Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

...ei na!...tre sa mergem!!!!...cind o comitem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eheh...gues who's back from the dead??? :D

mai ce de evenimente acilea....club moto...hmmm...merjem si noi nenea giv?

stai k mai tre' sa imi iau jaka, sa pot coasa emblema pe ea...:baldy:

in rest ce mai zic baietzii?

mah de akando numa de bine, insa urasc birtu ala de numa-numa (chestii personale). in plus, sambata cand mai incercam si eu sa intru pe akolo, dak faceam o razie si scoteam pe cei under 18 afara, dak mai ramaneau 20 de oameni e bine....

:baldy:

cum mai sunteti?

pe cand o :cheers: ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eheh...gues who's back from the dead??? :D

mai ce de evenimente acilea....club moto...hmmm...merjem si noi nenea giv?

stai k mai tre' sa imi iau jaka, sa pot coasa emblema pe ea...:baldy:

in rest ce mai zic baietzii?

mah de akando numa de bine, insa urasc birtu ala de numa-numa (chestii personale). in plus, sambata cand mai incercam si eu sa intru pe akolo, dak faceam o razie si scoteam pe cei under 18 afara, dak mai ramaneau 20 de oameni e bine....

:P

cum mai sunteti?

pe cand o :cheers: ???

...unde sa mergem? :baldy: ..in akando?...in club?...nooooo :baldy: ...eu vorbeam cu mvtarts sa mergem in clubul ala cu muzica house,nu altundeva!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, sa fie vb de UNDERGROUND X, care a fost in locul FRONTIEREI?

 

Maine seara la 6-7? Bun....

 

Hai lume ca vine si vremea buna si mai invat si eu cate ceva de la voi, cum se zice, batranii satului :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, sa fie vb de UNDERGROUND X, care a fost in locul FRONTIEREI?

 

Maine seara la 6-7? Bun....

 

Hai lume ca vine si vremea buna si mai invat si eu cate ceva de la voi, cum se zice, batranii satului :cheers:

...pai maine la ora aia ne vedem la papa joe!!!..eventual dupa aia!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lemon da-mi un bip cand meri incolo sa nu fi iar singur :cheers:

...ok,dar te duci tu sa-l iei si pe mike ca eu sunt cu motoru azi si nu cred ca vrea sa vina cu mine cu motoru!!...pls!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super fain de voi ca va intalniti la un vin fiert alea alea... tare as mai veni si eu, dar is toata sapt la Tm cu faculta. Daca fixati o intalnire in wekeend sa ma anuntati si pe mine ca e probabilitate mare sa ajung si eu.

 

P.S. Pt. Apriliafan .... nene ai vandut trotineta? :cheers: Ce motor vrei sa-ti iei? de politie? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutam!

Mai nici azi nu am reusit sa ajung...ma omoara acuma la work... :D

Apropo Radule, saptamana viitoare nu o mai am....si Floriane, il lasam sa jigneasca frumusete de BMW???

:baldy:

hai ma, ca-i fain....aaaa...stai ca m-am prins....tu ma intrebai apropo de ce postam eu cu inmatricularea de motor de politie...hmmm...am gasit in Italia unu'...nici nu mai stiu, era cagiva sau gilera park....oricum, raman inka fidel ideei de Pegaso, e cel mai acesibil...desi mai sunt anumite variante...ca de ex. am gasit un motor care a fost furat, culcat pe dreapta si are carena spate sparta, un stop spart si toba zgariata...aaa...si bineinteles firele din contact smulse...propietarul cere 900 de epuroi pe ea...e o kawa gpz de 500 din 94...iaka si niste pozne...

asta cu tot cu vama insemna vre-o 1700...plus drum...hmmmm....2000...kam mult totusi.... :cheers:

post-6063-1141848489_thumb.jpg

post-6063-1141848501_thumb.jpg

post-6063-1141848518_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutam!

