Sari la conținut

Plimbare duminica 15-03-2009


Nilsus
 Share

Postări Recomandate

Nu m-am prins la cine te referi ? La aia care au avut probleme si pe care, nu numai ca nu v-ati intors sa-i ajutati, dar nici macar nu i-ati asteptat ?!? Cu o asa invitatie, cred ca o sa pun pozele in alta parte, sau le dau pe privat... :kiss:

 

Daca nu te confund, fara mine nici nu mai aveai cu ce sa iti faci pozele, cand ti-a zburat aparatul pe mijlocul drumului eu am fost singurul care s-a oprit si a alergat printre masini sa-l recupereze. Restul au taiat-o repede. Deci da, la tine (voi) ma refer si mai subtire cu asteptatul/ajutatul !

 

In rest, a spus dabix ce s-a intamplat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poate veniti si la buzau odata, duminica am iesit vreo 13-14 motociclisti si ne-am plimbat pe Ciuta (drumul spre Siriu), vremea a fost ok :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu te confund, fara mine nici nu mai aveai cu ce sa iti faci pozele, cand ti-a zburat aparatul pe mijlocul drumului eu am fost singurul care s-a oprit si a alergat printre masini sa-l recupereze. Restul au taiat-o repede. Deci da, la tine (voi) ma refer si mai subtire cu asteptatul/ajutatul !

 

In rest, a spus dabix ce s-a intamplat.

N-am chef sa intru in polemici. Urasc topicurile unde se cearta lumea, n-am de gand sa contribui si eu la asa ceva. Ce-a fost a fost. Daca oamenii care au avut probleme nu reproseaza nimic pe aici, eu n-am nici un drept sa o fac. Chiar iti sunt dator cu o bere pt aparat. :kiss:

Hai asfalt uscat la toata lumea !

 

PS:Pozele o sa le pun mai tarziu, n-am apucat sa le scot din aparat...

Editat de FanFane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca ai (Daytona ? ) heated grips. Fac fata la frigul care era aseara ? Recomanzi ?

Daytona 2. Daca nu fac fata pe pozitia On, le dai pe Start si fac fata. Aseara le mai dadeam pe Start din cand in cand pana se incalzeau bine, dupa aia le tineam pe On. Am mers pe temperaturi si mai mici cu ele - chiar daca tot iti ingheata mainile, ele fac diferenta intre degete degerate si degete un pic inghetate...

Totusi, sa ai grija la montaj cand ti le pui. Mie imi cam fac figuri. Uneori nu mai imi merg, alteori functioneaza doar un maner. Cred ca nu sunt foarte bune contactele, mai ales in conditii de gropi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...