

 

Cel mai important este sa ne potrivim ca ora, sa nu ajungi tu mult mai devreme de ora 13:00.

 

Ai zis ca mergi la Koblentz?? E tocmai in nordul Germaniei, nu prea e in drum spre Malmedy...

Viena-Koblentz sunt 800km daca mergi prin Cehia, altfel, daca vrei doar prin Germaina, mai adaugi cca 300km.

Editat de khk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare eu plec din bucuresti marti dupa masa vineri dupa masa voi fii la malmedy ma opresc la koblent o zi avand un prieten acolo nr meu de telefon este 0762257158 daca nu raspund inseamna ca merg cu motocicleta oricum seara voi fii acolo te salut Pompi

 

Am memorat nr....te sun vineri pe la pranz(daca nu raspunzi da un beep inapoi cand nu conduci sa te resun).

Ne vedem acolo, eu vin din Bruxelles.....cu masina :huh:

 

ne vedem la o bere!

 

drum bun!

 

a+

Editat de SNOWMAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare fac o invitatie poate vor fi doritori studiati pentru imformati acest sait www.berndtesch.de/Deutsch si daca exzista un amator poate merge cu mine intrarea este 30 euro pasagerul trebuie sa aiba echipament performant dus intors cam 4500km mergem cu 2-3 zile inainte stam in koblenz 2 zile nu costa nimic avem unde sta pentru mai multe imformati sunatima sau comunicam pe forum 0722809989 si cei ce vor sa mearga sa fie hotarati promit ca o sa va placa cu stima si respect Pompi

 

 

salutare oferta mea e inca valabila astept calatorul marti la 13 eu plec va salut Pompi

post-20188-1239335462_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
salutare fac o invitatie poate vor fi doritori studiati pentru imformati acest sait www.berndtesch.de/Deutsch si daca exzista un amator poate merge cu mine intrarea este 30 euro pasagerul trebuie sa aiba echipament performant dus intors cam 4500km mergem cu 2-3 zile inainte stam in koblenz 2 zile nu costa nimic avem unde sta pentru mai multe imformati sunatima sau comunicam pe forum 0722809989 si cei ce vor sa mearga sa fie hotarati promit ca o sa va placa cu stima si respect Pompi

 

 

salutare tuturor malmedy 2009 deja e istorie aproape 5000km intors sanatos acasa totul frumos pana la drumul de cosmar din tara o sa pun cateva poze dar sami revin am stat in sa aproape 24 de ore va salut sa aveti sarbatori frumoase si calatori frumoase Pompi :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Pompi!

In prezent esti cel mai tare la "cursele lungi".

Bernd Tesch, organizatorul, mai este in forma?

Eu am facut Malmedy - Arad, 1600 km, in o zi, acum doi ani. Dupa cum spui, 24 h in sa, cred ca ai parcurs mai mult.

Asteptam poze la trecerea prin apa la Malmedy si cum a fost intalnirea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor malmedy 2009 deja e istorie aproape 5000km intors sanatos acasa totul frumos pana la drumul de cosmar din tara o sa pun cateva poze dar sami revin am stat in sa aproape 24 de ore va salut sa aveti sarbatori frumoase si calatori frumoase Pompi :wink:

 

Bine ai revenit !!!

Si eu care asteptam sa ma suni la intrarea in tara ... .

Odihna placuta !

Editat de marele alb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai revenit !!!

Si eu care asteptam sa ma suni la intrarea in tara ... .

Odihna placuta !

 

 

salut planul meu era sa ne vedem vlad imi bagase nr tau in telefon dar am intrat pe la cenad nustiu cea fost in capul meu vream o scurtatura dar mia iesit pe nas la 024 mam oprit la herculane am dormit pana la 6,30 cred ca am fost nebun vream sa ajung dintro bucata acasa dar drumurile noastre miau pus capac te salut dar promit ca o sa ne vedem Pompi

 

Bravo Pompi!

In prezent esti cel mai tare la "cursele lungi".

Bernd Tesch, organizatorul, mai este in forma?

Eu am facut Malmedy - Arad, 1600 km, in o zi, acum doi ani. Dupa cum spui, 24 h in sa, cred ca ai parcurs mai mult.

Asteptam poze la trecerea prin apa la Malmedy si cum a fost intalnirea.

 

 

sa traiti apa era mare rar sa trecut prin ea salutari de la brend ma intrebat de dumneavoastra a plouat prima zi pe urma a fost bine pozele leam pus la rubrica cu fotografi va salut Pompi

post-20188-1240263431_thumb.jpg

post-20188-1240263751_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Pompi!

In prezent esti cel mai tare la "cursele lungi".

Bernd Tesch, organizatorul, mai este in forma?

Eu am facut Malmedy - Arad, 1600 km, in o zi, acum doi ani. Dupa cum spui, 24 h in sa, cred ca ai parcurs mai mult.

Asteptam poze la trecerea prin apa la Malmedy si cum a fost intalnirea.

 

 

salutare de la brend si de la mine apa era mare doar temerari au trecut prin ea deja malmedy 2009 e istorie ma pregatesc pentru urmatoarea iesire garmich si daca am bani fac tura cea mare vreo 16oookm cu destinatia nordkapp,portugalia ,gibraltarul etc numaii sosea fara autostrada,asta in august toata luna astept amatori , poate ma invatati cum sa gasesc niste sponsori va salut Pompi

post-20188-1240291977_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari Pompi si ma bucur ca ai ajuns cu bine!

Imi pare rau ca n-am putut sa stau decat sambata, si asa de scurt, dar la o editie viitoare o sa ma organizez mai bine!

 

Oricum merci ca m-ai asteptat la iesirea din Malmedy...ceva vreme pana am gasit drumul...... si merci si de bere...te fac eu una data viitoare :wink:

 

Ne mai auzim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari Pompi si ma bucur ca ai ajuns cu bine!

Imi pare rau ca n-am putut sa stau decat sambata, si asa de scurt, dar la o editie viitoare o sa ma organizez mai bine!

 

Oricum merci ca m-ai asteptat la iesirea din Malmedy...ceva vreme pana am gasit drumul...... si merci si de bere...te fac eu una data viitoare :wink:

 

Ne mai auzim!

 

salutare om bun ma bucur sa te aud va fii si o data vitoare poate la intrunirea de la resitia te salut si numai de bine Pompi

post-20188-1240309891_thumb.jpg

post-20188-1240309919_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor malmedy 2009 deja e istorie aproape 5000km intors sanatos acasa totul frumos pana la drumul de cosmar din tara o sa pun cateva poze dar sami revin am stat in sa aproape 24 de ore va salut sa aveti sarbatori frumoase si calatori frumoase Pompi :wink:

 

bine ai revenit sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare pun programul de la malmedy pentru cei ce vor sa vada adevarati calatori de cursa lunga unul cel putin merge de 13 ani si calatoria lui continua copiati lincurile din program si aveti ce vedea eu unul am ramas cu gura cascata cand organizatorul a invitat sa vina pe scena femeile care au inconjurat lumea cel putin odata moto binenteles de la intrunire unul pleca direct catre alasca si estima ca dupa 2 ani va termina calatoria nustiu ce resurse au dar sacrifica tot de dragul calatoriei sant multe de povestit dar nu am eu prea mult talent un drum lung care a meritat va salut cu stima Pompiliu :D

post-20188-1240588241_thumb.jpg

post-20188-1240588257_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...