Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Cred ca " OTV " nu ajunge , trebuie sa ne gandim la ceva mai reprezentativ :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tipele nu se uita la scutere se uita la motoare sa fim seriosi..cele care se uita la scutere inseamna ca au fata calcata de tren si cu fata si cu marsalierul :)

Mesaj completat

 

 

 

aia nu ii dragoste , doar pe copii in ziua de azi ii auzi pe strada " te iubesc puiutul meu dragalas "

Mesaj completat

cand esti mic nu stii ce inseamna dragostea\iubirea adevarata :love:

 

 

Cuvantul "dragoste" si "iubire" sunt niste cuvinte aparte la care e greu de dat o explicatie in afara de cea a dexului "IUBĂRE, iubiri, s.f. Faptul de a (se) iubi; sentiment de dragoste pentru o persoană de sex opus; relații de dragoste; amor, iubit1. ♦ Sentiment de afecțiune (și admirație) pentru cineva sau ceva. – V. iubi". Asa ca eu raman la parerea ca fiecare varsta are o definite pentru aceste cuvinte...asta daca nu esti tu mai filosof si ai elucidat enigmele astea.

De restul cu ce zic unii si altii pe strada si pagina hi5 cu inimioare nu ma bag, in gustul omului nu te poti c...ca.

Ideea e ca treburile astea pentru anumite varste ar trebui vazute mult mai simple, dar ca sa le poti vedea mai simple probabil ca trebuie sa ai o experienta in spate, nu stiu ce sa zic, nu sunt dr. love.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cuvantul "dragoste" si "iubire" sunt niste cuvinte aparte la care e greu de dat o explicatie in afara de cea a dexului "IUBĂRE, iubiri, s.f. Faptul de a (se) iubi; sentiment de dragoste pentru o persoană de sex opus; relații de dragoste; amor, iubit1. ♦ Sentiment de afecțiune (și admirație) pentru cineva sau ceva. – V. iubi". Asa ca eu raman la parerea ca fiecare varsta are o definite pentru aceste cuvinte...asta daca nu esti tu mai filosof si ai elucidat enigmele astea.

De restul cu ce zic unii si altii pe strada si pagina hi5 cu inimioare nu ma bag, in gustul omului nu te poti c...ca.

Ideea e ca treburile astea pentru anumite varste ar trebui vazute mult mai simple, dar ca sa le poti vedea mai simple probabil ca trebuie sa ai o experienta in spate, nu stiu ce sa zic, nu sunt dr. love.

 

 

da dar de exemplu unii copii interpreteaza gresit, una ii sa iubesti pe cineva alta ii sa te atasezi de cineva :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Napoleon Bonaparte -- "Toate femeile sunt curve in afara de mama si sora mea,dar si ele sunt femei" :love:

 

la majoritatea fetelor\femeilor li frica pe 2 roti sau li se par o prostie :)

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce tot vorbiti aici? pana la urma

1. iubirea e un sentiment inventat de jidani ca sa se f... fara bani

Stai jos, nota 2!

In toata istoria omenirii, lucrurile marete au fost realizate datorita iubirii (da un search pe google "Taj Mahal", si mai sunt milioane de exemple)

 

Mesaj completat

deloc ,vorbesc de copii intre varstele 12-17 ani

Si la 17 ani, 11 luni si 30 zile se produce o maturizare instantanee, astfel incat la 18 ani devii un barbat adevarat

Mirific!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tipele nu se uita la scutere se uita la motoare sa fim seriosi..cele care se uita la scutere inseamna ca au fata calcata de tren si cu fata si cu marsalierul :)

 

...am avut destule cereri pentru plimbari cu scuterul , si cand le-am spus ca le duc doar daca isi iau casca ... gata :drink:

 

Am avut 3 colege in generala ... toate 3 proaste de bubuiau , erau odata impreuna si strigau sa le duc la plimbare ... fiti siguri ca dupa aceea nu au mai vrut :love:

 

Haideti ca o dam in off-topic pe topicul de "off-topic" (cam asa cred ca ar fii fiindca nu e niciun subiect anume aici ) :)

 

Gata ... nu va mai certati , mai iesiti si voi la o plimbare :D

 

Numai bine

Mesaj completat

PS : Ca veni vorba de hi5 ... e un lucru excelent pentru depozitat pozele :P:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...am avut destule cereri pentru plimbari cu scuterul , si cand le-am spus ca le duc doar daca isi iau casca ... gata :drink:

 

