Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Degeaba...ai cobit, o trantit-o. Sa ne povesteasca el cum a fost patania ca sa tragem invataminte si noi.

Mesaj completat

Adaug, la fel si Paul. Tranta prin oras. Daca poate da detalii si sa ne spuna masina. Sa ne ferim si noi. Bine ca sunteti intregi!

hooooooooo ca na murit nimeni si nu a cobit nimeni si macar io pic in oras nu intro parcare de super market ca tine asa ca no coment

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Degeaba...ai cobit, o trantit-o. Sa ne povesteasca el cum a fost patania ca sa tragem invataminte si noi.

Mesaj completat

Adaug, la fel si Paul. Tranta prin oras. Daca poate da detalii si sa ne spuna masina. Sa ne ferim si noi. Bine ca sunteti intregi!

masina ii din Deva-Simeria nr inmatriculare HD 81 HOR ( masina ii trecuta pe numele unei femei )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

masina ii din Deva-Simeria nr inmatriculare HD 81 HOR ( masina ii trecuta pe numele unei femei )

o trec io la masini luate in vizor pentru distrugere mai am una ce mai taiat mie calea un golf trei oricum nui mai dau mult de mers pe sosea si ajunge la srot :alcy:

Editat de micutu moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o trec io la masini luate in vizor pentru distrugere mai am una ce mai taiat mie calea un golf trei oricum nui mai dau mult de mers pe sosea si ajunge la srot :alcy:

 

Las-o mai moale si nu lua in nume de rau ce zic altii, ei incerca doar sa te salveze de tine insuti... cu toate ca nu cred ca se poate, ei iti vor binele.. nu sari imediat si nu fi mai batman decat esti.. nu esti departe de a fi numit pericol public.. si faptul ca arati cu degetul pe altii nu te ajuta cu nimik... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las-o mai moale si nu lua in nume de rau ce zic altii, ei incerca doar sa te salveze de tine insuti... cu toate ca nu cred ca se poate, ei iti vor binele.. nu sari imediat si nu fi mai batman decat esti.. nu esti departe de a fi numit pericol public.. si faptul ca arati cu degetul pe altii nu te ajuta cu nimik... :blbl:

:P :alcy: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:alcy: :laugh:

Nu-i nimic de ras tinere. Tunde zice bine ce zice. Daca cineva va face o observatie de genul cum sa nu mergeti in trafic radeti in nas respectivului. Eu unul sincer nu prea cred ca sa intamplat cum ziceti voi. Va stiu teribilisti in mersul prin oras asa ca...cu parare de rau o spun. Ma bucur oricum ca nu ati patit nimica. Mai sunt multe nelamuriri inca vizavi de cazaturile voastre pe care nu le-ati spus aici. Pety: vizavi de tranta mea in parcare am explicat dc am cazut. Prefer sa cad in parcare decat pe drum circulat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa comand bujii Denso, cu varf de iridiu din state. Acuma sunt la reducere. Daca mai vrea cineva.. puteti cauta tipul de bujii dupa motocicleta aici: http://www.globaldenso.com/cgi-bin/global/...mc/mc-maker.cgi

si sa vedeti preturile aici: http://www.sparkplugauto.com/denso/iridium-power/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce palme iti va da tie viata pentru atitudinea asta de copil rasfatat.

Una cu una face doua ia nu mai comenta tu cemi va da mie viata asta e treaba mea si ..........

E si cu motoru numi va zice mie nimeni cum sa merg pina la urma sunt un motociclist nu un pocait

si deocamdata nu ma tine nimeni cu benzina si nu circul pe sanatatea lu nimeni si nici pe permisu lu nimeni

asa ca daca mi se intampla ceva stiu sami port singur de grija stai calm ca nus asa incepator cum ma crezi tu pe mine

poate am mai multi km de scos motoru din curte si de bagat inapoi cat ai tu pe sosea da hai lasam asta frate nu tio zic in

nume de rau da lasane lasane lasane cu poestile astea de adormit copii de gradi ca la mine nu tine si cu asta punct :alcy:

Editat de micutu moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La romana bre. Treci la reciclare...puii mei. :alcy:

:laugh:

Mesaj completat

SI in TImisoara sunt pseudo teribilisti din astia.

Pot ajunge staruri in asemenea scenarii: http://www.youtube.com/watch?v=khnMiJPInio

video pus de tine frate este un trucaj eftin si nu prea impresioneaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:alcy:

Mesaj completat

 

video pus de tine frate este un trucaj eftin si nu prea impresioneaza

 

Pai mai baiatule, nu e vorba de trucaj ci de mesajul transmis in clip. Pe tine nu te impresioneaza nimic vad. Cum zice Maka: trebe avut grija!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica cum irecuperabil ce vrei sa zici cu asta ??????????????

 

Ti-as mai da eu un raspuns la intrebarea asta cu riscul ca te superi pe mine dar tinand cont ca suntem doar amici,nu pot sa fiu direct cu tine si ma abtin.Ce mandru eram eu,la varsta ta ,cu asa prieteni si mai ales cu asemenea sfaturi.Fereasca D-zeu sa nu primesti de la viata o palma dureroasa.Vei vedea atunci cat au cantarit aceste simple sfaturi pentru tine,pe care acum le iei ca pe niste ofense.Incerca sa inveti din greselile altora.S-ar putea sa fie prea tarziu sa mai inveti ceva din ce ai gresit tu.

Sa stii ca si mie imi era greu sa accept niste vorbe cu talc,cand ma credeam zmeul zmeiilor dar viata mi-a demonstrat ca cel dezavantajat eram eu.Inainte de a pune la fund vorbele prietenilor tai,gandeste-te de la cine vin,cine sunt,si mai ales cum au ajuns unde sunt acum.Pe majoritatea ii cunosc destul de bine,si crede-ma ca nu mi-a trebuit multe discutii cu ei,sa-mi dau seama ca sunt niste simpli oameni cu castile pe cap si capul pe umeri ( calculati si trecuti prin viata).Sunt ferm convins ca ''au fumat'' multi ca tine.

Micutzu',sa auzim de bine

 

Va salut,prieteni :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...