Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

am ramas masca azi... acu' juma' de ora eram pe la McDonald's cu motorul si asteptand la stop; aud din spatele meu un mos, pe jumatate afara din masina, strigand la mine ca ce caut pe banda a doua !!! sa ma dau pe prima banda ca-s cu motorul :lol:

 

am ramas prost, l-am intrebat ca ce strada cauta ? si mi-am vazut de drum pana la teatru cu 20 km/h (el fiind in spatele meu) :lol: :lol: :lol: :finger: :finger: :baldy:

 

vba lu' badea "traim in romania, si asta ne consuma tot timpul" <<ceva de genu>>

Editat de MarlboroRed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am ramas masca azi... acu' juma' de ora eram pe la McDonald's cu motorul si asteptand la stop; aud din spatele meu un mos, pe jumatate afara din masina, strigand la mine ca ce caut pe banda a doua !!! sa ma dau pe prima banda ca-s cu motorul :lol:

 

am ramas prost, l-am intrebat ca ce strada cauta ? si mi-am vazut de drum pana la teatru cu 20 km/h (el fiind in spatele meu) :lol: :lol: :finger: :finger: :baldy: :lol:

 

vba lu' badea "traim in romania, si asta ne consuma tot timpul" <<ceva de genu>>

:lol: sa vezi ce am patit eu duminica stau la semafor si in spatele meu un tuareg cu unu ce tot striga la mine sa ma dau jos ca nu am vazut ce se intampla cu motociclistii ca noi ii incurcam pe ei ca ii facem sa piarda timp.Prietena mea este mai dracoasa sa dat jos si a tras o cearta cu idiotul ca pina la urma si-a cerut scuze da tot bombanind a plecat .O sa se obisnuiasca ei si cu motoarele ca pe anul viitor preconizez o dublare a numarului de motoare in judet :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: sa vezi ce am patit eu duminica stau la semafor si in spatele meu un tuareg cu unu ce tot striga la mine sa ma dau jos ca nu am vazut ce se intampla cu motociclistii ca noi ii incurcam pe ei ca ii facem sa piarda timp.Prietena mea este mai dracoasa sa dat jos si a tras o cearta cu idiotul ca pina la urma si-a cerut scuze da tot bombanind a plecat .O sa se obisnuiasca ei si cu motoarele ca pe anul viitor preconizez o dublare a numarului de motoare in judet :lol:

nu ai fost atent la ziua ta cand discutau fetele despre bilele de rulment care le au in buzunar pt persoane de genul asta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai fost atent la ziua ta cand discutau fetele despre bilele de rulment care le au in buzunar pt persoane de genul asta..

 

:lol: buna idea, m-am gandit si eu sa ma duc la el dar ce rost avea + eram in plin centru si trafic mare, mai bine l-am plimbat pana la teatru cu 20 la ora :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HELP ME!!!am nevoie de un petic textil de goretex de cam 50cm lungime si 20cm latime,pentru maneca la jeaca...sau care cunoaste un croitor...ajutati-ma,ca nu gasesc pe nimeni care sa ma ajute...multzam fain!!!

...coase-ti piele in coate!!...tine mai mult la frecus decit goretex-ul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina treaba ai facut,asa le trebuie,sa se mai obisnuiasca si cu mototciclistii in trafic,pt ca vor fi tot mai multi.Am vazut aseara la stiri marsul motociclistilor din Bucuresti in memoria celor pierduti in accidente cu motoare...

Mey,nu ca nu mi-ar place si mie pe la terase,dar mi-a trecut vremea ca la castraveti :lol: ,ies in oras mai mult cu bebe si imi e cam jena sa ma bag in seama asa...cand va vad pe strada.Desi sunt curioasa ce reactie are bebe meu fata de motoare,sa vad daca seamana cu mine. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina treaba ai facut,asa le trebuie,sa se mai obisnuiasca si cu mototciclistii in trafic,pt ca vor fi tot mai multi.Am vazut aseara la stiri marsul motociclistilor din Bucuresti in memoria celor pierduti in accidente cu motoare...

