Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai topicul se numeste "mesaje, vorbe, discutii"

in traducere libera, un topic de bătut câmpii

e topicul meu preferat :rolleyes:

...corect!... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma daca tot se vorbeste de nunti pe aici,atentie la ce v-a spun: In 27 septembrie Luca (Suzuki SARD)si cu Romina se cununa oficial la Biserica Rosie din Arad. Nu stiu inca la ce ora are loc cununia oficiala,va voi tine la curent.Ar fi incantati sa ii insotim cati mai multi motociclisti de acolo pana la cabana Ghioroc(Las Vegas) unde are loc cheful de nunta. V-a fi un gest frumos din partea noastra.Cine poate si cunosc persoanele nu strica si un buchet de flori. Le-am spus sa posteze si lor invitatia asta adresata motociclistilor din Arad.Au zis ca o vor face.Sper sa nu se supere pe mine ca le-am luat-o inainte.Deci pe 27 septembrie,mai mult ca sigur dupa masa cine poate sa vina sa facem un alai cat mai mare. O sa mai postez eu daca ei nu posteaza ora exacta cand v-a avea loc cununia religioasa.Numai bine si felicitari viitorilor insuratei!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma daca tot se vorbeste de nunti pe aici,atentie la ce v-a spun: In 27 septembrie Luca (Suzuki SARD)si cu Romina se cununa oficial la Biserica Rosie din Arad. Nu stiu inca la ce ora are loc cununia oficiala,va voi tine la curent.Ar fi incantati sa ii insotim cati mai multi motociclisti de acolo pana la cabana Ghioroc(Las Vegas) unde are loc cheful de nunta. V-a fi un gest frumos din partea noastra.Cine poate si cunosc persoanele nu strica si un buchet de flori. Le-am spus sa posteze si lor invitatia asta adresata motociclistilor din Arad.Au zis ca o vor face.Sper sa nu se supere pe mine ca le-am luat-o inainte.Deci pe 27 septembrie,mai mult ca sigur dupa masa cine poate sa vina sa facem un alai cat mai mare. O sa mai postez eu daca ei nu posteaza ora exacta cand v-a avea loc cununia religioasa.Numai bine si felicitari viitorilor insuratei!

 

 

Este Suzuki SRAD nu SARD .. (poate dela viteza a voblat tastatura .. :cheers: )

 

Iar cat despre Luca, casa de piatra, dar sunt suparat pe el dupa ce a facut niste marsavenii impotriva altui motociclist care i-a fost chiar prieten apropiat .. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este Suzuki SRAD nu SARD .. (poate dela viteza a voblat tastatura .. :cheers: )

 

Iar cat despre Luca, casa de piatra, dar sunt suparat pe el dupa ce a facut niste marsavenii impotriva altui motociclist care i-a fost chiar prieten apropiat .. :rolleyes:

Mersi de corectura!In fine cu faza acea de care zici tu nu cred ca isi are locul aici,acum punem la cale alte chestii.Nu cunosc si poate e treaba lor ce s-a intamplat.Nu crezi? Nu e bine sa stricam un eveniment major din viata lor cu diferite fapte ce nu ne convin noua sau altcuiva.Tema asta poate o vom dezbate alta data in particular.Consider ca santem oameni de caracter si sa declaram inchis subiectul cu supararea,mai ales aici pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este Suzuki SRAD nu SARD .. (poate dela viteza a voblat tastatura .. :laugh: )

 

Iar cat despre Luca, casa de piatra, dar sunt suparat pe el dupa ce a facut niste marsavenii impotriva altui motociclist care i-a fost chiar prieten apropiat .. :rolleyes:

 

 

:cheers: De ce nu va spalati voi hainele in curtea proprie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: De ce nu va spalati voi hainele in curtea proprie?

 

Lasa sa stie si alti motociclisti ce oameni avem printre noi .. asa pentru viitor .. :D

Tacerea implica aprobare .. :lol:

Nici nu s-a sinchist sa-si ceara scuze .. ii clar .. :laugh:

Adevarul supara .. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

:D Atentie la neatentie .. am primit pe y mess un mesaj : :duel:

 

" Am gasit un site unde pot afla parola la cine vreau din lista mea !