Am avut 3 colege in generala ... toate 3 proaste de bubuiau , erau odata impreuna si strigau sa le duc la plimbare ... fiti siguri ca dupa aceea nu au mai vrut :love:

 

Haideti ca o dam in off-topic pe topicul de "off-topic" (cam asa cred ca ar fii fiindca nu e niciun subiect anume aici ) :)

 

Gata ... nu va mai certati , mai iesiti si voi la o plimbare :)

 

Numai bine

Mesaj completat

PS : Ca veni vorba de hi5 ... e un lucru excelent pentru depozitat pozele :D:D

 

 

 

ma, daca tot nu iti da nimeni cutit si mai existi pe forumul asta, cum ca ,vrei sa iti iei candva motor atunci lasa-ne in (cuvant urat) mea cu scuteru tau de (cuvant urat) cu tot si vorbeste macar de motoare ! daca te intalnesc "te iau de o aripa si dau cu tine in stele!" ca sa citez un mare clasic in viata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da toti va luati de Maradeanu non stop ( io am promis mai demult :) ca sunt cuminte :love: )

Daca nu ar posta el ar fi o liniste de cavou aici....

 

Baga Maradeneeee draguleeee !!! si sa stii ca ne e dor de posturi de-alea lungi cum aveai tu pa vremurile bune, nu conteaza tematica numa lungi sa fie, ca noi citim orice si ne place ori -sice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, daca tot nu iti da nimeni cutit si mai existi pe forumul asta, cum ca ,vrei sa iti iei candva motor atunci lasa-ne in (cuvant urat) mea cu scuteru tau de (cuvant urat) cu tot si vorbeste macar de motoare ! daca te intalnesc "te iau de o aripa si dau cu tine in stele!" ca sa citez un mare clasic in viata!

:love: :) :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...am avut destule cereri pentru plimbari cu scuterul , si cand le-am spus ca le duc doar daca isi iau casca ... gata

 

Am avut 3 colege in generala ... toate 3 proaste de bubuiau , erau odata impreuna si strigau sa le duc la plimbare ... fiti siguri ca dupa aceea nu au mai vrut :

 

Haideti ca o dam in off-topic pe topicul de "off-topic" (cam asa cred ca ar fii fiindca nu e niciun subiect anume aici )

 

Gata ... nu va mai certati , mai iesiti si voi la o plimbare

 

Numai bine

Mesaj completat

PS : Ca veni vorba de hi5 ... e un lucru excelent pentru depozitat pozele

 

 

:love:

 

vai vai vai..........

 

la ce a zis baiatu acesta.......ii clar ca ii tulbure rau

Mesaj completat

...am avut destule cereri pentru plimbari cu scuterul , si cand le-am spus ca le duc doar daca isi iau casca ... gata

 

Am avut 3 colege in generala ... toate 3 proaste de bubuiau , erau odata impreuna si strigau sa le duc la plimbare ... fiti siguri ca dupa aceea nu au mai vrut :

 

Haideti ca o dam in off-topic pe topicul de "off-topic" (cam asa cred ca ar fii fiindca nu e niciun subiect anume aici )

 

Gata ... nu va mai certati , mai iesiti si voi la o plimbare

 

Numai bine

Mesaj completat

PS : Ca veni vorba de hi5 ... e un lucru excelent pentru depozitat pozele

 

 

:)

 

vai vai vai..........

 

la ce a zis baiatul acesta.......ii clar ca ii tulbure rau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. iubirea e un sentiment inventat de jidani ca sa se futa fara bani.

2 toate is curve inafara de mama

3.Femeile se uita la masini nu la motoare

Deci daca te gandesti asa nu ma mir ca esti singur.... :love:

Stiu ca nu e la moda dar un pic de respect n-ar stica.... nu poti generaliza.... ca daca luam asa,.. atunci toti barbatii sunt porci.. si suntem chit... :)

 

Napoleon Bonaparte -- "Toate femeile sunt curve in afara de mama si sora mea,dar si ele sunt femei"

 

la majoritatea fetelor\femeilor li frica pe 2 roti sau li se par o prostie

 

Doar faptul ca il cheama Napoleon nu inseamna ca are dreptate....

si bine ai zis: la majoritatea fetelor... deci nu la toti... :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, daca tot nu iti da nimeni cutit si mai existi pe forumul asta, cum ca ,vrei sa iti iei candva motor atunci lasa-ne in (cuvant urat) mea cu scuteru tau de (cuvant urat) cu tot si vorbeste macar de motoare ! daca te intalnesc "te iau de o aripa si dau cu tine in stele!" ca sa citez un mare clasic in viata!

