Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

ceva adevar graiesti..DAAAAAAAAAAR... cand cineva vorbeste ABERATII si PROSTIIIII cat casa de mari..... atunci la ce te poti astepta... ??? deci tre sa ai grija si ce vorbesti.pt ca este un loc public in care iti expui parerea..daca se vorbeste prostiii si tampenii nu te astepta la batai pe umar....

În aceeasi măsură în care unii au nevoie de un erou pentru a se simți în siguranță, alții vânează victime în speranța că prin anihilarea acestora vor deveni ei înÂşiÂşi eroi

Ceea ce desigur nu se va întâmpla niciodată

Devii erou învingând ceva sau pe cineva mult mai puternic decât tine, nu ucigând o furnică

Respectul îl obții prin ceea ce eÂşti, nu prin ceea ce ai, pentru că e posibil ca ceea ce ai azi mâine să fie praf Âşi pulbere

 

Dacă cineva face afirmații eronate pe forum se poate reveni la ideea mea inițială, adică dialogul

Mesaje, vorbe, discuții...

Pentru cei care încă nu au observat, suntem în secolul XXI, într-o țară cu tradiții Âşi aspirații europene

Sau nu?

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dacă cineva face afirmații eronate pe forum se poate reveni la ideea mea inițială, adică dialogul

Mesaje, vorbe, discuții...

Pentru cei care încă nu au observat, suntem în secolul XXI, într-o țară cu tradiții Âşi aspirații europene

Sau nu?

 

uneori din pacate nu mai e loc de Discutii .... insa asta depinde de cat de mari sunt prostiile si aberatiile care se spun aici pe forum. la unele chiar nu mai e loc de discutii..sunt prea mari gafele...si uneori chiar si cu o doza mare mare de rautate... dar de cele mai multe ori se intampla treaba cu bagatu in seama cand nu e cazul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte Adevarat domnule, dar te miri de ce nu mai exista dialog? pt ca traim in Era lui GPS, BLUETOOTH si google. unde ca sa aflii o informatie nu vorbesti cu cineva sau faci o conversatie care sa fie totusi de natura sociala, ci faci un search pe google, ceea ce duce la o chestie anti`sociala. noi nu mai comunicam live... pt ca le avem pe toate: celulare, mess, mail, forum etc etc. si in spatele unui firewall sau monitor is super erou si ma pot lua de oricine ca conceptia este :"n`are ce sa`mi faca "...

din pacate asta ii secolu` :( secolu tehnologiei, unde...un om este relativ inutil pt informatii cand il ai pe google :disappointed:

 

 

Aviz carcotasilor: nu ma intereseaza ce greseli de ortografie sau ce cuvinte gresite ati gasit! daca aveti ceva nelamurit, dati un pm sau intrebati si va lamuresc ce am vrut sa zic!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uneori din pacate nu mai e loc de Discutii .... insa asta depinde de cat de mari sunt prostiile si aberatiile care se spun aici pe forum. la unele chiar nu mai e loc de discutii..sunt prea mari gafele...si uneori chiar si cu o doza mare mare de rautate... dar de cele mai multe ori se intampla treaba cu bagatu in seama cand nu e cazul

 

Mai frate va plictisiti? n-aveti de gand sa mai terminati odata? ce dracu, eu credeam ca asta e un forum cu si pentru motociclisti. Gata frate, destuuuuuuuuuul, cine a gresit si-a cerut scuze, cat o sa mai continuati cu chestia asta?

Ba chiar si o chestie placuta, daca se insista prea mult devine plictisitoare.

Hai sa mai vorbim si despre motoare ca am deraiat-o destul. Si asa tre sa inghitim destule rahaturi in fiecare zi, macar aici sa creem o atmosfera cat mai placuta daca suntem intradevar pasionati de MOTO.

 

Trezitiva ma !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor,ma ajutati cu niste sfaturi cum sa imi pregatesc motorul pt iarna?

 

precizez ca este prima motocicleta si chiar sunt pe langa subiect

 

 

 

vad ca ai ales hornet! beton alegere, intra pe /index.php?...8&start=200 si o sa afli mai multe detalii despre acest model inclusiv pregatirea pentru iarna! salut! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Din acelasi ciclu, am primit acest fisier. Sper sa fie de folos multora: Camere_RADAR_fixe_active.pdf

Editat de higheaven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Care stiti unde-i amplasata camera de la Barzava ???

Aia de la Savarsin o stim cu totii,... pe dreapta in directia de mers catre Deva, chiar inainte de intrarea in benzinaria Rompetrol .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie! Pe strada Unirii s-a modificat sensu se intra dinspre teatru,ai prioritate fata de cei care vin din spatele teatrului spre primarie,dar beliti ochii ca multi nu sant inca obisnuiti cu modificarea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stiti unde-i amplasata camera de la Barzava ???

Daca e activa camera de la Barzava voi afla cat de curand

Sambata si duminica am trecut cum am avut eu chef pe acolo

Respectiv nu am avut chef sa franez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e activa camera de la Barzava voi afla cat de curand

Sambata si duminica am trecut cum am avut eu chef pe acolo

Respectiv nu am avut chef sa franez

camera este de supraveghere a traficului,nicidecum de fotografiere a vitezanilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e activa camera de la Barzava voi afla cat de curand

Sambata si duminica am trecut cum am avut eu chef pe acolo

Respectiv nu am avut chef sa franez

 

 

Duminică am fost până la SavîrÂşin.

Prin Bîrzava am trecut pîÂş-pîÂş cu 40 Km/h, că nu Âştiam unde-i camera... .

DeÂşi am fost foarte atent, atât la dus cât Âşi la întors, nu am observat-o nicăieri... .

Editat de marele alb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminică am fost până la SavîrÂşin.

Prin Bîrzava am trecut pîÂş-pîÂş cu 40 Km/h, că nu Âştiam unde-i camera... .

DeÂşi am fost foarte atent, atât la dus cât Âşi la întors, nu am observat-o nicăieri... .

ii bine ascunsa pe undeva...:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...