Pe www.teglan.com/parola_mess.html

Incearca-l, ce parola nashpa ai !

Dar nu pe mine ! [ Mass - Trimite mai departe ] "

 

E tzeapa .. aveti grija ..

E doar o smecherie sa va afle ID-urile si sa va trimita reclame,spamuri,virusi .. etc.

Nu se poate afla asa usor parola de yahoo ..

Doar super hackerii pot .. si doar cu ajutorul (greseala) voastra ..

 

La fel si cu mesajele de rugaciuni pe net, minuni daca trimiti la x persoane, ajutorare de bolnavi prin trimitere la x persoane ..etc.

Tzepe !!

Aveti grija !!!

 

:) Salutare ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E super tare, tocmai mi-a povestit un preot de acest film zilele trecute. E impresionant!

 

 

Scuze dar a fost dice79 pe la mine si a ramas logat la mine pe forum ;)! Nu intelegeam cu de e on line exact cand sunt si eu:)) zi, noapte.

 

Da deci e super tare filmu, dar tre sa-mi fac timpul necesar sa-l vad din scoarta in scoarta. Cica mai e un film tare cu unii cercetatori care au reusit sa ajunga la nucleul pamantului si au auzit ciudatenii acolo. Incerc sa-l fac rost!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atentie!!!!!a cazut si GOLUMBU!!!!!!!!!!e la spital care vreti sa-i faceti o vizita...la judeteana,etaj 1..salon:10urat final de sezon!!!!!

 

 

Asa-i sper sa nu mai avem parte si de alte incidente sau accidente mai neplacute.Drive safe!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da

 

Da

Mesaje, vorbe, discutii

Daca la mesaje si vorbe ne mai pricepem cat de cat, la discutii stim una si buna: cine nu e de acord cu noi este impotriva noastra

Asa se intampla aproape de fiecare dată

Notiunea de dialog este complet straina majoritatii forumistilor, nu numai aradeni

Iti dai cu parerea si te trezesti cu epitete de care s-ar ruÂşina până Âşi birjarii secolului XIX (adica nouăÂşpe, pentru cei slabi la mate)

Oricum, spre consolarea mea am observat că Âşi prin alte zone ale țării se poartă non-dialogul. Consolare, dar nu liniÂşte

Pentru că non-dialogul duce la violență, prima dată verbală Âşi foarte rapid la agresiune fizică. Cine mai crede că noțiunea de "comunitate a motociclistilor" mai reflecta o realitate, este ori naiv ori idealist. Este clar pentru oricine ca asaceva nu exista, eventual mici bisericuțe, ceea ce la urma urmei este destul de logic: nu poti aduna la un loc foarte multi oameni care au conceptii si idei total diferite

Problema rămâne insă lipsa dialogului între aceste bisericuțe, sau între persoanele din bisericuțe diferite.

Nici nu e de mirare, din moment ce unele sunt extensia unor găÂşti de cartier, obiÂşnuite cu rezolvarea diferendelor pe cale pugilistică Âşi impunerea punctelor de vedere proprii fără prea multe întrebări

Amatorii de teorii ale conspirației ar putea spune că cineva aplică cu succes dictonul latin "divide et impera", adică cineva ar avea un interes să ne vadă dezbinați pentru că dacă am fi uniți am fi prea puternici

ÂŞi la urma urmei de ce să nu fim uniți, de ce să nu fim puternici?