Mai nici azi nu am reusit sa ajung...ma omoara acuma la work... :D

Apropo Radule, saptamana viitoare nu o mai am....si Floriane, il lasam sa jigneasca frumusete de BMW???

:baldy:

hai ma, ca-i fain....aaaa...stai ca m-am prins....tu ma intrebai apropo de ce postam eu cu inmatricularea de motor de politie...hmmm...am gasit in Italia unu'...nici nu mai stiu, era cagiva sau gilera park....oricum, raman inka fidel ideei de Pegaso, e cel mai acesibil...desi mai sunt anumite variante...ca de ex. am gasit un motor care a fost furat, culcat pe dreapta si are carena spate sparta, un stop spart si toba zgariata...aaa...si bineinteles firele din contact smulse...propietarul cere 900 de epuroi pe ea...e o kawa gpz de 500 din 94...iaka si niste pozne...

asta cu tot cu vama insemna vre-o 1700...plus drum...hmmmm....2000...kam mult totusi.... :cheers:

....stai linistit ca nu-i de tine!!....e prea varza!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taca nu am mai dat nici un semnal pt motor ca oricum e prea urias pt mine...eu-s mai uscat de felul meu... :crack:

da' dak auziti sau stiti de ceva mai micutz...da-ti-mi de stire...i might be interested...

cum a fost la intrunire? Floriane, a venit cineva pe akolo?

 

si iaka uitai...pt taca...iaka poze....

post-6063-1141935084_thumb.jpg

post-6063-1141935197_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taca nu am mai dat nici un semnal pt motor ca oricum e prea urias pt mine...eu-s mai uscat de felul meu... :crack:

da' dak auziti sau stiti de ceva mai micutz...da-ti-mi de stire...i might be interested...

cum a fost la intrunire? Floriane, a venit cineva pe akolo?

 

si iaka uitai...pt taca...iaka poze....

nu trebuia s-o iei in nume de rau.astept sa dai un semn de viata doar.

Editat de tacanel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: lasa omu sa-si ia ce vrea.

...pai sa-si ia ce vrea el dar tu ai vazut cum arata GPZ-ul ala?...si ce mai scrie despre el?....tu l-ai lasa sa-l ia?..

 

 

...@aprilia fan...." Floriane, a venit cineva pe akolo?"

 

...da,eu cu vlad!!!..in rest,pauza!!....ei kawa asta din ultimele poze mai arata cumva ca primul era vai de el!!

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare pt voi ca voi fiind aradeni poate sunteti mai intelegator cu un "consatean" de-al vostru:mi-au sters topicul despre Fantezii Sexuale(hai sa zicem ca inteleg),dar mi-au inchis topicul Ce Fel De Barbatzi Va Plac(pt fete bineintzeles :crack: ) si cica se deschid multe topicuri aiurea!Am vazut topicuri mult mai aiurea care inca sunt deschise!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taca nu am mai dat nici un semnal pt motor ca oricum e prea urias pt mine...eu-s mai uscat de felul meu... :crack:

da' dak auziti sau stiti de ceva mai micutz...da-ti-mi de stire...i might be interested...

cum a fost la intrunire? Floriane, a venit cineva pe akolo?

 

si iaka uitai...pt taca...iaka poze....

 

 

nici un motor nu-i urias...parerea mea. doar cum bagi mina in el.dar daca iti plac motoarele ,si iti cumperi unul mic te vei satura ffff repede de el.

P.S. 750cmc e un motor nici prea mare nici prea mic

Editat de mikeAR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici un motor nu-i urias...parerea mea. doar cum bagi mina in el.dar daca iti plac motoarele ,si iti cumperi unul mic te vei satura ffff repede de el.

