Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Computerul aparatului înregistrează pe hard-disk nu doar înregistrarea video din perioada în care polițistul a ținut acționat butonul radarului, ci Âşi 30 de secunde înainte de acționare Âşi 30 de secunde după ce polițistul a luat mâna de pe buton.

..io mor de curios cum intuieste aparatul minune apasarea butonului cu 30sec inainte de a o face militianul!...si de ce mai sta 30sec dupa aia activ?..

...in rest....zeama de lamaie, ca si astea de acum stau in stand by si actioneaza instant!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..io mor de curios cum intuieste aparatul minune apasarea butonului cu 30sec inainte de a o face militianul!...si de ce mai sta 30sec dupa aia activ?..

...in rest....zeama de lamaie, ca si astea de acum stau in stand by si actioneaza instant!...

Poate e o logica in ce scrie respectivul in articolul ala.Eu doar am facut copy-paste. Am observat si eu chestia asta. Se poate urmari topicul asta aici si sa se ceara explicatii. /index.php?showtopic=481780
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..io mor de curios cum intuieste aparatul minune apasarea butonului cu 30sec inainte de a o face militianul!...si de ce mai sta 30sec dupa aia activ?..

Nu intuieÂşte

În memoria RAM sunt stocate în permanență ultimele 30 secunde, adică la fiecare cadru nou înregistrat se Âşterge ultimul cadru înregistrat acum 30 sec

În cazul în care se declanÂşează radarul, ultimele 30 secunde nu mai sunt Âşterse, ci stocate pe HDD

Despre cele 30 secunde de după declanÂşarea radarului nu cred ca mai e cazul să vorbim, e simplu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Number one:

 

eu pe Comunitatea Regionala Arad nu o sa mai intru deloc ,cine vrea sa tinem legatura : paul13198910@yahoo.com sau 0753060843 ;) numai bine :)

 

Number two:

 

Felicitarile mele celor de la ALLMOTOWEAR :) abia astept sa va deschideti Shop-ul si Mini-Birtul\Terasa :) :)

 

Felicitari!

Ai rezistat 51 ore

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...deci, cine vine la bikes on ice weekend-ul asta?.. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://infrastructura.info/?articol=Gropil...articol782.html

Cam asta era discutia anul trecut. In mod normal daca sunt concesionate tronsoane, ele vor fi cu taxa (nu 10euro/100km cum zicea Orban ca ala nu stie ce vb. taxa respectiva fiind pentru Monaco si este undeva la 300 euro/zi sa intri cu masina si nici nu este autostrada).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta era discutia anul trecut. In mod normal daca sunt concesionate tronsoane, ele vor fi cu taxa (nu 10euro/100km cum zicea Orban ca ala nu stie ce vb. taxa respectiva fiind pentru Monaco si este undeva la 300 euro/zi sa intri cu masina si nici nu este autostrada).

Nu stiu care vor fi taxele pentru a accesa gropile de pe modernele si inexistentele autostrazi romanesti, dar anul trecut, in Italia, am platit cca 40 euroi pt cca 800 km

Asta vine cca 5 euro/100 km

cca = circa = aproximativ, ca sa nu va ganditi la prostii

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da dar 40 euro era pe o intrare pe autostrada sau pe o perioada de o sapt sau 10 zile ca in ungaria si austria?

Mesaj completat

Da dar 40 euro era pe o intrare pe autostrada sau pe o perioada de o sapt sau 10 zile ca in ungaria si austria?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da dar 40 euro era pe o intrare pe autostrada sau pe o perioada de o sapt sau 10 zile ca in ungaria si austria?

In total

In Italia se plateste din loc in loc, nu au vignete

Le place sa incaseze direct

In schimb nu am reusit sa platesc cu niciun card

Din cate am inteles, au un card special pt asta, un fel de card preplatit, cum era la noi Parktronicul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi cu moto?

..nu, pt ca se anunta ploi intense voi merge cu masina!...vineri pe la ora 14 plec din arad si de pe drum il culeg pe cucuun...daca mai vrea cineva sa vina(si are cazare asigurata) sa-mi dea un fir(telefon 0721408941) si vom face sa fie bine!

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In total

In Italia se plateste din loc in loc, nu au vignete

Le place sa incaseze direct

In schimb nu am reusit sa platesc cu niciun card

Din cate am inteles, au un card special pt asta, un fel de card preplatit, cum era la noi Parktronicul

 

cardul e viacard,dar poti plati si cash si cu cardurile visa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am avut parte de o surpriza din partea prietenilor mei de proportii :)

 

de ziua mea am primit din partea lor o MOTOCICLETA ;) . Cu fundita rosie fardata arnajata totu perfect.

Trebuie sa mentionez ca ea Motocicleta SI FUNCTIONEAZA !!

 

este vorba de un HOINAR model de pe vremea lui ceasca..au gasit moto prin Pecica... singura conditie a lor ca sa primesc acest cadou a fost obligativitatea mea de a FACE O TURA cu el prin zona :D

 

deci faze de tot rasu....voi pune poze oricum le multumesc... poate cu trecerea timpului va valora mult ca sunt tot mai rare

 

ps..nu merge farul in general electricul pe ea nu merge...dar sper sa o pun la punct... e BESTIALA ahh si nu intra in viteza 5 nici sa o f..i :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am avut parte de o surpriza din partea prietenilor mei de proportii :)

 

de ziua mea am primit din partea lor o MOTOCICLETA ;) . Cu fundita rosie fardata arnajata totu perfect.

Trebuie sa mentionez ca ea Motocicleta SI FUNCTIONEAZA !!

 

este vorba de un HOINAR model de pe vremea lui ceasca..au gasit moto prin Pecica... singura conditie a lor ca sa primesc acest cadou a fost obligativitatea mea de a FACE O TURA cu el prin zona :D

 

deci faze de tot rasu....voi pune poze oricum le multumesc... poate cu trecerea timpului va valora mult ca sunt tot mai rare

 

ps..nu merge farul in general electricul pe ea nu merge...dar sper sa o pun la punct... e BESTIALA ahh si nu intra in viteza 5 nici sa o f..i :lol:

Asteptam instantanee cu noua ta mobra. Original cadou oricum...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...