Sari la conținut

West Romanian Bike Week Resita-Raul Alb,26-28 iunie 2009


Sick Boy
 Share

Postări Recomandate

80% sunt sanse sa vin; va rog sa postati aici niste trasee mai interesante in zona, eventual o harta, ca nu am mai fost prin partile alea si am chef sa vizitez; e posibil sa vin chiar de miercuri-joi; bafta

 

 

http://www.harta-turistica.ro/map.php?ID=29

http://www.tourismguide.ro/x/judetul_caras_severin/

http://www.mc-trust-resita.ro

Editat de FTW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

DA` CU FOCU` INCHIS IN GRATAR E VOIE...? ce plm sunt obligat sa mananc ce vor ei..? :rock:

 

REGULILE SUNT REGULI , daca iti convine mergi , daca nu stai .......... acasa .

Organizatorii , isi doresc ca totul sa iasa bine , si de aceea impun niste reguli , si se doreste respectarea lor cat de mult posibil .

Daca nu sti sa iti masori cuvintele , daca nu te poti stapanii , nimeni nu te obliga sa mergi la un festival , mai bine nu venii , organizatorii abia asteapta sa nu mai apara in peisaj ,, astfel de specimene '' .

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci: anuntam ca venim in haita de la Constanta SeaWolves+de la Ploiesti Heavy Riders, cele doua cluburi infratite. incercam sa fim prezenti cat mai multi. pana atunci, spor la organizare...organizatorilor! de abia asteptam sa descindem in zona!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va informam ca membrii MC, RC, MF,au intrarea gratuita la festivalul West Romanian Bike Week Resita 2009.

 

 

Ce e aia MC, RC si MF? si de ce unii au gratuit si altii nu? nu mergem toti pe doua roti? mai bine n-o ziceai p'asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce e aia MC, RC si MF? si de ce unii au gratuit si altii nu? nu mergem toti pe doua roti? mai bine n-o ziceai p'asta!

 

Fratele meu. Daca un club care face o intrunire zice 'participantii care calaresc motoare portocalii platesc triplu berea', asta e o regula. Daca nu-ti convine, cauta-ti alta destinatie in weekendul cu pricina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratele meu. Daca un club care face o intrunire zice 'participantii care calaresc motoare portocalii platesc triplu berea', asta e o regula. Daca nu-ti convine, cauta-ti alta destinatie in weekendul cu pricina.

 

Chestia asta cu "daca nu-ti convine du-te in alta parte" e boala veche, fratele meu drag. Eu am intrebat de ce se procedeaza asa, iar tu imi raspunzi "uite d'aia, ca asa vor muschii lu' aia"; tipic romanesc. Daca e o intalnire pt. toti motociclistii eu cred ca toti trebuie tratati in mod egal; oricum speram sa-mi raspunde cineva din resita, nu de la iasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce e aia MC, RC si MF? si de ce unii au gratuit si altii nu? nu mergem toti pe doua roti? mai bine n-o ziceai p'asta!

 

In ceea ce priveste unele definitii, sper ca link-ul de mai jos sa-ti fie de ajutor:

/index.php?showtopic=15269

 

Gratuitatea intrarii pentru membrii MC, RC se vrea a fi mai degraba un semn de respect pentru celelalte organizatii motociclistice, decat o actiune discriminatorie. La West Romanian Bike Week Resita-Raul Alb, toata lumea este binevenita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ceea ce priveste unele definitii, sper ca link-ul de mai jos sa-ti fie de ajutor:

/index.php?showtopic=15269

 

Gratuitatea intrarii pentru membrii MC, RC se vrea a fi mai degraba un semn de respect pentru celelalte organizatii motociclistice, decat o actiune discriminatorie. La West Romanian Bike Week Resita-Raul Alb, toata lumea este binevenita.

ca in fiecare an prezent :) :)

Editat de VULCANOSU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cit stai prin tara? Eu vin pe 04.07.2009 si stau 2 sapt. Poate ne vedem la o cafa prin TM.

sorry man cred ca marti sau miercuri saptamina ce vine ma intorc, am venit cu ceva treaba urgenta...ajung la riul alb si atit....

 

numai bine salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In data de 26-28 iunie, MC Trust Resita va organiza West Romanian Bike Week 2009 in tabara de la Raul Alb. Datorita succesului avut cu editiile anterioare se doreste o reeditare a evenimentului si anul acesta. Vom reveni cu informatii si detalii despre eveniment cat de curand.

Am facut drumul Lugoj-Mehadia acum o luna (cu conserva) si este distrus si plin de semafoare. e cel mai prost drum pe care am mers in mai mult de 500.000 km. Ceva recomandari privind alternative?! Stie cineva cum e drumul Deva-Otelul Rosu-Caransebes-Resita?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...