Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare

un prieten vinde niste catei rasa Saint Bernard superbi

daca stie cineva vreun doritor,poate suna la proprietar pt detalii

tel: 0741128905

Editat de ar77scv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

un prieten vinde niste catei rasa Saint Bernard superbi

daca stie cineva vreun doritor,poate suna la proprietar pt detalii

tel: 0741128905

 

sun eu maine la pranz MERSII !! :lol: azi am cautat ca disperatu :lol:

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care dispune de bani si vrea un garaj sigur la mobra lui... http://www.motoflash.ro/stiri/aftermarket/...rat_sigura.html

Foarte buna idea foarta buna inventia in sine dar,pana vom vedea si la noi asa ceva va mai dura.Nu cred ca cineva de "acolo sus" va aloca bani si pt asa ceva. Citez din reportaj :Garajele Motosafe pot fi cumparate atat de administratiile locale ale oraselor cat si de persoane fizice si juridice si au preturi cuprinse in intervalul 930 – 1.125 £.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte buna idea foarta buna inventia in sine dar,pana vom vedea si la noi asa ceva va mai dura.Nu cred ca cineva de "acolo sus" va aloca bani si pt asa ceva. Citez din reportaj :Garajele Motosafe pot fi cumparate atat de administratiile locale ale oraselor cat si de persoane fizice si juridice si au preturi cuprinse in intervalul 930 – 1.125 £.

"Bine ati venit in Romania . Dati-va ceasul inapoi cu 50 de ani" :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte buna ideia cu acele garaje dar daca ar fi unpic mai ieftine sa fie accesibil si la omu de rind nu sume din alea extravagante :lol:

Mesaj completat

Apropo paul tu vrei ciine in apartament ii tare de tot vreau sa vad cit mai tine si minunea asta ?

Iti zic io trei zile :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care dispune de bani si vrea un garaj sigur la mobra lui... http://www.motoflash.ro/stiri/aftermarket/...rat_sigura.html

 

o sa fie si in Arad stati linistiti :lol:

Mesaj completat

Foarte buna ideia cu acele garaje dar daca ar fi unpic mai ieftine sa fie accesibil si la omu de rind nu sume din alea extravagante :lol:

Mesaj completat

Apropo paul tu vrei ciine in apartament ii tare de tot vreau sa vad cit mai tine si minunea asta ?

Iti zic io trei zile :lol:

 

bag cainele cu mine in pat :D cand ii mare nu o sa mai am nevoie de plapuma :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Bine ati venit in Romania . Dati-va ceasul inapoi cu 50 de ani" :lol:

 

Din pacate ai dreptate....

In zilele astea am vazut la stiri ca la Iasi din cauza vremii au crescut numarul pacientilor la ortopedie si nu mai au paturi asa ca au bagat cate 2 pacienti intr-un pat.... Bunica mea mi-a povestit ca acum 50 ani era asa cand avea ea 25 de ani....

Da ce naiba noi nu suntem pregatiti iarna sa fie mai multe paturi la orto.. asta ii tare ca si faza ce am auzit-o iara la stiri in nu stiu care oras dupa jumatate de zi de haos au scos astia masinile de dezapezire si au declarat: "ne-a surprins zapada..." IN IANUARIE??????????????????? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact :lol: o sa avem si noi in arad dinastea, peste 50 ani :lol:

 

Peste 50 de ani, daca mere tara tot asa de bine ca si pana acum, vom tine mobrele tot afara si ne vom bucura daca avem bani de chirie sa locuim noi la containerul ala.-Varianta pesimista

 

Varianta optimista-Nu vom mai avea nevoie de parcare la container pentru ca benzina va fi atata de ieftina ca nu vom mai cobora din sea decat pentru toaleta; se va umple Romania de nemti blonzi si cu agende sub brat in care isi vor nota in secret planurile si secretele autostrazilor din Romania- MAMA SOSELELELOR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate ai dreptate....

In zilele astea am vazut la stiri ca la Iasi din cauza vremii au crescut numarul pacientilor la ortopedie si nu mai au paturi asa ca au bagat cate 2 pacienti intr-un pat.... Bunica mea mi-a povestit ca acum 50 ani era asa cand avea ea 25 de ani....

Da ce naiba noi nu suntem pregatiti iarna sa fie mai multe paturi la orto.. asta ii tare ca si faza ce am auzit-o iara la stiri in nu stiu care oras dupa jumatate de zi de haos au scos astia masinile de dezapezire si au declarat: "ne-a surprins zapada..." IN IANUARIE??????????????????? :lol:

 

Ei prefera sa bage cate 2 pacienti intr-un pat decat sa dea cu material antiderapant ... "e mai ieftin"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma..am mici tangente cu sistemul medical.Sa tii un pacient in spital este mai scump decat o zi la hotel.Cate "kile" de antiderapant iei? faci cateva strazi luna bec. Hai sa nu ne mai legam atata de ROMANIA ROMANIA ROMANIA sus jos sus jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma..am mici tangente cu sistemul medical.Sa tii un pacient in spital este mai scump decat o zi la hotel.Cate "kile" de antiderapant iei? faci cateva strazi luna bec. Hai sa nu ne mai legam atata de ROMANIA ROMANIA ROMANIA sus jos sus jos.

 

 

" Ma pish pe U.E. a se citi Uniunea Europeana

K n-am primit de la ei alcool sau ceva de pomana ......" :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am lamurit si cu spitalele din Romania si cu doctorii de aici ( cazul honditei cu operatia ) :lol: si totusi pentru ce suntem in U.E ? de cand suntem in U.E tara o duce tot mai rau, ce primim noi de la U.E? stiti ce primim? asta :lol:

 

 

iti mai spun eu un caz cu doctorii : Bunicul meu (62 ani) a murit in spital dupa o operatie . Tatal meu a intrebat-o pe doctorita daca sunt riscuri dar ea "betmen-betmen" ca nu-s riscuri.

 

Referitor la U.E. , noi nu primim nimic fiindca tot ceea ce ar trebui sa ajunga la noi ajunge la presedinte , parlamentari si gurvernatori ... UE a pompat foarte multi bani in tara noastra , dar rezultatul este mai rau decat atunci cand nu eram in UE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...