Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

VA nu v-a

Errare humanum est, perseverare diabolicum :)

Oare? Ma uit pe diferite articole, subtritari si cam tot asa vad...si cand se pune totusi despartit? Ca eu nu am atata scoala ca tine, lamureste-ma odata. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare? Ma uit pe diferite articole, subtritari si cam tot asa vad...si cand se pune totusi despartit? Ca eu nu am atata scoala ca tine, lamureste-ma odata. :)

mai simplu, lamureste-te singur, scrie pe google " va scoate " si "v-a scoate " sa vezi ce rezultate iti da :)

 

poate ca in articole de pe net si in subtitrarile filmelor piratate asa e, dar eu inca nu am vazut intr-un articol din ziar sau intr-o subtirare la HBO si PRO TV asa ceva.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fac valuri si sa-mi sara iarasi cineva in cap...asa ca-ti spun tie direct micutule moto: AI TE ROG GRIJA CUM CIRCULI CU MOTORUL. Vreau sa-ti spun ca sunt foarte atent la motociclisti si sunt foarte constient de existenta lor...insa ieri pe lacului era sa ajungi sub rotile mele si nici macar nu cred ca ti-ai dat seama. De obicei oamenii civilizati depasesc prin partea stanga...si tot de obicei daca o masina semnalizeaza dreapta nu te bagi prin dreapta si accelerezi ca un nebun sa depasesti, pt. ca e o diferenta de gabarit destul de mare. M-am abtinut destul de mult sa-ti spun chestia asta pt. ca in fond si la urma urmei e viata ta...insa consider ca majoritatea soferilor auto nu se asigura de 3-4 ori cand vireaza spre dreapta ca sa fie siguri ca un motociclist inconstient nu se baga prin dreapta si nu demareaza ca din pusca. Ai fost norocos ieri...si eu la fel, insa vezi ce se intampla cu cei care isi forteaza prea mult norocul. Numai bine, sper sa ai suficienta maturitate incat sa-ti dai seama ca nu sunt rau intentionat si sa percepi cum trebuie ce ti-am spus eu, fara sa te aprinzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fac valuri si sa-mi sara iarasi cineva in cap...asa ca-ti spun tie direct micutule moto: AI TE ROG GRIJA CUM CIRCULI CU MOTORUL. Vreau sa-ti spun ca sunt foarte atent la motociclisti si sunt foarte constient de existenta lor...insa ieri pe lacului era sa ajungi sub rotile mele si nici macar nu cred ca ti-ai dat seama. De obicei oamenii civilizati depasesc prin partea stanga...si tot de obicei daca o masina semnalizeaza dreapta nu te bagi prin dreapta si accelerezi ca un nebun sa depasesti, pt. ca e o diferenta de gabarit destul de mare. M-am abtinut destul de mult sa-ti spun chestia asta pt. ca in fond si la urma urmei e viata ta...insa consider ca majoritatea soferilor auto nu se asigura de 3-4 ori cand vireaza spre dreapta ca sa fie siguri ca un motociclist inconstient nu se baga prin dreapta si nu demareaza ca din pusca. Ai fost norocos ieri...si eu la fel, insa vezi ce se intampla cu cei care isi forteaza prea mult norocul. Numai bine, sper sa ai suficienta maturitate incat sa-ti dai seama ca nu sunt rau intentionat si sa percepi cum trebuie ce ti-am spus eu, fara sa te aprinzi.

Iti zic doar un singur lucru intra aici http://www.youtube.com/watch?v=knRyQSxPRaw

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nicio Âşansă, IQ<90

...judecind dupa replica e <1.... :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mentalitatea romanului

Sarbatori precum : Craciun, An Nou, Paste. = betie si mancare pana vomitam.

 

Asa-i Romanu

 

Propun sa te exprimi pe comunitatea ta, dupa ce iti completezi profilul.

Ziua Nationala nu e ,,religioasa'' deci vezi ca le cam amesteci.

Salut Mitica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa te exprimi pe comunitatea ta, dupa ce iti completezi profilul.

Ziua Nationala nu e ,,religioasa'' deci vezi ca le cam amesteci.

Salut Mitica!

si care ar fi comunitatea mea, Chineza, Japoneza sau Italiana ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fac valuri si sa-mi sara iarasi cineva in cap...asa ca-ti spun tie direct micutule moto: AI TE ROG GRIJA CUM CIRCULI CU MOTORUL. Vreau sa-ti spun ca sunt foarte atent la motociclisti si sunt foarte constient de existenta lor...insa ieri pe lacului era sa ajungi sub rotile mele si nici macar nu cred ca ti-ai dat seama. De obicei oamenii civilizati depasesc prin partea stanga...si tot de obicei daca o masina semnalizeaza dreapta nu te bagi prin dreapta si accelerezi ca un nebun sa depasesti, pt. ca e o diferenta de gabarit destul de mare. M-am abtinut destul de mult sa-ti spun chestia asta pt. ca in fond si la urma urmei e viata ta...insa consider ca majoritatea soferilor auto nu se asigura de 3-4 ori cand vireaza spre dreapta ca sa fie siguri ca un motociclist inconstient nu se baga prin dreapta si nu demareaza ca din pusca. Ai fost norocos ieri...si eu la fel, insa vezi ce se intampla cu cei care isi forteaza prea mult norocul. Numai bine, sper sa ai suficienta maturitate incat sa-ti dai seama ca nu sunt rau intentionat si sa percepi cum trebuie ce ti-am spus eu, fara sa te aprinzi.
Degeaba...ai cobit, o trantit-o. Sa ne povesteasca el cum a fost patania ca sa tragem invataminte si noi.

Mesaj completat

Degeaba...ai cobit, o trantit-o. Sa ne povesteasca el cum a fost patania ca sa tragem invataminte si noi.
Adaug, la fel si Paul. Tranta prin oras. Daca poate da detalii si sa ne spuna masina. Sa ne ferim si noi. Bine ca sunteti intregi!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rugaminte,cheie de contact de tractor UTB daca are cineva.rog raspuns pe pm.

 

ms anticipat.

Mesaj completat

incerc sa restaurez(impreuna cu lucimoto)un cz.pt contact am nevoie

am eu o cheie 0722500920

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am avut accident super:)) maine ma duc la politie si pomaine imi caut piese pentru motor :alcy: (toba,scarita...etc ):laugh:

 

daca mai poti scrie inseamna ca nu e ceva foarte grav

oricum nasole fazele astea, dar totusi detaliaza putin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mai poti scrie inseamna ca nu e ceva foarte grav

oricum nasole fazele astea, dar totusi detaliaza putin

 

toba indoita,pedala frana rupta,far spart,rezervor putin zgazriat,crash pad indoit la maxim si capacul de la transmisie julit:) ii vina lui :alcy:, zona micalaca in statia de taxi am fost pe banda din dreapta el pe cea din stanga nu m-o vazut o semnalizat 1\2 secunde si s-o bagat brusc pe banda mea mi-o atins roata din fata si m-am trezit pe jos

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...