Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

:P :D Unde-i topicul ,,Bursa locala" din Arad? Eu nu-l mai gasesc pe aici...

Daca o disparut , poate l-o fi mancat kuru? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

te-a confundat, a crezut ca tie ti-am dat reply...

 

Nu l-am confundat, eram curioasa de parerea lui dupa ultimele posturi a noului Batman de pe forum..:D

 

In schimb faza cu topicul Bursa locala chiar nu inteleg, de ce-s 2 acum si de ce trebuie sa dai cate 2 clickuri dupa care te afli pe prima pagina la anunturile din 1996... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-a confundat, a crezut ca tie ti-am dat reply...

Mesaj completat

Pe Titi il stiu, pe tine Nu. Oricum nici nu vreau sa te stiu. Esti un ciudat. Asta e impresia majoritatii de pe aici. Daca aveai c...e nu-ti mazgaleai fata cu noroi si te afisai asa cum o face un om normal. Eu zic ca bine ai facut ca te-ai dezabonat de pe aici . Scrie cu romana ta de balta pe alte topicuri.

 

:P

 

sorry folks....da nu sunt eu in picture, cred.... :P ,dar aduce bine cu mine...si cu moto meu.

va scriu deoarece si camarazii din TM au crezut ca sunt io, ca doar si acolo a aparut un 383....

nu-i mare bai chestia cu noroiul ca doar in noroi traim ceva de ani...

naspa este ca nu toti suntem camarazi si credem ca suntem diferiti....

pentru 383, am fost la Putna daca zici ca esti de acolo.... in vara cu o trupa de motociclisti din Buc,am prins chiar ziua in care pictorul M Morosanu a terminat de pictat manastirea.

In rest toate cele bune, pentru 383(poate ne spui si semnificatia numarului....daca are?) si sa mai dai cu putin negru pe aripi ca sa stim si noi.....

 

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2. Mesajele puse pe BURSA generala se pun doar ca link daca au fost deja puse pe BURSA generala. In cazul in care mesajul se pune complet pe BURSA LOCALA, nu mai este permis ca acesta sa fie pus si pe BURSA generala.

3. Mesajele se pun o singura data.

 

 

NU stiu eu sa citesc?"Mesajele puse pe BURSA generala se pun doar ca link daca au fost deja puse pe BURSA generala". Ce vrea sa zica totusi? Parca as fi arab si ma chinui sa inteleg limba asta. Vechile anunturi se regasesc daca intri in linkul de la bursa locala arad. Carei faza cu linkurile din bursa generala care au fost deja puse acolo? Posibil sa nu citesc eu bine, oi fi obosit la ora asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu credeam ca s-au trezit si adminii astia si au separat anunturile de pe bikeshop, de anunturile postate pe forum... dar cel putin momentan, toate-s la comun la fel ca inainte...

Editat de branconier
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu stiati de topicul asta... /index.php?...p;#entry2646140

Mesaj completat

Cum muncesc Olandezii la caile ferate...

 

Impresionant...totul e automatizat si banuiesc ca si calitatea e pe masura:)

Mda, avem mult de invatat...avem mult de recuperat...insa si Korben are dreptate cand spune ca problema pleaca de sus in cazul nostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nebun tipu; la 3:12 trece pe langa un Logan :P

Bah ce ochi ai :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e plin de nebuni pe acolo, Baiazid povestea ca in Ucraina in timp ce mergea cu 200 ii facea careva blitzuri sa se traga la o parte

Mesaj completat

asta ma copiaza :D

nu mai fi asa batman, ca numai in filme toata lumea merge civilizat, atenta la tine

Mesaj completat

nebun tipu; la 3:12 trece pe langa un Logan :P

la 5.49 mai trece pe langa unul :P

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e plin de nebuni pe acolo, Baiazid povestea ca in Ucraina in timp ce mergea cu 200 ii facea careva blitzuri sa se traga la o parte

 

Sa stii ca mergeau ca nebunii. Cel putin la intrare in kiev avem 180-190 pe banda 1 si treceau unii pe langa mine ca vantul.

 

Ala cu flashul era un lexus. Avea cel putin 240kmph.

 

Facusem o liniutza cu unul dintr-o masina oarecare, evident a capitulat la 170 ... nu imi mai mergea trashcaleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu erai pe banda 1 cu 180 si altii treceau pe langa tine pe 2, aia mai sarmani cu Lada si Volga presupun ca nu au voie pe autostrada :laugh:

 

Nu prea ii vedeai aproape de kiev. Am vazut multe pe drum si intr-adevar le depaseam usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...