Sari la conținut

Motociclisti clujeni cauta de lucru


Galen
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 345
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma intereseaza sa lucrez part time intr-un service IT, detin cunostinte avansate atat software cat si hardware.Imi place foarte mult ceea ce fac asa ca sunt dispus sa lucrez sambata si duminica la program normal sau peste.Firma are de castigat pe langa angajarea mea o mica clientela.

 

Contact: 0728218816, Cristian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut sofer pe duba pentru cele 4 zile din sapt. asta,disponibil sa petreaca 2 nopti pe traseu(la hotel)....implica si ceva munca fizica....merge insotit de cineva din firma.

Detalii la 0744384167 Marius.

 

Caut sofer pe duba pentru cele 4 zile din sapt. asta,disponibil sa petreaca 2 nopti pe traseu(la hotel)....implica si ceva munca fizica....merge insotit de cineva din firma.

Detalii la 0744384167 Marius.

 

Am gasit sofer!

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No Jackie, n-o iesit de data asta :) ... da las ca-i bine, cine stie cate santuri de sapat erau incluse in "ceva munca fizica" , oricum aia nu ne place :crack: Dar oare cine era "cineva din firma" ? Insotitor sau insotitoare? :bounce:

Editat de ghiavolu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No Jackie, n-o iesit de data asta :) ... da las ca-i bine, cine stie cate santuri de sapat erau incluse in "ceva munca fizica" , oricum aia nu ne place :crack: Dar oare cine era "cineva din firma" ? Insotitor sau insotitoare? :bounce:

 

Ca sofer pe duba, 'ceva munca fizica" implica caratul marfii din duba,la magazine....nu distribuim nici santuri si nici gropi :laugh:.

In ceea ce priveste insotitoarea ,era vorba de soferul titular pe post care la momentul respectiv era cu o mina in ghips.

Cand voi avea ca insotitoare de bord hostesse, voi anunta in mod special :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sofer pe duba, 'ceva munca fizica" implica caratul marfii din duba,la magazine....nu distribuim nici santuri si nici gropi :laugh:.

In ceea ce priveste insotitoarea ,era vorba de soferul titular pe post care la momentul respectiv era cu o mina in ghips.

Cand voi avea ca insotitoare de bord hostesse, voi anunta in mod special :cheers:

dar mai este valabil postu ??? , nu d alta da m-ar interesa ....0757 - 739 198 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate,dupa cum se vede chiar in prima postare,la aproximativ 2ore si ceva de la anunt,am si gasit pe cineva.

In consecinta,anuntul nu mai e valabil.

E bine totusi de stiut pe viitor....daca voi mai avea nevoie,te voi contacta.

Bafta!:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Angajez mecanic de intretinere utileje de santier.

Se cer cunostinte bune de mecanica si electrica auto, seriozitate, disponibilitate la deplasari pe santiere, disponibilitate la efectuarea orelor suplimentare (doar la urgente), permis obligator B (C sau D suplimentar, constituie avantaj).

Postul vizat asigura intretinerea in stare buna de functionare a parcului auto si a tuturor utilajelor din dotare, efectuarea reviziilor periodice si reparatiilor de mentenanta.

 

Se ofera salariu atractiv pt program 8 ore, plata orelor suplimentare efectuate, autoutilitara pt transport la santiere (cand e cazul).

Lasa-mi un nr de telefon,stiu o persoana foarte serioasa care se incadreaza perfect in cerintele tale.Poti sa imi trimiti PM sau chiar aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era sa aplic eu pt job, chiar aveam nevoie, dar cerintele postului .... Credeam ca ma inscriu in tiparul unui mecanic perfect: "... cu sau fara experienta. Cerinte:seriozitate,atent la detalii,limba engleza mediu,operare pc mediu." :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era sa aplic eu pt job, chiar aveam nevoie, dar cerintele postului .... Credeam ca ma inscriu in tiparul unui mecanic perfect: "... cu sau fara experienta. Cerinte:seriozitate,atent la detalii,limba engleza mediu,operare pc mediu." :(

 

Ma Ghiavole...tu inca nu ti-ai revenit dupa treaba aia?? :scratch: :crack::crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Ghiavolu':da operare pc mic sau pisi mare nu stii?

On-topic:

caut si eu mecanici ( dar pentru masini-unelte, cu un pic de experienta, nu mecanici auto), strungari si vopsitori. Ma intereseaza sa aiba un pic de experienta, nu conteaza daca au sau nu diploma.

Deasemenea, muncitori necalificati, pentru montatori subansamble ( inseamna sa aiba dexteritate si sa aiba acuitate vizuala, cu sau fara ochelari)

Posturile sunt in Gilau, asigura angajatorul transportul pana acolo. Din pacate, nu il asigura cu motociclete, cum ar fi normal, ci cu microbuz.

Va multumesc,

Editat de byrons13
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@shakalu : pai eu nu ie om? eu sa nu muncesc? :(

 

@byrons: vreau sa candidez si eu pentru postul de mecanic, am experienta si in plus am si studii. Momentan sunt web developer, detin si calc mare si calc mic (adica laptop), cunostinte bune de electrica - imi schimb singur becurile la moto, masina si locuinta (adica sunt electrician auto moto velo). Pentru a-mi justifica priceperea la mecanica, mentionez ca am urmat studiile UTCN, UBB si am un master in economie, deci sunt calificat pentru gestiunea suruburilor si a stocului de vaseline. Ca trasatura distinctiva, mentionez ca intotdeauna de la o reparatie rezulta un stoc mai mare de suruburi, piulite si saibe, fapt care ma va evidentia intotdeauna dintre alti posibili candidati. Un mare atu in profesia de mecanic sunt si cunostintele mele avansate de limba franceza, foarte cautata in domeniu (vezi wiki "cheia franceza"). Ca si recomandari , ma recomand singur ca fiind un mare meserias si de o seriozitate exemplara. Imi doresc foarte mult sa colaboram si va multumesc pentru oportunitatea oferita!

Binecuvantari!

Editat de ghiavolu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

caut cat se poate de urgent ceva de lucru. am nevoie de 400 de lei in cel mult 2 saptamani jumate chiar 3.

m-oi baga si la lucruri aproximativ grele, in ciuda herniilor de disc.

 

am cunostinte in foarte multe domenii, carnet pe A si B de 5 ani, rabdare am foarte multa, si nu ma enervez de felul meu.

 

cu toate astea nu caut batai de joc exploatari si misto-uri

sunt cat se poate de serios

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kaze nu rad, pur si simplu am nevoie de un om sa sparga niste geamuri si gata, asta e tot. Nu pot fi vazut eu.

 

Inchiriez prastie profesionala, cu sprijin pe antebrat, tragi cu ea la 100 de metri daca ai tinta, cu bile de fier :crack:

 

post-36624-0-99942800-1341048470_thumb.jpg

Editat de shackalu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ KAMIKAZE Este perioada cireselor si visinelor ! fi baiat destept ! Faci banii in 4 zile !Sau mergi la hribe de foioase si faci banii in 2 zile !sau la munte dupa zmeura si faci bani intr-o zi ! :ok:

Editat de alexandru1771
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inchiriez prastie profesionala, cu sprijin pe antebrat, tragi cu ea la 100 de metri daca ai tinta, cu bile de fier :crack:

 

post-36624-0-99942800-1341048470_thumb.jpg

 

Tocmai ca nu am tinta si nu poti trage cu prastia in "chestie" , trebuie de aproape cu bolovani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...