Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

salut

chestia asta e cam ciudata

eu sunt calin bac si l am ajutat pe un oarecare horace ( nu stiu celalalt nume) care cica cunoaste pe unii dintre voi de la deal sa isi faca pagina sa poata scrie pe forum

si acumm postez ca sa vad daca se poate, deoarece horace zice ca nu poate

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut

chestia asta e cam ciudata

eu sunt calin bac si l am ajutat pe un oarecare horace ( nu stiu celalalt nume) care cica cunoaste pe unii dintre voi de la deal sa isi faca pagina sa poata scrie pe forum

si acumm postez ca sa vad daca se poate, deoarece horace zice ca nu poate

:grinbandit:

ti au acceptat id

poti sa iti pui poza si ce date mai vrei

si sa ii schimbi parola

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ohoo,ce de lume noua!!....welcome 2 all!! :cheers: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.....Primiti si Tzagani in Club..... hahaha , am primit sugesti sa imi schimb avataru...hehe acu mi gata motoru..si pun poze cu el....gata cu tzaganii :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma anutati va rog si pe mine cand va duceti la deal va rog ...sa imi platesc datoria fata de calin:) :cheers:

asa ca daca va faceti program pe acolo anuntatine va rog

...pai asa cum am mai spus,in fiecare zi este cineva pe acolo,depinde doar de ora!...iar ca sa scapi de datorie vorbeste-te cu calin,nu tre sa fim toti martori la plata!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...pai asa cum am mai spus,in fiecare zi este cineva pe acolo,depinde doar de ora!...iar ca sa scapi de datorie vorbeste-te cu calin,nu tre sa fim toti martori la plata!...

 

 

salut Florian !

 

De ce esti rau?

 

Ca martor poate ne alegem cu ceva si noi.

 

 

Eu vorbesc , - care trec din an in pasti pe la deal.

Editat de danialexxa hayabusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut Florian !

 

De ce esti rau?

 

Ca martor poate ne alegem cu ceva si noi.

Eu vorbesc , - care trec din an in pasti pe la deal.

....hmm,pai daca asa sta vorba atunci musai tre sa fim cit mai multi acolo!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...pai asa cum am mai spus,in fiecare zi este cineva pe acolo,depinde doar de ora!...iar ca sa scapi de datorie vorbeste-te cu calin,nu tre sa fim toti martori la plata!...

[/quote

Ok Floriane..mercii mult de sfat. :cheers: Numai ca din pacate eu nu sunt asa de cunoscut printre motociclisti te stiu pe tine pe pepca nu ma simt bine sa nu cunosc chiar pe nimeni...nu ca vreau sa fii tu martor la plata departe gandul :eek: ...dor ca nu cunosc mai pe nimeni din arad si sa ma bag in seama ca chilotii in C..R nu imi place.SCUZEE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...nu conteaza daca estyi cunoscut sau nu,ideea este sa vii acolo si sa te simti bine,pt ca acolo suntem f bine primiti la orice ora!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah .... ii anunt pe baietii cu care am iesit duminica la Savarsin(10 am fost parca) ...ca la intoarcere inainte de Lipova am tras pe dreapta un pic pt PP..... si am ramas mult in spate....fapt pt care am rulat prin Paulis cu 80 90 km/h(ce e oricum putin :rose: ) insa la un moment dat am depasit 2 tiruri si .....PAAAAF acolo era radaru ... Ghinion ,ma inregistrat video cu 127 km/h in localitate ..PAULISU MASIII ,,,, 3 LUNI STAU LINISTIT.... bicicleta Pietonal...trramvai ...taxi..... :rose:( ehhh daca imi cadea''fisa'' mai la timp...acum HIBERNAM...(oarecum) Cred ca o sa innebunesc cand aud ca ati iesit la plimbari :rose:))) REVIN IN MAI(sau mai repede :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah .... ii anunt pe baietii cu care am iesit duminica la Savarsin(10 am fost parca) ...ca la intoarcere inainte de Lipova am tras pe dreapta un pic pt PP..... si am ramas mult in spate....fapt pt care am rulat prin Paulis cu 80 90 km/h(ce e oricum putin :rose: ) insa la un moment dat am depasit 2 tiruri si .....PAAAAF acolo era radaru ... Ghinion ,ma inregistrat video cu 127 km/h in localitate ..PAULISU MASIII ,,,, 3 LUNI STAU LINISTIT.... bicicleta Pietonal...trramvai ...taxi..... :rose:( ehhh daca imi cadea''fisa'' mai la timp...acum HIBERNAM...(oarecum) Cred ca o sa innebunesc cand aud ca ati iesit la plimbari :rose:))) REVIN IN MAI(sau mai repede :nono:

...deci de aia nu mai apareai nicicum!!...te-am asteptat la intrarea in arad si tu erai la autografe!!..nasol!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-a luat carnetul pe loc sau urmeaza sa-ti trimita acasa amenda si sa le dai tu carnetul ?de ce nu ai rezolvat pe loc treaba ?tot acolo m-au prins si pe mine,aveam 104 dar m-am scos a doua zi,am avut noroc cu MIKE ca pe el l-au oprit si i-au zis cei de pe radar ca au trecut 4 motoare,ca altfel nu stiam de radar. acum poti sa :nono: linistit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa ne punem detectoare :rose:

era un topic despre asa ceva, dar nu s-a ajuns la nici o concluzie.

.....pt cei cu modificaciuni la tobe si pt cei cu casti zgomotoase detectoarele sunt inutile!!...alta chestie interesanta este faptul ca ventuzele de prindere nu stau lipite de plexicul de la motor deci trebuie gasita alta metoda de fixare!!...sau mers mai domol prin localitati!!... :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt de conceptia asta ...sub 100 in loc :rose: de multe ori raman in spatele plutonului.... am avut si eu peste 100 doar vreo 100m si acolo ma agatat :rose: . se poate pune detector. dar cu ceva becuri de 200W in bord :nono:

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de detectoare, am ceva fain, detector fara fir, se incarca de la soare, da' are si fir ptr. bricheta, cu becuri pe el (iti face discoteca cand ii radar)

 

am gasit pe net detectoru' si vreau sa il cumpar cat mai repede, ca dupa ce am deschis tema noua: "Detector pe motor", dupa cateva zile m-au prins astia cu 77 km/h in micalaca...io eram cu masina...

Vedeti filmuletzu si dati-va cu parerea...

http://www.detectoarebune.ro/detectoare-ra...hama-cx660.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...