Sari la conținut

Dezamagitoru Tours Prezinta


dezamagitoru
 Share

Plimbarica plimbarica  

27 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Deci se poate babicule :P singurel, sau insotit?

 

@nevermore: kawtaw se anuntase parca ca vine

 

@caremaisebaga: aduceti aparate foto! Avem oareshce de pozat! Eu unul nu am aparatul disponibil :huh:(

 

Ne vedem in parcare la interex 8:30 - 9:00!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.interex.ro/

 

Cum intri in ploiesti, vei merge pe "ulita principala" treci de podul de la gara, treci de bulevardul cu castani, treci pe langa biserica mare din centru, treci pe langa statuia lui Mihai Viteazu, intri in rond si tii drept inainte, si cand vezi McDonald's si linii de tranvai perpendicular pe strada ta faci dreapta cu cedeaza trecerea. la 400 de m mai in sus pe dreapta e interex.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dezamagitoru' - insotit asa cum am discutat, un aparat foto si o camera video, nu foarte performante ce-i drept indes si eu in rucsacul pasagerului :huh:)

 

Ne vedem maine dimineata la Interflex - daca mai ai timp fa-mi si mie o ruta pana acolo (am vazut ca te pricepi) ca nu cunosc f. bine concurenta!

 

utashi'... cam cate mobre se strang?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum spuneam si aseara... o jumatate de ora ne-a lipsit.....si ne vedeam cu orataniile padurii. Acum ca ne-am vazut cu bine acasa ne gandim ca nu a fost asa de greu, cand eram pe coclauri si nu vedeam decat namoale si busteni/crengi pe "drum" cu siguranta altfel gandeam. Pe langa drumul forestier pentru mine a fost interesanta si intoarcerea pe intuneric catre casa, ca sa nu mai spun de mersul in grup - are cu siguranta mai multe avantaje decat dezavantaje!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...