Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

-rau te mai plictisesti ma KATO , oricum sa stii ca pisicile sunt greu de dresat.

 

A mea raspunde deja la unele comenzi. :bigstar:

Mesaj completat

:crack: :)

da pt ce o antrenezi...o bagi in trupele antitero...

 

O folosesc pe post de grenada. Cand dai pe la mine te v-a recunoste dupa poza pe care i-am pus-o in geam. Iti v-a sari drept pe fata si cu ghearele ascutite de mine (deja perdelele sunt franjuri) iti v-a insemna fata ca pe a lui Falconetti :crack: . Asa ca nu-ti da casca jos in aria casei mele pana nu izolez pisica in baie.

Mesaj completat

Voi , nu înțelegeți ... "pisicuță " îi spune la doamna :moto: Âşi de Âşoarece , are nevoie el

Mai e putin pana atunci, iti sacrifici tu soricelul pentru pisicuta?

Mesaj completat

De cand ai inceput sa imbatranesti si mintea ati cam fuge nu numa anii

 

E valabil si pentru tine faza cu matza. Sa te vad pe tine la anii mei ce te vei face...

Mesaj completat

Azi e sarbatoarea indragostitilor, a noastra, nu cea a americanilor. Sa le spunem deci sotiilor, iubitelor, amantelor o vorba buna, de dragoste. Nu va sfiiti sa le mai spuneti una din asta cateodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mea raspunde deja la unele comenzi. :)

Mesaj completat

 

 

O folosesc pe post de grenada. Cand dai pe la mine te v-a recunoste dupa poza pe care i-am pus-o in geam. Iti v-a sari drept pe fata si cu ghearele ascutite de mine (deja perdelele sunt franjuri) iti v-a insemna fata ca pe a lui Falconetti :bigstar: . Asa ca nu-ti da casca jos in aria casei mele pana nu izolez pisica in baie.

Mesaj completat

 

Mai e putin pana atunci, iti sacrifici tu soricelul pentru pisicuta?

Mesaj completat

 

 

E valabil si pentru tine faza cu matza. Sa te vad pe tine la anii mei ce te vei face...

Mesaj completat

Azi e sarbatoarea indragostitilor, a noastra, nu cea a americanilor. Sa le spunem deci sotiilor, iubitelor, amantelor o vorba buna, de dragoste. Nu va sfiiti sa le mai spuneti una din asta cateodata!

Io la varsta care o ai tu acuma nu o sa imi tin matza :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O folosesc pe post de grenada. Cand dai pe la mine te v-a va recunoste dupa poza pe care i-am pus-o in geam. Iti v-a va sari drept pe fata si cu ghearele ascutite de mine (deja perdelele sunt franjuri) iti v-a va insemna fata ca pe a lui Falconetti :) . Asa ca nu-ti da casca jos in aria casei mele pana nu izolez pisica in baie.

sorry...nu m-am putut abine...erau prea multe :crack:

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mea raspunde deja la unele comenzi. :)

Mesaj completat

 

 

O folosesc pe post de grenada. Cand dai pe la mine te v-a recunoste dupa poza pe care i-am pus-o in geam. Iti v-a sari drept pe fata si cu ghearele ascutite de mine (deja perdelele sunt franjuri) iti v-a insemna fata ca pe a lui Falconetti :bigstar: . Asa ca nu-ti da casca jos in aria casei mele pana nu izolez pisica in baie.

Mesaj completat

Ma lesi urlu odata la matza aia face infart si gata :crack:

Mai e putin pana atunci, iti sacrifici tu soricelul pentru pisicuta?

Mesaj completat

 

 

E valabil si pentru tine faza cu matza. Sa te vad pe tine la anii mei ce te vei face...

Mesaj completat

Azi e sarbatoarea indragostitilor, a noastra, nu cea a americanilor. Sa le spunem deci sotiilor, iubitelor, amantelor o vorba buna, de dragoste. Nu va sfiiti sa le mai spuneti una din asta cateodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry...nu m-am putut abine...erau prea multe :)

 

Nu ar fi rau sa deschidem un topic si pentru invatarea si exprimarea cat mai corecta in limba romana. Avem cativa abonati pe aici care au nevoie. Pety, te bagi? :crack: Asa-i, am gresit, viitorul cu perfectul compus. Va căuta. – la viitor e întotdeauna va, într-un cuvânt. Adică: dacă poate fi completat cu el/ea, e va: El va căuta mâine.

 

V-a căutat. – la perfect compus e întotdeauna v-a. Dacă poți să adaugi pe Dvs / pe voi, atunci e v-a: El v-a căutat pe voi / pe Dvs.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ar fi rau sa deschidem un topic si pentru invatarea si exprimarea cat mai corecta in limba romana. Avem cativa abonati pe aici care au nevoie. Pety, te bagi? :crack: Asa-i, am gresit, viitorul cu perfectul compus. Va căuta. – la viitor e întotdeauna va, într-un cuvânt. Adică: dacă poate fi completat cu el/ea, e va: El va căuta mâine.