Am putea fi, dar în lipsa dialogului real suntem doar câteva haite de lupi flămânzi Âşi speriați de ce ar putea să ne facă celelalte haite...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da

 

Da

Mesaje, vorbe, discutii

Daca la mesaje si vorbe ne mai pricepem cat de cat, la discutii stim una si buna: cine nu e de acord cu noi este impotriva noastra

Asa se intampla aproape de fiecare dată

Notiunea de dialog este complet straina majoritatii forumistilor, nu numai aradeni

Iti dai cu parerea si te trezesti cu epitete de care s-ar ruÂşina până Âşi birjarii secolului XIX (adica nouăÂşpe, pentru cei slabi la mate)

Oricum, spre consolarea mea am observat că Âşi prin alte zone ale țării se poartă non-dialogul. Consolare, dar nu liniÂşte

Pentru că non-dialogul duce la violență, prima dată verbală Âşi foarte rapid la agresiune fizică. Cine mai crede că noțiunea de "comunitate a motociclistilor" mai reflecta o realitate, este ori naiv ori idealist. Este clar pentru oricine ca asaceva nu exista, eventual mici bisericuțe, ceea ce la urma urmei este destul de logic: nu poti aduna la un loc foarte multi oameni care au conceptii si idei total diferite

Problema rămâne insă lipsa dialogului între aceste bisericuțe, sau între persoanele din bisericuțe diferite.

Nici nu e de mirare, din moment ce unele sunt extensia unor găÂşti de cartier, obiÂşnuite cu rezolvarea diferendelor pe cale pugilistică Âşi impunerea punctelor de vedere proprii fără prea multe întrebări

Amatorii de teorii ale conspirației ar putea spune că cineva aplică cu succes dictonul latin "divide et impera", adică cineva ar avea un interes să ne vadă dezbinați pentru că dacă am fi uniți am fi prea puternici

ÂŞi la urma urmei de ce să nu fim uniți, de ce să nu fim puternici?

Am putea fi, dar în lipsa dialogului real suntem doar câteva haite de lupi flămânzi Âşi speriați de ce ar putea să ne facă celelalte haite...

 

Din pacate, e ca-n reclama aia...

 

N-ai cu cine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da

 

Da

Mesaje, vorbe, discutii

Daca la mesaje si vorbe ne mai pricepem cat de cat, la discutii stim una si buna: cine nu e de acord cu noi este impotriva noastra

Asa se intampla aproape de fiecare dată

Notiunea de dialog este complet straina majoritatii forumistilor, nu numai aradeni

Iti dai cu parerea si te trezesti cu epitete de care s-ar ruÂşina până Âşi birjarii secolului XIX (adica nouăÂşpe, pentru cei slabi la mate)

Oricum, spre consolarea mea am observat că Âşi prin alte zone ale țării se poartă non-dialogul. Consolare, dar nu liniÂşte

Pentru că non-dialogul duce la violență, prima dată verbală Âşi foarte rapid la agresiune fizică. Cine mai crede că noțiunea de "comunitate a motociclistilor" mai reflecta o realitate, este ori naiv ori idealist. Este clar pentru oricine ca asaceva nu exista, eventual mici bisericuțe, ceea ce la urma urmei este destul de logic: nu poti aduna la un loc foarte multi oameni care au conceptii si idei total diferite

Problema rămâne insă lipsa dialogului între aceste bisericuțe, sau între persoanele din bisericuțe diferite.

Nici nu e de mirare, din moment ce unele sunt extensia unor găÂşti de cartier, obiÂşnuite cu rezolvarea diferendelor pe cale pugilistică Âşi impunerea punctelor de vedere proprii fără prea multe întrebări

Amatorii de teorii ale conspirației ar putea spune că cineva aplică cu succes dictonul latin "divide et impera", adică cineva ar avea un interes să ne vadă dezbinați pentru că dacă am fi uniți am fi prea puternici

ÂŞi la urma urmei de ce să nu fim uniți, de ce să nu fim puternici?

Am putea fi, dar în lipsa dialogului real suntem doar câteva haite de lupi flămânzi Âşi speriați de ce ar putea să ne facă celelalte haite...

 

ceva adevar graiesti..DAAAAAAAAAAR... cand cineva vorbeste ABERATII si PROSTIIIII cat casa de mari..... atunci la ce te poti astepta... ??? deci tre sa ai grija si ce vorbesti.pt ca este un loc public in care iti expui parerea..daca se vorbeste prostiii si tampenii nu te astepta la batai pe umar....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...