Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da cautare pe google dupa ,, tigara electronica nr 1''

Acolo sunt sumedenie de informatii inclusiv modele, preturi , schimbabile,forum de discutii etc.

Mesaj completat

Se gasesc intre 50Lei si 200+ depinde cat de fitzos vrei sa fi si ce calitate vrei. am gasit pe OKazii.ro cate vreti.

 

Te rog nu induce lumea in eroare cu ,,okaziile'' tale, si nu pune ,,fitzele '' langa ,,calitate ''

Pt informarea ta, un singur acumulator de schimb pt. modelul meu ( 3.7 Volti / 360 mA) costa 40-50 ron / un atomizor -la fel.

 

Din partea mea, subiect inchis, ca iara o luam pa aratura si pur si simplu m-am plictisit / cine vrea mai mult - pe goagal.

Stima !

 

 

 

Mesaj completat

Se gasesc intre 50Lei si 200+ depinde cat de fitzos vrei sa fi si ce calitate vrei. am gasit pe OKazii.ro cate vreti.

 

Te rog nu induce lumea in eroare cu ,,okaziile'' tale, si nu pune ,,fitzele '' langa ,,calitate ''

Pt informarea ta, un singur acumulator de schimb pt. modelul meu ( 3.7 Volti / 360 mA) costa 40-50 ron / un atomizor -la fel.

 

Din partea mea, subiect inchis, ca iara o luam pa aratura si pur si simplu m-am plictisit / cine vrea mai mult - pe goagal.

Stima !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Club Nerv, organizeaza Vineri 04 Februarie 2011, incepand cu ora 21.00, un concert caritabil care are in vedere strangerea de fonduri pentru sustinerea lui Alin Totorean, explorator, fotograf, reporter TV, in lupta lui impotriva cancerului.

Evenimentul este sustinut de catre Club Nerv, Info TV, www.campusarad.ro, Televiziunea Baricada. Partenerii nostri in aceasta cauza nobila sunt:, Magic FM, Foto Studio Enigma, Foto Club Arad, Asociatia Speologica Speowest Arad, Condor Club Arad si multi altii.

 

 

Aradeanul Alin Totorean, singurul roman care a traversat pe jos Desertul Atacama (Chile), cel mai arid loc de pe Pamant, are acum. 42 de ani. A strabatut sute de kilometri in singuratate in Mongolia, Turcia, India, Maroc, Bolivia, Etiopia si a realizat prima expeditie romaneasca solitara a continentului Australian. A purtat numele Romaniei in cele mai neatinse locuri, si prin proiectul sau, “Descopera-ti semenii”, lansat in 2003, ne-a apropiat pe toti de culturi despre care nu auzisem vreodata.

Multi dintre noi nu am avut pana acum ocazia sa il cunoastem pe Alin Totorean, dar felul in care isi povesteste calatoriile si isi prezinta colectia de fotografii pe care o imbogateste cu fiecare expeditie ma face sa cred ca suntem cu el peste tot unde merge.

 

Desertul pe care exploratorul, speologul, realizatorul TV, fotograful, omul, Alin Totorean il strabate, insa, acum e diferit de orice loc pe care planifica sa il viziteze. Se numeste liposarcom mixoid de grad inalt.

 

Cont nr. RO49.RNCB.0016.0054.6682.0001

Titular cont: Totorean Ion

Deschis la BCR - Ag. Avram Iancu, Arad

 

Orice suma si orice gest este mare.

Am reusit impreuna lucruri importante, iar acum e timpul sa o mai facem inca o data. Suma donata merge integral in contul personal al lui Alin Totorean. Nici un procent din aceasta suma nu este folosita in scop de promovare

post-12038-1296811818_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Iartă-l, că nu Âştie ce spune

Tineretul se uită doar la vârsta din buletin

 

:D

Iaca asa numa la varsta din buletin :laugh:

Mesaj completat

Pai da, Iel e batran deja dar se misca mai bine ca tine :blink: ...