 

V-a căutat. – la perfect compus e întotdeauna v-a. Dacă poți să adaugi pe Dvs / pe voi, atunci e v-a: El v-a căutat pe voi / pe Dvs.

ma lasi acuma teai facut si mare profesor ia vezi acolo antreneaza matza pentru trupele speciale si lasane cu astea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Arad, unde pot sa imi fac un tricou personalizat sa pun logo-ul site-ului pe el. Un pret si o lucatie daca imi puteti da. MS!

La adresa earad.ro gasesti tot ce vrei in materie de personalizari. Ai acolo si modele, sigle, poze, preturi (negociabile).

Au facut si stikere enduro sau vitezane cu atentie la motociclisti.

Cumpar soarece cu telecomanda sa-mi antrenez pisica.

Ebay: Remote control mouse cat toy, dar daca vrei sa o agiti sau sa-i dai o ocupatie incearca cu un laser pointer, e de 100 de ori mai antrenant. Cauta pe youtube "cat laser pointer" ca sa vezi efectele. Pune te rog o poza cu pisica.

Nu ar fi rau sa deschidem un topic si pentru invatarea si exprimarea cat mai corecta in limba romana.

Cred ca micutu_moto ar trebui sa fie initiatorul.

Editat de higheaven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La adresa earad.ro gasesti tot ce vrei in materie de personalizari. Ai acolo si modele, sigle, poze, preturi (negociabile).

Au facut si stikere enduro sau vitezane cu atentie la motociclisti.

 

Daca vrei sa o agiti sau sa-i dai o ocupatie incearca cu un laser pointer, e de 100 de ori mai antrenant. Cauta pe youtube "cat laser pointer" ca sa vezi efectele. Pune te rog o poza cu pisica.

 

Cred ca micutu_moto ar trebui sa fie initiatorul.

ma lesi :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La adresa earad.ro gasesti tot ce vrei in materie de personalizari. Ai acolo si modele, sigle, poze, preturi (negociabile).

Au facut si stikere enduro sau vitezane cu atentie la motociclisti.

 

Ebay: Remote control mouse cat toy, dar daca vrei sa o agiti sau sa-i dai o ocupatie incearca cu un laser pointer, e de 100 de ori mai antrenant. Cauta pe youtube "cat laser pointer" ca sa vezi efectele. Pune te rog o poza cu pisica.

 

Cred ca micutu_moto ar trebui sa fie initiatorul.

 

Nu te astepta la bunavointa din partea lui. El e invatat deja, vorbeste cu noi asa, la vrajeala. Iata si pisica , luata de la Titi.

post-23049-1298574716_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceasta poezie deosebita sta scrisa la intrarea in biserica de la Sadinca, jud.Sibiu, loc unde s-au pus bazele unei mici manastiri condusa de parintele-calugar David.

 

Atat de frumoasa pe cat de adevarata.

 

Un lung tren ne pare viata,

 

Ne trezim in el mergand

 

Fara sa ne dam,noi, seama

 

Unde ne-am suit si cand.

 

Fericirile sunt halte

 

Unde stam cat un minut

 

Pana bine ne dam seama

 

Suna, pleaca, a trecut.

 

Iar durerile sunt statii

 

Lungi, de nu se mai sfarsesc

 

Si in ciuda noastra parca

 

Tot mai multe se ivesc;

 

Arzatori de nerabdare

 

Inainte tot privim,

 

Sa ajungem mai degraba

 

La vreo tinta ce-o dorim;

 

Ne trec zilele, trec anii,

 

Clipe scumpe si dureri,

 

Noi traim hraniti de visuri

 

Si-nsetati dupa placeri.

 

Multi copii voiosi se urca,

 

Cati in drum n-am intilnit;

 

Iar cate un batran coboara

 

Trist si frant sau istovit.

 

Vine-odata insa vremea

 

Sa ne coboram si noi

 

Ce n-am da atunci o clipa

 

Sa ne-ntoarcem inapoi?

 

Dar pe cand,privind in urma

 

Plangem timpul ce-a trecut,

 

Suna goarne VESNICIEI:

 

< Am trait si n-am stiut >

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A aparut numarul 9 al revistei DirtBikeZone, o puteti gasi la mine pe site ZonaEnduro sau pe dirtbikezone.ro. Urmariti, am si eu un articol acolo :blink:

Editat de guiutzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A aparut numarul 9 al revistei DirtBikeZone, o puteti gasi la mine pe site ZonaEnduro sau pe dirtbikezone.ro. Urmariti, am si eu un articol acolo :blink:

 

,,Cu banii stransi de-a lungul unui an de facultate.....''

Citat : Guiutu

 

No bravos !

Tine-o tare pa iskola, ca pana gati studuiala iei motor nou !!

 

Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...