Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care veniti maine la Sofronea la strandul termal? In jurul orei 12 sa ne intalnim in fata stadionului UTA,iesim pe la BAT,e mai aproape drumul si mai bun decat pe la CET.Stam vre-o 2 ore ,ne tratam putin si o intindem acasa.Cu conservele bineanteles,halat si prosop mare de baie sa aveti,slapi de plastic.Mai am 3 locuri in masina ptr cine vrea sa vina si nu poate.

Prezent acolo ne intilnim in fata strandului la sofronea

eu vin cu mobra :o :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...azi noapte pe la ora 4 cind veneam acasa, pe Vlaicu in fata la Profi am fost depasit de un NEBUUUN care se dadea cu motorul si afara nigea de rupea!...nu-l cunosc sau nu cred ca-l cunosc dar daca toata lumea din jurul meu zice ca Eu sunt nebun iata ca a venit momentul sa-i dezamagesc si sa le spun ca exista unu si mai nebun decit mine!..

...este unu cu un motor honda, cbr 600 f, culoare negru/rosu, echipament la fel negru/rosu, numar....nu am apucat sa-l vad!...daca cineva il cunoaste-ti pe individ sa-i comunicati din partea mea ca tocmai a urcat pe locul 1 in topul nebunilor!.. :o

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...azi noapte pe la ora 4 cind veneam acasa, pe Vlaicu in fata la Profi am fost depasit de un NEBUUUN care se dadea cu motorul si afara nigea de rupea!...nu-l cunosc sau nu cred ca-l cunosc dar daca toata lumea din jurul meu zice ca Eu sunt nebun iata ca a venit momentul sa-i dezamagesc si sa le spun ca exista unu si mai nebun decit mine!..

...este unu cu un motor honda, cbr 600 f, culoare negru/rosu, echipament la fel negru/rosu, numar....nu am apucat sa-l vad!...daca cineva il cunoaste-ti pe individ sa-i comunicati din partea mea ca tocmai a urcat pe locul 1 in topul nebunilor!.. :o

 

copii astia :D) n`au stare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...azi noapte pe la ora 4 cind veneam acasa, pe Vlaicu in fata la Profi am fost depasit de un NEBUUUN care se dadea cu motorul si afara nigea de rupea!...nu-l cunosc sau nu cred ca-l cunosc dar daca toata lumea din jurul meu zice ca Eu sunt nebun iata ca a venit momentul sa-i dezamagesc si sa le spun ca exista unu si mai nebun decit mine!..

...este unu cu un motor honda, cbr 600 f, culoare negru/rosu, echipament la fel negru/rosu, numar....nu am apucat sa-l vad!...daca cineva il cunoaste-ti pe individ sa-i comunicati din partea mea ca tocmai a urcat pe locul 1 in topul nebunilor!.. :o

:D Floriane,ala mobrist nu noi...daca ai ajuns sa te miri de unul pe doua roti inseamna ca te-a facut tipul. Brava lui!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toti cei care au id meu de mesinger micutu90 ii rog foarte mult sa il stearga din lista

pentru ca acel id a fost fraudat mia aflat cineva parola si toate scuzele pentru cei care au primit mesaje indecente

scuze dar nu am scris io imi voi face un nou id si il voi posta aici multumesc .

FOARTE IMPORTANT :D :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau daca va contacteaza cumva spuneti-mi mie si il hackuiesc de nu mai poate intra 1-2 zile pe mess

poate nu stiati maradeanu e patronu de la Yahoo :o el o inventat messu asa ca daca vreti sa mai aveti mess sa ii dati o bere ca daca nu va hecuieste id-u

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

barnconiere te-ai dat pe enduro ?

 

eu?? nici vorba, imi place sa ma dau cu masina tare pe zapada, dar cu motoru' de abia stiu sa ma dau cat de cat pe uscat....

 

am si eu nevoie de niste pareri, sfaturi, indrumari: am 200 de oiro si vreau sa-mi achizitionez un costum de piele din 2 piese. La banii astia mi-am gasit ceva la Louis, dar nu am incredere in masuri si daca va fi sa-l cumpar ma voi duce pana la viena.

Daca aveti alte idei de magazine unde as putea gasi in banii astia ceva (chiar si second hand in stare buna) va rog scrie-ti aci sau dati-mi un PM

va multumesc si apropo LA MULTI ANIIIIIII

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca sunt si in arad "redistribuitori" louis care s-ar putea sa functioneze cu "return policy" - cel putin daca iei direct de la louis (curierat) ai posibilitatea asta. zic sa mergi in arad, ca daca nu esti umblat atunci poate ii mai bine sa va vedeti fata in fata.

 

daca nu te descurci si/sau te pot ajuta mai departe cu altii din tara, call1me2ishmael @ mess sau pm aci pa forum.

 

:o

 

 

 

@l.e. : a da, si poti sai incredere in masuratori (mai ales in "brand"urile louis - pushca tabelele cu conditia sa respecti metodele de masurare grafice :D). singura problema din experienta proprie : vanucci is pe sistem tight fit (ceea ce pentru cei slabi oricum nu e problema).

Editat de ishmael
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt la info dar cand ajung acasa il blochez , daca mai sunt si vor si altii sa le blochez id-urile sa-mi spuna , sa vada ca nu glumesc , doar lasa-ti id-urile :D

Ieri seara m-am dus sa dorm imd dupa ce am postat dar azi ma ocup :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu?? nici vorba, imi place sa ma dau cu masina tare pe zapada, dar cu motoru' de abia stiu sa ma dau cat de cat pe uscat....

 

am si eu nevoie de niste pareri, sfaturi, indrumari: am 200 de oiro si vreau sa-mi achizitionez un costum de piele din 2 piese. La banii astia mi-am gasit ceva la Louis, dar nu am incredere in masuri si daca va fi sa-l cumpar ma voi duce pana la viena.

Daca aveti alte idei de magazine unde as putea gasi in banii astia ceva (chiar si second hand in stare buna) va rog scrie-ti aci sau dati-mi un PM

va multumesc si apropo LA MULTI ANIIIIIII

Eu am achizitionat costumu meu Berik din oradea de la un magazin unde gasesti preturi sub piata, dar gasesti si pe bikeshop tot ce vrei... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...