Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

apai sincer.. am fost de multe ori in nerv si daca stai de vorba cu unii.. saracii te miri ce mai auzi.... impresiile lui muc cel mic in adancul narii..... dar e dur

asta vara la nerv pe strand am stat la masa cu ratza si inca una , aia ce se lauda ca ii ia tataso motor din germania si ca ea o mers cu masina 320 ,cica are cip de viteza masina, si cand am intrebat-o cati ani ai zice 16 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asta vara la nerv pe strand am stat la masa cu ratza si inca una , aia ce se lauda ca ii ia tataso motor din germania si ca ea o mers cu masina 320 ,cica are cip de viteza masina, si cand am intrebat-o cati ani ai zice 16 :D

 

cand iesim in oras si o vedem..o intrebam daca i-o venit CBR-ul ? :D :) :)

 

 

LACRIMI !!!

" 36*C afara si eu cu curea de protectie pentru spate, geaca de piele si casca bine izolata....:|:|:|:|:| ?

 

http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoU...nerId=144759223

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand iesim in oras si o vedem..o intrebam daca i-o venit CBR-ul ? :D :D :)

 

 

LACRIMI !!!

" 36*C afara si eu cu curea de protectie pentru spate, geaca de piele si casca bine izolata....:|:|:|:|:| ?

 

http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoU...nerId=144759223

:) tare statusul cum numai pe hi5 poti gasi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta vara la nerv pe strand am stat la masa cu ratza si inca una , aia ce se lauda ca ii ia tataso motor din germania si ca ea o mers cu masina 320 ,cica are cip de viteza masina, si cand am intrebat-o cati ani ai zice 16 :)

so fi oprit copilul la o bere,ai vb :D . cu cine nu trebuia

Mesaj completat

apai sincer.. am fost de multe ori in nerv si daca stai de vorba cu unii.. saracii te miri ce mai auzi.... impresiile lui muc cel mic in adancul narii..... dar e dur

=raceala :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand iesim in oras si o vedem..o intrebam daca i-o venit CBR-ul ? :D :) :)

 

 

LACRIMI !!!

" 36*C afara si eu cu curea de protectie pentru spate, geaca de piele si casca bine izolata....:|:|:|:|:| ?

 

http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoU...nerId=144759223

nu mai fiti rai ma, va bateti joc de pasiunea lipsita de stiinta a fetei, totata lumea se maturizeaza odata si odata :D

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so fi oprit copilul la o bere,ai vb :D . cu cine nu trebuia

Mesaj completat

 

=raceala :D :)

ca copil ca ii fata la 16 ani :)

Mesaj completat

loool cum sa o pui pe Lore pe aici.Acuma stiu de vine zici si povestile de mai sus.

simplu :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GunShotBride...Inuman!

Si eu care credeam ca stapanesc limba engleza.... :D

Se pare ca m-am inselat, trebuie sa ma intorc la faculta, macar un an :D

Are cineva vreo idee ce ar insemna Mireasa Impuscaturii ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E uimotor cum se adapteaza pustoaicele astea la ''jungla virtuala dintre octeti''... :D Inca din primele clipe ale existentei lor pe bytes adopta limbajul ala simpatic cu un ''k'' la fiecare doua cuvinte, ''tz'' din belsug si o engleza rupta parca din Gara de Nord... Se poate face chiar o cercetare pe tema asta! Dar probabil ar fi o inutilitate totala... Altfel m-as fi apucat eu! :D

Singura speranta e sa se maturizeze si ele la un moment dat...cum zicea cineva mai inainte. Au vreo sansa?.... (E retorica! :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singura speranta e sa se maturizeze si ele la un moment dat...cum zicea cineva mai inainte. Au vreo sansa?.... (E retorica! :D )

eu zic ca da, toti cred ca la varsta aceea, chiar mai devreme zic eu am vrut sa fim " la moda " sau sa iesim in evidenta cu ceva... bine eu unul debil fiind faceam te miri ce tampenii.. nu eram agramat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca da, toti cred ca la varsta aceea, chiar mai devreme zic eu am vrut sa fim " la moda " sau sa iesim in evidenta cu ceva... bine eu unul debil fiind faceam te miri ce tampenii.. nu eram agramat :D
Tu esti exceptie de la regula.Ti-ai pus neuronii aia in miscare mai devreme.Bine ar fi daca macar jumatate din tinerii de azi ar fi ca si tine,tara ar avea un viitor asigurat.Mai ma uit si eu pe saiturile astea ale voastre si ma minunez inca de ce se poate scrie,ma refer la limbaj.Ma intreb cum naiba se mai inteleg cu cei mai in varsta.Problema e ca daca-i pui sa scrie o propozitie coreKt :D ,tot vei vedea o scapare din hi5.Ce demonstreaza cu asta,nu prea pricep,poate candva,cineva o sa faca o teza de doctorat cu acest curent.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca daca-i pui sa scrie o propozitie coreKt :D ,tot vei vedea o scapare din hi5.

pai unii scriu corect, dar scriu tampenii, iti dau exemplu de perle la BACALAUREAT, atrag atentia ca sunt fapte reale, nu bancuri, citez :

 

Mihai Eminescu si-a intitulat poezia "Din valurile vremii..." vrand sa sugereze vremea si apoi nu a mai continuat titlul din nu stiu din ce motiv s-a razgandit si a inceput strofa I.

 

Manole a pus-o pe Ana la zid si a inceput sa o lucreze...

 

Biologie:Planta carnivora dupa ce ramane fara hrana isi ia radacinile in spinare si pleaca dupa hrana in tarile calde.

 

In 1877 trupelor rusesti li s-a permis sa traverseze teritoriul Romaniei, impreuna cu tancuri si avioane, iar romanii le-au dat mancare si cazare contracost.

 

Nechifor Lipan statea " pe spate cu fatza in jos"

 

Latina clasica este o limba moarta, care nu se poate vorbi decit in scris. Dupa caderea Imperiului roman, o parte din latina clasica defuncta a devenit bulgara. Limba romana are la baza latina bulgara, amestecata cu elemente de daca si o groaza de cuvinte slabe. In secolul al XV-lea, limba vorbita de popor era considerata vulgara si n-o vorbea nimeni.

 

Dintre cele cinci scrisori trimise de Eminescu, prima este considerata a treia. In "Scrisoarea a treia" se desfasoara batalia de la Rovinari.

 

Geografie-scris:Scrie 5 orase importante din Ro;

-Bucureshti

-Iashi

-Timishoara

-Constantza

-Clujna-Poca

 

in luceafarul caragiale vb despre cate stele sunt pe cer

 

In anul 1965,s-a construit pod peste Oceanul Pacific.

 

 

 

mai are rost ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Manole a pus-o pe Ana la zid si a inceput sa o lucreze...

Asta ii cea mai dura :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...