Mey,nu ca nu mi-ar place si mie pe la terase,dar mi-a trecut vremea ca la castraveti :lol: ,ies in oras mai mult cu bebe si imi e cam jena sa ma bag in seama asa...cand va vad pe strada.Desi sunt curioasa ce reactie are bebe meu fata de motoare,sa vad daca seamana cu mine. :lol:

..reactia lu bebe.. :lol:

doar venind cu el poti sa o vezi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la asta m-am gandit si eu dar am zis sa mai intreb si pe altcineva...:lol:

 

in Aradu Nou,pe str.Molidului,langa hotel Paradis(in dreapta), e un atelier de croitorie in piele;

iti coase ce vrei tu...are piele super;te rezolva ea(vilma neni);

face tot felul de chestii,doar sa-i duci model(genti,hamuri,..)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in Aradu Nou,pe str.Molidului,langa hotel Paradis(in dreapta), e un atelier de croitorie in piele;

iti coase ce vrei tu...are piele super;te rezolva ea(vilma neni);

face tot felul de chestii,doar sa-i duci model(genti,hamuri,..)

multzam tare fain de info...dau o bere... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,asa e... Pe la ce terase mai bantuiti voi?

...diplomat...notting hill...club 35...sau pe unde vezi oprite motoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...diplomat...notting hill...club 35...sau pe unde vezi oprite motoare!

Hmmm...Diplomat,zici? Inseamna ca il stii pe Aty? "Calareste" un CBR,pictat a la Repsol... Da' el nu are rabdare de net.

Motoare vad eu prin oras,dar nu toti motoristii intra pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt prietenii ca am vandut motorul.....kawa zx7r.ieri l-am dus la Fagaras pt o ultima plimbare cu el :D . Sper sa nu raman fara cum se pare si sa achizitionez altul.... hmmm ce m-ar tenta un zx9r model '99. ce parere aveti e reusit ? stie cineva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe eram in tratative cu avramut..... nu am bani pt al tau :D si asa mi-am trecut limita ca am zis ca nu bag mai mult de 3000 eur intr-o mobra..... dar imi place zx9r... mersi pt oferta...si bafta totodata....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPER OFERTA!!!

GRATIS 1-2-3-4 BERI,..celui(celei)care ma "invata"cum se transfera filme,videoclipuri,concerte,...,pe Ipod;

am reusit sa transfer doar muzica...cu video si poze,nu ma descurc...

mersi anticipat;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPER OFERTA!!!

GRATIS 1-2-3-4 BERI,..celui(celei)care ma "invata"cum se transfera filme,videoclipuri,concerte,...,pe Ipod;

am reusit sa transfer doar muzica...cu video si poze,nu ma descurc...

mersi anticipat;

 

da messengerul tau ca iti spun eu cum... iti tre ceva program

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. intrebare:

de unde pot cumpara semeringuri pt telescop furca fata 37*49*8

si ulei ce model imi trebuie pt gs 500

...vorbeste si intreaba-l pe gim!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-mi spune si mie cineva cum se conduce Honda GoldWing?si cam cate kile trebuie sa ai sa o stapanesti?sunt doar curios ca la1.64 ale mele nu indraznesc sa ma urc pe asa ceva :rock:

... :wink: :lol: ....se conduce mai usor decit o bicicleta,chiar mai usor decit orice i-ti poti imagina!!...toate BIG BIKES se conduc usor si sunt cele mai stabile motoare!!...trebuie doar sa te inveti sa o tii pe loc... :moto: ...asta nu e la indemina oricui,deasemenea nici pretul nu este pe placul multora!!...asta e,pt clasa de lux tre sa suferi cumva!!

...concluzie: nu te urca pe un motor tourer de lux decit atunci cind vrei sa-l cumperi pt ca daca te urci...nu mai cobori decit in garajul personal!!

...e o senzatie diferita de tot ceea ce stii tu pina in prezent,din aceasta categorie fac parte,bmw rt-urile,bmw lt-urile,honda gold wing,honda paneuropean,yamaha fjr 1300,motoguzzi norge si cam atit!...bafta la oftat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... :rock: :wink: ....se conduce mai usor decit o bicicleta,chiar mai usor decit orice i-ti poti imagina!!...toate BIG BIKES se conduc usor si sunt cele mai stabile motoare!!...trebuie doar sa te inveti sa o tii pe loc... :moto: ...asta nu e la indemina oricui,deasemenea nici pretul nu este pe placul multora!!...asta e,pt clasa de lux tre sa suferi cumva!!

...concluzie: nu te urca pe un motor tourer de lux decit atunci cind vrei sa-l cumperi pt ca daca te urci...nu mai cobori decit in garajul personal!!

...e o senzatie diferita de tot ceea ce stii tu pina in prezent,din aceasta categorie fac parte,bmw rt-urile,bmw lt-urile,honda gold wing,honda paneuropean,yamaha fjr 1300,motoguzzi norge si cam atit!...bafta la oftat!

:lol: as avea ocazia sa iau ceva da ma opresc nu ajung bine cu picioarele jos si ma las pagubas o sa fac o tura si atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...