Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Problema se va pune invers. Dar vad ca tu numai atat ai inteles din mesajul meu..... sincer, te compatimesc.

 

 

 

 

 

uiti ce zici ? uite aici un exemplu:

 

 

 

 

Dar tu bineinteles, in loc sa vezi ca defapt iti zic ca sa te ajut sa te indrepti, tu vezi asta ca pe o insulta..... treaba ta.

am pus in paranteza ca o gluma , da vad ca la voi astia viteji adeptii binelui si inteleptii motociclismului, orice zic eu orice gluma voi o luati in serios, oricum nu degeaba am semnatura cu "traba avut grija"

 

Pentru mine parerile voastre valoreaza exact cat dau pe ele !

 

Trai bun cu baba ! :goodposting:

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stie cineva care din Arad mai duce din Louis la pret de catalog? Mi-ar trebui vreo 2 brauri S , alea la 5 euro bucata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, dar nu putem deschide o lista publica la actiunea aia cu mosii sa se scrie tot participantul cu amanta, nevasta, maseuza, vecin sau ce-o mai fi el ?

Nu de alta, dar la orice local te intreaba mai intai de nr. de locuri; ca mergem la o bauta 50 pe 30 de locuri e una , dar daca vrem si meniu se complica rau situatia.

Propun lista, si sala cautata cu posibilitate de rezerva in plus(traba avut grija ca sigur vor fi mai multi), altfel iara o sa zica Alex ca am facut-o de K.K. MAKA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva care din Arad mai duce din Louis la pret de catalog? Mi-ar trebui vreo 2 brauri S , alea la 5 euro bucata!
Daca-i lasi mesaj pe PM la asta poate pana miercuri ai marfa la posta. Aduce fara avans, fara adaos. Plata la posta, ramburs. /index.php?showuser=944
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, dar nu putem deschide o lista publica la actiunea aia cu mosii sa se scrie tot participantul cu amanta, nevasta, maseuza, vecin sau ce-o mai fi el ?

Nu de alta, dar la orice local te intreaba mai intai de nr. de locuri; ca mergem la o bauta 50 pe 30 de locuri e una , dar daca vrem si meniu se complica rau situatia.

Propun lista, si sala cautata cu posibilitate de rezerva in plus(traba avut grija ca sigur vor fi mai multi), altfel iara o sa zica Alex ca am facut-o de K.K. MAKA

Ai lista AICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...