Sari la conținut

CHOPPER ACADEMY - OPEN SEASON PARTY


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 94
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sa pregatim protzapu pentru berbecutzi butoaiele cu vin dar si oala cu ciorba de 2-a zi! :rolleyes:

I'm in!

:kiss:

sa speram ca de data asta nu va ratam-sa inteleg ca avem unde caza motoarele peste noapte daca(sigur)ne trotilam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate eu nu vin ca voi suntetzi d-aia de betzi mult si ma bate mama daca iar ajung beat acasa :kiss: ....

 

lope ... sa sfaraie gratarile si sa sara sarmalile,berile etcurile :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, toata lumea este invitata, neavand un contact direct pt. HOG nu am avut pe cine sa anunt, cu scuzele de rigoare va asteptam pe toti cei din HOG sa ciocnim un pahar .

 

de astia care bea apa plata dietetica, primiti ?

 

..... Pai o sa facem un curs intensiv de 2-3 ore de alcool....promitem sa devi expert.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca tot a anuntat Lope mare chef mare la Apasu, anuntam si noi astia din Constanta, tot aici, alt mare chef mare...

Deschidem sezonul si noul Chapter Chopper Academy si la malul marii ca deh...La vara nu e rau sa ne aveti aici nu ? :angry:

In legatura cu niste camere de cazare pt doritori, las aici numarul Casei Olt.Am mai apelat la ei cand cu petrecerea pt Mirela de la Cta.La astia o camera costa 80 de lei , e dubla si are toate utilitatile. Numarul de acolo este 0788 351 293

Care aveti intrebari shoot!!

Noi va asteptam cu toate bratele deschise...

for_all.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa facem curs intensiv cu tine de vreo 2-3 ore pentru a devenit expert in mahmureala... :blink:

 

 

sar'mana. Deja am inceput pregatirea psihica. :)

Iar din punct de vedere fizic o sa aveti un soc; am inceput antrenamentele de absorbtie asa ca o sa fiu ca un burete uscat la momentul cu pricina :)

 

Hai noroc ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inceput antrenamentele de absorbtie asa ca o sa fiu ca un burete uscat la momentul cu pricina

 

io am si zis...cu vreo 2 - 3 zile inainte nu mai beau si nu mai mananc nimic :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca tot a anuntat Lope mare chef mare la Apasu, anuntam si noi astia din Constanta, tot aici, alt mare chef mare...

Deschidem sezonul si noul Chapter Chopper Academy si la malul marii ca deh...La vara nu e rau sa ne aveti aici nu ? ;)

In legatura cu niste camere de cazare pt doritori, las aici numarul Casei Olt.Am mai apelat la ei cand cu petrecerea pt Mirela de la Cta.La astia o camera costa 80 de lei , e dubla si are toate utilitatile. Numarul de acolo este 0788 351 293

Care aveti intrebari shoot!!

Noi va asteptam cu toate bratele deschise...

for_all.jpg

Si aici raspund cu: Prezent! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...