Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

http://de-veghe.blogspot.com/

 

Acesta este un blog in care incepeam o "lupta" impotriva indolentei celor care ofera servicii de orice fel in Romania. Tematica de inceput era legata de doctori si urma partea de Politia Rutiera si camerele lor de filmat si altele de acest gen. Am ramas dezamagit cand am vazut azi la stiri ca dintr-un blog poti fi dat in judecata de cel care se simte cu musca pe caciula si problema este ca tunu poti face nimic legal referitor la acea persoana. Dementiala tara asta si probabil ca nu numai asta, nestiinfd legile altei tari. Asa ca am ramas cu o discutie de unul singur si pe care doresc sa v-o impartasesc si voua...!

Editat de tavy XT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care s-o imprastiat aseara cu vitezana prin oras? am auzit de la un prieten ca ceva voinic cu torpila,o accelerat prea tare si o zburat motorul de sub el...nu stie nimeni nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care s-o imprastiat aseara cu vitezana prin oras? am auzit de la un prieten ca ceva voinic cu torpila,o accelerat prea tare si o zburat motorul de sub el...nu stie nimeni nimic?

 

Nu stiu,dar azi pe la vre-o 16 trecea unul cu Suzuki verde cu alb model de prin 95 pe la mine pe strada (Marasesti)ca ziceai ca-i la curasa...sa fi avut vre-o 100,chiar m-am dat jos din conserva si cu plasa de cartofi i-am facut semn sau am vrut sa dau dupa el,dreak mai stie ce am vrut sa fac...dupa vre-o juma de ora iar,tot el mobra la 14000,viteza...plm,ai tampit mai frate?nu i-am vazut numarul,nu-l cunosc,dar i-as da cateva buzdugane in casca aia.Si mai aveti pretentii sa v-a respecte soferii sau sa v-a vada cand veniti.Mama ei de viata! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol nah...pai daca vor viteza si una alta...au valea muresului,drumul de timisoara,incolo spre Nadlac...is locuri daca tot ii pana acolo...nu prin oras... :scratch:

Dar cine-i mai vede mah pe ,,zmeii,, astia de carton daca nu sarjeaza prin oras.PLM... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din alte surse se pare ca respectiva camera e posibil sa fie amplasata la Sambateni.

camerearcd0.jpg

 

De aici se poate lua lista cu radarele fixe din intreaga tara.

 

 

Care dintre voi ati dat jos , la vremea rspectiva, fisierul cu radarele ???

Mi-ar pride bine daca l-ar avea cineva... .

Acum , link-ul pus de Eugen duce catre alta pagina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care dintre voi ati dat jos , la vremea rspectiva, fisierul cu radarele ???

Mi-ar pride bine daca l-ar avea cineva... .

Acum , link-ul pus de Eugen duce catre alta pagina.

alte informatii

 

Daniel, am mai pus fisierul inca o data aici, se pare ca a picat site-ul de mai sus

Editat de higheaven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Happy Valentine's day ;)

Mai lasa-ne bah cu americanismele astea...Valentine,Hallowen,Mc Donald,Coca -Cola si care naiba mai sant ca le uitai...ce saracia mea,nu mai vad scris niciunde Alimentara,Drogherie...etc,numa americanisme peste tot,globalizarea ne mananca.La naiba... :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai vad scris niciunde Alimentara,Drogherie...etc,numa americanisme peste tot,globalizarea ne mananca.La naiba... ;)

" Drogherie " iti trebe tie, sa tragi pe nas ? :burnout:

Glumeam , sa te mai inveselesti si tu putin ! :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai lasa-ne bah cu americanismele astea...Valentine,Hallowen,Mc Donald,Coca -Cola si care naiba mai sant ca le uitai...ce saracia mea,nu mai vad scris niciunde Alimentara,Drogherie...etc,numa americanisme peste tot,globalizarea ne mananca.La naiba... :agree:

:burnout: ;) cam asa e si nu doar atat, in tot se face transformarea asta din pacate, il pui pe unul de varsta mea sa se uite la o mizerie de film cum e batman sau spiderman e incantat ce film super ca doar e pe intelesul oricarui retardat, il pui sa se uita la ceva de al nostru.. Filantropica sau nu neaprat romanesc, de ex Pisica Alba Pisica Neagra de la sarbi e iarasi o capodopera.... dupa 10 minyte de uitat adoarme ca nu apara tipu cu pistolu nici tipa disperata dupa el etc. azi maine ne specializam in strans suruburi si atata stim toata viatza... nu de alta dar... it's the american way.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: ;) cam asa e si nu doar atat, in tot se face transformarea asta din pacate, il pui pe unul de varsta mea sa se uite la o mizerie de film cum e batman sau spiderman e incantat ce film super ca doar e pe intelesul oricarui retardat, il pui sa se uita la ceva de al nostru.. Filantropica sau nu neaprat romanesc, de ex Pisica Alba Pisica Neagra de la sarbi e iarasi o capodopera.... dupa 10 minyte de uitat adoarme ca nu apara tipu cu pistolu nici tipa disperata dupa el etc. azi maine ne specializam in strans suruburi si atata stim toata viatza... nu de alta dar... it's the american way.

 

Daca vrei un film adevarat uitate la 7 oameni de aur ...din pacate nu-l mai am dar vi`l recomand :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...