Sari la conținut

clingherit


Postări Recomandate

sper sa fi scris corect... ideea e urmatoarea:

unde gasesc o foaie de clingherit destul de mare cat sa`mi fac o garnitura pentru motor? .. daca are cineva de vanzare sa`mi zica un pret :blink:

 

ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa fi scris corect... ideea e urmatoarea:

unde gasesc o foaie de clingherit destul de mare cat sa`mi fac o garnitura pentru motor? .. daca are cineva de vanzare sa`mi zica un pret :blink:

 

ms

Daca nu gasesti contra o bere pe la vreun lacatus din vreo intreprindere,cauta la magazinele de metalo-chimice.Sau la cele care vand piese pentru camioane-tractoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre betivane...da o tura pe la pretenarii nostrii mai betivani ca noi, de la tarabele din bazarul de la Obor, si vezi ca au aia de toate grosimile...foaie destul de mare ;) E ieftina o coala d-aia...cateva zeci de mii de lei vechi parca

 

Bafta :blink: si poate ne-om auzi curand la o bere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la obor - cum intri pe poarta principala mergi spre spate si undeva pe stanga sunt unii cu materiale. negociaza cu ei ca se arunca la bani in prima faza. poti sa mai gasesti si pe la restu alora cu fiare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator mariion
sper sa fi scris corect... ideea e urmatoarea:

unde gasesc o foaie de clingherit destul de mare cat sa`mi fac o garnitura pentru motor? .. daca are cineva de vanzare sa`mi zica un pret :scratch:

 

ms

Poti folosi cu rezultate optime o coala mare de carton presat, coperta de dosar, de exemplu, dar care sa nu fie lucioasa pe nici o parte si sa nu fie mai groasa de 0,4mm. Este mai buna decat klingherit-ul, se prelucreaza mult mai usor si nu este la fel de casanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre betivane...da o tura pe la pretenarii nostrii mai betivani ca noi, de la tarabele din bazarul de la Obor, si vezi ca au aia de toate grosimile...foaie destul de mare :friends: E ieftina o coala d-aia...cateva zeci de mii de lei vechi parca

 

Bafta :scratch: si poate ne-om auzi curand la o bere :kiss:

adevarat graiesti!

de la ei am cumparat si 'io.30 roni coala de 0,5 mm la 50x70 cm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spune-mi dimensiunile care te intereseaza(grosime,lungime,latime)si te ajut.Nu te costa nimic.

 

cat costa? am si eu nevoie de o,5 si 0,7 cat un A 4 fiecare

 

cat costa? am si eu nevoie de o,5 si 0,7 cat un A 4 fiecare

Editat de mariusspuneceva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...