 

Nu eu am inceput cu chestia asta :)

 

Scuzati-ma daca faptul cu plimbarea a sunat urat , eu spuneam sa iesiti la o plimbare cu motorul

 

Daca nu ar posta el ar fi o liniste de cavou aici....

Gata shefwu' , va las :drink: :)

Mesaj completat

Deci daca te gandesti asa nu ma mir ca esti singur....

Stiu ca nu e la moda dar un pic de respect n-ar stica.... nu poti generaliza.... ca daca luam asa,.. atunci toti barbatii sunt porci.. si suntem chit...

 

 

 

Doar faptul ca il cheama Napoleon nu inseamna ca are dreptate....

si bine ai zis: la majoritatea fetelor... deci nu la toti...

:love:

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci daca te gandesti asa nu ma mir ca esti singur.... :love:

da de unde sti tu ca eu sunt singur :)

...am avut destule cereri pentru plimbari cu scuterul , si cand le-am spus ca le duc doar daca isi iau casca ... gata :)

 

Am avut 3 colege in generala ... toate 3 proaste de bubuiau

maradeanule facem o liniutza? eu cu bicicleta si tu cu Rieju :drink: , pe cine pariati?

 

Am avut 3 colege in generala ... toate 3 proaste de bubuiau

maradeanule cat fac 2+2:2= ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MARADEANULE,TREBUIA SA ITI FACI UN PROFIL IN CARE SA SCRI CA AI 20 ANI,MOTOR KAWASAKI....,CARNET,POATE PRIMEAI UN PIC DE RESPECT,MAI RAILOR INVATATI SA RESPECTATI OMUL NU FIERUL,PRIMA DATA,CE DECA SE DA PE SCUTER.... :love: E MASCOTA PE ARAD?SAU?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci daca te gandesti asa nu ma mir ca esti singur.... :love:

Stiu ca nu e la moda dar un pic de respect n-ar stica.... nu poti generaliza.... ca daca luam asa,.. atunci toti barbatii sunt porci.. si suntem chit... :)

 

 

 

Doar faptul ca il cheama Napoleon nu inseamna ca are dreptate....

si bine ai zis: la majoritatea fetelor... deci nu la toti... :drink:

Io recunosc ca-s cam porc,dar putin mai respectuos. Cu iubirea ,ii las pe juniori sa-si mai dea cu capu de pereti,despre asta vb in particular cu ei.Si Napoleon cam are dreptate... :) nu incerca sa ma contrazici ca ramai nemaritata...Si vizavi de maradeanu,lasati-l macar acum iarna se se refuleze pe aici,ne mai distram si noi,entuziasmul lui se revarsa valuri valuri.In timp se va estompa,o sa inceapa scoala si cine mai ne animeaza serile in fata monitorului. Tanar,nelinistit,macar nu tine in el ce vrea sa spuna,desi e un neanteles inca(oare care genii au fost intelese in viata?) poate peste ani,posturile lui pe aici vor fi recunoscute pretutindeni ca si postari pentru posteritate....na gata ca ma ia si pe mine cu mancarimi de police.Sara buna!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de unde sti tu ca eu sunt singur :love:

 

maradeanule facem o liniutza? eu cu bicicleta si tu cu Rieju :) , pe cine pariati?

 

 

maradeanule cat fac 2+2:2= 2

Facem ... dar prima data pariem noi intre noi , cat facem miza ? :D

O tura Zimand-Arad , ca sa nu spuneti ca trisez il las "stock" ... daca se ...face mai usor pe drum nu e vina mea :)

 

 

@lau: lasa ca ei au inceput motociclismul de la 8 ani cu motociclete mari , se dadeau pe o roata si faceau liniute cu politaii pe autostrada

 

 

Baieti , daca voi reusiti sa ma bagati sa pot face A-ul ziua urmatoare dupa ce am A-ul donez scuterul sau il duc la fier vechi ... pana atunci ciocu mic si joc de glezne fiindca eu unul vreau sa pot face A1 anul asta , nu sa c*c pe mine de frica atunci cand un politai :drink:

 

Hondita , imi cer scuze dinainte ... stiu ca nu toate sunt la fel ... dar multe sunt

Si sa raspund si eu cu un citat : "Cum nu sunt femeile c*r*e daca ne inchinam aceluias Tata?"

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...