Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

:moto: as avea ocazia sa iau ceva da ma opresc nu ajung bine cu picioarele jos si ma las pagubas o sa fac o tura si atat

mai tico..

tu de abia ai invatat sa umbli si deja vrei sa zbori... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai nuam avut accident acum 2 ani in vinerea mare?nu ti-am povestit? :moto:

eu acus 2ani in vinerea mare mi-am facut varza janta de la motorul alalalt...am avut ghinion amandoi...tre sa mai merem la bise mah... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

...aseara am avut un musafir din italia,un prieten pe care l-am cunoscut acolo prin pelegrinarile mele(sper ca am scris corect!!),care a venit 1612 km intr-o zi!

...pe linga camionul lui motorul meu arata ca o bicicleta tinuta la infometare!...aveti aici poze de comparatie!...

post-7057-1184062976_thumb.jpg

post-7057-1184063110_thumb.jpg

post-7057-1184063281_thumb.jpg

post-7057-1184063424_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... :lol: ...de ce crezi ca nu pot?... :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram sigur ca zici ca poti...nu stiu de ce nu am scris ca la tine nimic nu e imposibil... :lol:

... :wave: ...daca le leg impreuna voi putea merge ca si cu o masina cabrio cu ele!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATATA I-MI PLACE cand vad cum ne salutam intre noi cand ne vedem pe sosea nu conteaza tara limba vorbita daca ai o problema si ai tras pe margine orice motociclist se opreste si te intreaba de sanatate(a motorului)chiar respect mare pentru toti doar 2 roti poarta sufletul :lol: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATATA I-MI PLACE cand vad cum ne salutam intre noi cand ne vedem pe sosea nu conteaza tara limba vorbita daca ai o problema si ai tras pe margine orice motociclist se opreste si te intreaba de sanatate(a motorului)chiar respect mare pentru toti doar 2 roti poarta sufletul :lol: :wave:

...sigur ca da...ihi..ai vrea tu sa fie asa!....du-te inspre bucuresti sau in general dupa m-tii carpati in partea cealalta sa vezi cine te saluta sau cine se opreste sa te ajute!...nimeni!...nu au cum...nu le sta in caracter!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...sigur ca da...ihi..ai vrea tu sa fie asa!....du-te inspre bucuresti sau in general dupa m-tii carpati in partea cealalta sa vezi cine te saluta sau cine se opreste sa te ajute!...nimeni!...nu au cum...nu le sta in caracter!!

hai pe bune la urma urmei nici nu ai ce vedea acolo :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai pe bune la urma urmei nici nu ai ce vedea acolo :lol:

...am stat 4 ore cu motorul cu pana pe spate pe marginea drumului cu toate semnalizarile aferente (triunghi..etc) intre constanta si bucuresti,la vreo 60km de constanta si nu a oprit nimeni nici macar sa-mi ceara tigari daca nu sa ma intrebe de sanatate!!..au trecut "motociclisti" in ambele sensuri,nr de bucuresti la greu dar si de ct si din alte zone apropiate...degeaba,nu a oprit nimeni!...in final cind s-a intunecat si ma pregateam sa inoptez pe marginea drumului,fara sa fac macar un semn(eram culcat in iarba),a venit un motociclist din belgia care era plecat in turul lumii,sa ma ajute!!...acel OM m-a ajutat,mi-a facut pana de 6 ori pina am reusit sa schimb guma!!..a stat cu mine citeva zile pina cind am gasit alta guma,m-a rezolvat fara sa vrea nici macar un suc,din rezerva lui personala,rezerva care era calculata pt inconjurul lumii!!...tot respectul meu pt acel om,Pascal Larbuisson,sa-i dea D-zeu numai trasee adevarate si sanatate sa se bucure de ele!.. :lol:

...pun si citeva poze,una care se vede mai rau este chiar atunci noaptea cind ma ajuta iar celelalte sunt cu el + motorul lui prin lume! :wave:

post-7057-1184225794_thumb.jpg

post-7057-1184225929_thumb.jpg

post-7057-1184226154_thumb.jpg

post-7057-1184226423_thumb.jpg

post-7057-1184232487_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...