Sari la conținut

Prima intalnire a posesorile de HONDA SHADOW


DimmU
 Share

Postări Recomandate

Asfalt uscat! Ne vedem maine!

 

post-20315-1242902405.gifA.M.R. O zi!post-20315-1242902405.gif

Tovarasi astazi am aflat si eu. E foarte din scurt dar posibilitatile de a fi prezent sunt mari. Sa vad cum ma organizez.Poate mai reusesc sa aduc ceva Constanteni la munte, desigur cu "umbre". :unsure:

Vreau toate informatiile posibile avand in vedere ca nu am timpul necesar sa ma uit peste toate cele scrise, si cred ca intelegeti asta, asa ca ma bazez pe voi. Pentru cateva umbre in plus, sau poate doar pentru una. Astept raspuns si ma pun calare pe telefon. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tovarasi astazi am aflat si eu. E foarte din scurt dar posibilitatile de a fi prezent sunt mari. Sa vad cum ma organizez.Poate mai reusesc sa aduc ceva Constanteni la munte, desigur cu "umbre". :unsure:

Vreau toate informatiile posibile avand in vedere ca nu am timpul necesar sa ma uit peste toate cele scrise, si cred ca intelegeti asta, asa ca ma bazez pe voi. Pentru cateva umbre in plus, sau poate doar pentru una. Astept raspuns si ma pun calare pe telefon. :cheers:

 

Salut.

 

Ai PM cu link-urile catre datele de care ai nevoie.

 

Toate cele bune,

Radu.

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUUUUUPPPPPEEEEEERRRRRR TARE FRATE!!!!!!!a fost un weekend super fain alaturi de prieteni noi care sper sa ii vad curand la cj sau la alte intruniri....bere,vin,tuica,gratare si "mici", muzica buna si distractie...revin cu poze in seara asta sau maine.Multumesc tuturor celor care au venit.

 

RESPECTE SI ASFALT USCAT!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FOARTE FOARTE TARE!!!!!!! MULTUMIM CELOR CARE AU AJUNS IN CELE DIN URMA SI ALATURI DE CARE INTRADEVAR A FOST O SUPEEEEEEEER DISTRACTIE!!!!!!!! BAUTURA A CURS DE VINERI PANA AZI DIMINEATA.

:) :) :P

AU FOST 3 ZILE DE VIS!!!!!

 

@dimmule ce ai facut cu cheile tata? tot drumu m-am gandit...le-ai gasit? unde erau?

SA INTELEG CA MUZICA A FOST BUNA LA CONSERVA MEA?!?!?!? :blink:

 

ABIA ASTEPT SA VA REVAD BAIETI, RESPECTE SI ASFALT USCAT!!!!! :cheers:

 

O SA URMEZE SI O SERIE DE POZE

Editat de HotRaider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trajni in ele chei...au cazut cand am pus bagajele in masina la cecilia si au intrat sub roata frate...am crezut ca acolo raman cu mobra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor celor care au venit (buzau, prahova, alba, constanta s.a.) atat la rasnov cat si la brasov. - Respect! O adunare mica dar plina de viata si de prietenii noi. See ya next time, :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai uitat TM, da-i de inteles, n-am fost cu Shadow. :P

Felicitari tuturor, sper c-ati ajuns fiecare cu bine acasa. Foarte misto si adunarea din BV - e binevenit un astfel de "concurs", nota bene organizatorilor.

Revin cu poze, dupa ce beau o cafea. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa spun decat RESPECT!

 

Sper ca v-ati simtit bine (eu unul m-am simtit super) si totodata ca ne vom revedea si la editiile ce vor urma :) . Super oameni, super atmosfera.

 

Toate cele bune!

Radu.

 

 

P.S. O sa fac eu un topic de poze la "Fotografii de la intalniri moto". Va rog sa postati acolo pozele. O sa vin si eu cu poze cel mai probabil diseara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

beton de beton.dupa 66 de opriri am ajuns in CT,urat oras,deja ma gandesc la Cluj.

salutari tuturor.nu intreb daca ati ajuns cu bine ca sunt sigur de asta(inclusiv Ovidiu cu cablu lui de ambreiaj)

ne vdm la Cluj.

asfalt uscat si "pasarica" umeda! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Gelule te-ai trezit tata?!?!??!?! :cheers:

Din ce ? :) Eu asa sunt din nascare. Nimic de trezit la mine. :P

Salutari tuturora, si cu putina rabdare am sa si va arat poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intalnire cat se poate de dezorganizata care a iesit foarte reusita: domnite si domni de voie buna, darnici atat la vorba si cat si la paharel :)... ca sa nu mai pomenim de palincutza aia de caise :cheers: Sa speram ca amintirea acestui week-end de pomina ne va indemna sa ne reunim si la anul.

 

Asfalt uscat haiducilor!

 

PS: cu toate ca mi s-a injumatatit cablul de ambreaj pe la Valenii de Munte (echipa din CT stie de ce :P ) :blink: am ajuns cu bine in B. Cu putin noroc, azi am poposit la Honda cu doar 3 fire!!! care si-au dat duhul dupa ce s-a inlocuit cablul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe clar ca si la anul vom merge.sa nu uit : gixxxule tata palinca aia o tin minte cat traiesc.pana revenim la brasov la intalnirea de la kronstadt fa rost de o sticla de palinca de caise.poa sa fie si de 0.25 l, numai sa ii mai simt odata gustul.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...