Dada nu contest da de auzit nu auzi mai bine ca mine :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Caut un motor de f4 din 2001 2002. blocu ma intereseaza sa fie functional cine are oferta sau stie ceva despre asa ceva va rog sa-mi dati de stire pe privat si apoi discutam la telefon amanuntele.va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Caut un motor de f4 din 2001 2002. blocu ma intereseaza sa fie functional cine are oferta sau stie ceva despre asa ceva va rog sa-mi dati de stire pe privat si apoi discutam la telefon amanuntele.va multumesc

Suna la Ariciu, poate ai noroc : 0722.352.990

Mesaj completat

Doresc informatii despre cateva magazine bune din Ungaria (prin apropiere, Mako, Szeged) de produse alimentare, electrocasnice, materiale constructii. Ori vre-un supermarket gen Bricostore, Dedeman. Ramburasrea TVA-ului la unele articole la vama mai e valabila, daca esti cetatean strain si cumperi ceva mai consistent de ei? Sau a cazut odata cu intrarea in UE? Merita sa faci diverse cumparaturi acum acolo sau nu? Gen: alimente, electronice, electrocasnice, mobila, etc. Care e informat cu chestiile astea sa spuna. Nu am mai cautat paritatea leu-forint sau forint-euro. Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna la Ariciu, poate ai noroc : 0722.352.990

Mesaj completat

Doresc informatii despre cateva magazine bune din Ungaria (prin apropiere, Mako, Szeged) de produse alimentare, electrocasnice, materiale constructii. Ori vre-un supermarket gen Bricostore, Dedeman. Ramburasrea TVA-ului la unele articole la vama mai e valabila, daca esti cetatean strain si cumperi ceva mai consistent de ei? Sau a cazut odata cu intrarea in UE? Merita sa faci diverse cumparaturi acum acolo sau nu? Gen: alimente, electronice, electrocasnice, mobila, etc. Care e informat cu chestiile astea sa spuna. Nu am mai cautat paritatea leu-forint sau forint-euro. Mersi!

rambursarea TVA-ului din cate stiu nu mai exista, daca cumperi din UE, si nu poti spune ca e mai ieftin la ei, pentru pretul fiecarui produs depinde de productia interna per cap de locuitor, deci unele poti fi mai scumpe, altele mai ieftine, plus benzina pana acolo, eu zic ca nu degeaba s-au facut enshpe mii de shopping-centers la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rambursarea TVA-ului din cate stiu nu mai exista, daca cumperi din UE, si nu poti spune ca e mai ieftin la ei, pentru pretul fiecarui produs depinde de productia interna per cap de locuitor, deci unele poti fi mai scumpe, altele mai ieftine, plus benzina pana acolo, eu zic ca nu degeaba s-au facut enshpe mii de shopping-centers la noi.

Mda, se vede ca vb ca un viitor economist. Nu ma intereseaza PIB-ul ungariei sau alte chestii. Concret vreau. sa scrie unu sau mai multi aci:ba, eu am luat aia si aia, merita ori ca a luat teapa, etc. Chestii palpabile ma intereseaza nu povesti de economist incepator :crack: . Mersi oricum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, se vede ca vb ca un viitor economist. Nu ma intereseaza PIB-ul ungariei sau alte chestii. Concret vreau. sa scrie unu sau mai multi aci:ba, eu am luat aia si aia, merita ori ca a luat teapa, etc. Chestii palpabile ma intereseaza nu povesti de economist incepator :) . Mersi oricum!

pai ai intrebat la modul general, eu ti-am raspuns la modul general :bigstar: si PIB-ul se refera la altceva nu la totatul de produse finite, un lucru iti zic cert: paprika si cartofii sigur sunt mai ieftine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un lucru iti zic cert: paprika si cartofii sigur sunt mai ieftine :crack:

:crack: :) :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ai intrebat la modul general, eu ti-am raspuns la modul general :) si PIB-ul se refera la altceva nu la totatul de produse finite, un lucru iti zic cert: paprika si cartofii sigur sunt mai ieftine :crack:

 

E un inceput. Altul cu info daca mai e!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Arad, unde pot sa imi fac un tricou personalizat sa pun logo-ul site-ului pe el. Un pret si o lucatie daca imi puteti da. MS!

Cred ca ai avea noroc la centrul comercial Armonia,Ziridava si poate si la Mall.(acolo unde se fac poze cani stampile etc) Pret aprox...25 Ron.....nu mai stiu sigur.Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai leaga de o ata o jucarie mica de plus si asa te antrenezi si tu si pisica, tin minte cand eram mic ca matza nu mai rezista, atata o fugaream. :crack:

 

 

@ALINPAPA2000

Ms! Saptamana viitoare sper sa rezolv problema.

Editat de guiutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...