P.S. 750cmc e un motor nici prea mare nici prea mic

.....I agree!!!...600cc e bun de obisnuinta cu demaraje in forta adica ca o trecere de la nimic spre marea aventura pe doua roti adevarate....750,800cc de aici incepe distractia....peste 1000cc .....spechless :crack: :crack:

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok...da' hai sa va intreb si eu ceva, in special pe Flo, care m-a vazut acuma si stie ce si cum...ma vezi sa duc o haya?...sau my dream bmw-ul ala de 1200???

asta ziceam eu....intr-adevar...am gresit ca mi-am luat de inceput 125...dupa 2 luni de oras mi-am dat seama ca ma strange rau de tot...ca se poate mai mult si mai bine...human nature...tot mai mult :crack:)

totusi...raman la parerea ca un ninja de 7 si ceva maruntis are cam multi caluti pt unu' la 65 de kg si cu permis din august (adika 2-3 luni de plimbat cu motorul...prin oras)

don't u agree??

ricum as vrea undeva la 40-80 cai nu mai mult si 100% nu mai putin....sau nah...un rs de 250 cmc...da' e cam nasoala treaba cu 2T....desi eu pot sa zic ca m-am acomodat cu el...

 

 

PS aici mai intervine si latura financiara...ca dak as fi macar ceva nepot de-a lui nenea Billy sau sultanul Hussein al mai stiu eu carei tarisoare unde dai cu piciorul in pamant si sare petrolul...as avea in garaj o haya, un bmw k1200lt sau r 1200rt, un triumph rocket 3, un rsv mille, si un ktm duke2. asta asa, sa nu ma plictisesc si sa ies cu ce motor am chef...da' na...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok...da' hai sa va intreb si eu ceva, in special pe Flo, care m-a vazut acuma si stie ce si cum...ma vezi sa duc o haya?...sau my dream bmw-ul ala de 1200???

asta ziceam eu....intr-adevar...am gresit ca mi-am luat de inceput 125...dupa 2 luni de oras mi-am dat seama ca ma strange rau de tot...ca se poate mai mult si mai bine...human nature...tot mai mult :crack:)

totusi...raman la parerea ca un ninja de 7 si ceva maruntis are cam multi caluti pt unu' la 65 de kg si cu permis din august (adika 2-3 luni de plimbat cu motorul...prin oras)

don't u agree??

ricum as vrea undeva la 40-80 cai nu mai mult si 100% nu mai putin....sau nah...un rs de 250 cmc...da' e cam nasoala treaba cu 2T....desi eu pot sa zic ca m-am acomodat cu el...

PS aici mai intervine si latura financiara...ca dak as fi macar ceva nepot de-a lui nenea Billy sau sultanul Hussein al mai stiu eu carei tarisoare unde dai cu piciorul in pamant si sare petrolul...as avea in garaj o haya, un bmw k1200lt sau r 1200rt, un triumph rocket 3, un rsv mille, si un ktm duke2. asta asa, sa nu ma plictisesc si sa ies cu ce motor am chef...da' na...

...acceleratia e in capul fiecaruia !!!!!...aia de pe ghidon e doar mijlocul de comunicare intre tine si motocicleta!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...acceleratia e in capul fiecaruia !!!!!...aia de pe ghidon e doar mijlocul de comunicare intre tine si motocicleta!!

:hug: :ok:

 

Cu toate ca de 600 sunt cele mai faine :ok:

 

ok. dar de ce crezi tu ca sunt cele mai faine?? :ok:

-pareri.... si altii??

-600 sau 1000??

:P :blbl:

1000

multam de sustinere

:D :ok: :ok: :crack: :crack:

 

;)

Editat de tacanel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...acceleratia e in capul fiecaruia !!!!!...aia de pe ghidon e doar mijlocul de comunicare intre tine si motocicleta!!

 

Foarte adevarat :crack:

 

@tacanel, mikeAR: De ce 600cmc? Pentru ca eu destula putere, cai destui, pe drumurile noastre nu faci diferenta intre 600 si 1000 (nu ca nu s-ar putea, dar drumurile sunt cum sunt :blbl:)

 

Ok, v-as intreba eu pe voi, de ce 1000 si nu 600? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...