Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

unde ai fost ratza ? te-am vazut azi in micalaca. PS ba tatamio bine ca azi nu ai dat un telefon sa imi zici ca o fost catalina la arad :laugh:

Mesaj completat

CE VREI SA SPUI? :laugh:

ca nu am motor , ca daca avea aveam ce sa scot . deocamdata sun parazit pe alu kato

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

unde ai fost ratza ? te-am vazut azi in micalaca. PS ba tatamio bine ca azi nu ai dat un telefon sa imi zici ca o fost catalina la arad :laugh:

Mesaj completat

 

ca nu am motor , ca daca avea aveam ce sa scot . deocamdata sun parazit pe alu kato

OK.,LASA CA VINE SI ZIUA AIA :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de linii de tramvai, era să o muÂşc nasol în Micălaca, la Calu Bălan, înainte de Avrămuțiu, m-am trezit mai pe stânga benzii de cum mergeam de obicei Âşi era să o pun pe-o parte. Noroc cu reflexele mele de felină :laugh: plus ale nevestei, care a ajuns Âşi ea cu tălpile jos...De ce dracu trebuie să puna dale de trafic pietonal pe porțiuni de drum cu trafic greu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A TRECUT DUMINICA(ZI FRUMOASA),CE ATI MAI FACUT? ,ATI SCOS MOBRELE?

Unii le-au scos de sambata, nu au mai avut rabdare pana duminica :laugh:

Sarmizegetusa Regia (aia de la Orastie), apoi Ruschita, la cariera de marmura

Cred ca trebuie sa vina iarna, ca altfel nu voi mai avea bani nici de bilet de tramvai :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"A TRECUT DUMINICA(ZI FRUMOASA),CE ATI MAI FACUT? ,ATI SCOS MOBRELE?"

 

Arad - Nadlac si retur, dupa care Arad - Barzava si retur

faina vremea (spre seara numa' o fost ceva mai frig), fain asfaltu'

 

altcineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de linii de tramvai, era să o muÂşc nasol în Micălaca, la Calu Bălan, înainte de Avrămuțiu, m-am trezit mai pe stânga benzii de cum mergeam de obicei Âşi era să o pun pe-o parte. Noroc cu reflexele mele de felină :) plus ale nevestei, care a ajuns Âşi ea cu tălpile jos...De ce dracu trebuie să puna dale de trafic pietonal pe porțiuni de drum cu trafic greu?

nasol,si acolo si la coborarea de pe pod ,la polivalenta,am vazut un moped acolo a tras o cazatura,sa oprit unul cu camion de lemne sa il ajute.na patit nimic.problema;R.C.A,UL NU ACOPERA ASFEL DE DAUNE. :laugh:

Mesaj completat

Unii le-au scos de sambata, nu au mai avut rabdare pana duminica :)

Sarmizegetusa Regia (aia de la Orastie), apoi Ruschita, la cariera de marmura

Cred ca trebuie sa vina iarna, ca altfel nu voi mai avea bani nici de bilet de tramvai :laugh:

LASA O SA PUNEM COT LA COT ,SI ITI LUAM UN ABONAMENT DE TRANVAI . :laugh: POZE?

Editat de laumoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care Danutt ? Ca eu am fost pe Ar. - Tm. si retur  :)

Nu tu, nu tu :laugh:

Mesaj completat

nu era Danutt, era Darius (@14MAD)

Stiu stiu, scuze daca vedeti ora la care am postat si starea in care eram :laugh: nu va mai zic, ma intelegeti si pe mine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LASA O SA PUNEM COT LA COT ,SI ITI LUAM UN ABONAMENT DE TRANVAI . :laugh: POZE?

Se spune "mână de la mână", Âşi se scrie "tramvai" :)

Multumesc pentru intentie, dar nu am ce face cu traNvaiul, ca nu circula pe centru :)

Pozele le astept si eu, pentru ca anul asta eu am decis sa nu mai fac poze, ci sa ma bucur de plimbare

Mai ales ca toti ceilalti fac poze :laugh:

Mesaj completat

Stiu stiu, scuze daca vedeti ora la care am postat si starea in care eram nu va mai zic, ma intelegeti si pe mine

Cine se scuză se acuză

Ai inceput antrenamentele pentru Craciun si Revelion ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se spune "mână de la mână", Âşi se scrie "tramvai" :laugh:

Multumesc pentru intentie, dar nu am ce face cu traNvaiul, ca nu circula pe centru

Pozele le astept si eu, pentru ca anul asta eu am decis sa nu mai fac poze, ci sa ma bucur de plimbare

Mai ales ca toti ceilalti fac poze

Mesaj completat

 

Cine se scuză se acuză

Ai inceput antrenamentele pentru Craciun si Revelion ? :laugh:

ok. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se spune "mână de la mână", Âşi se scrie "tramvai" :laugh:

Multumesc pentru intentie, dar nu am ce face cu traNvaiul, ca nu circula pe centru :)

Pozele le astept si eu, pentru ca anul asta eu am decis sa nu mai fac poze, ci sa ma bucur de plimbare

Mai ales ca toti ceilalti fac poze :laugh:

Mesaj completat

 

Cine se scuză se acuză

Ai inceput antrenamentele pentru Craciun si Revelion ? :laugh:

Atentie cu astea,poate o facem si mai lata anul asta...cine stie stie despre ce vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde ai fost ratza ? te-am vazut azi in micalaca. PS ba tatamio bine ca azi nu ai dat un telefon sa imi zici ca o fost catalina la arad :laugh:

Mesaj completat

 

ca nu am motor , ca daca avea aveam ce sa scot . deocamdata sun parazit pe alu kato

 

Duminica am fost pana pe circuit i-am asteptat pe aia din Tm 3 ore m-am enervat si am plecat :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica am fost pana pe circuit i-am asteptat pe aia din Tm 3 ore m-am enervat si am plecat :)

li s-au stricat motoarele :) si nu au mai ajuns ,cel mai departe a ajuns catalina si cu prietenu ei dar le-a murit motoru in arad si so dus tatamio sa il faca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

li s-au stricat motoarele :) si nu au mai ajuns ,cel mai departe a ajuns catalina si cu prietenu ei dar le-a murit motoru in arad si so dus tatamio sa il faca.

 

 

:) :) ma abin de la comentarii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu

Imi pun intrebarea: daca motrul ala nu a fost in stare sa ajunga de la Timisoara la Arad ce facea pe pista?

Probabil se desfacea bucati :)

se scrie MOTORUL ala. :) nu toti au bani de motociclete noi,asta e problema cu alea vechi,incep sa cada cate ceva.,daca e unul nou?,insemna ca a fost la mecanic prost.

Editat de laumoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma Paul...iti mai vinzi Gixxeru? pastreazatil.

dupa cum scrie la el in semnatura VAND SUZUKI GSXR 600 an:98[Kit Lant Nou,ulei+ filtre schimbate de 2 luni(2000km am facut de atunci)km:30.000] pret:1800 euro (nu accept schimburi) SE PARE CA IL VINDE SAU NOI NU MAI VEDEM BINE?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...