Sari la conținut

Cromare Prin Brasov?


chopperman
 Share

Postări Recomandate

Incearca la Metaloplast, in Bartolomeu. Nu stiu preturi, dar fac treaba bunicica. Desigur, cu conditia sa iti slefuiesti si cureti tu piesa in prealabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de cromat...janta se poate croma daca are anvelopa tubeless? nu dauneaza cu ceva pe acolo...si preturi stie cineva, chiar daca aproximative?

Nu stiu cum sati spun,da nare ce sa daunzeze de loc,ba chiar daca cromul e de calitate,este o etansare mai buna pt caciucul tubeles fiind suprafata mai fina si daca cei ce monteaza rotile,pun acel caciuc lichid pt etansare ...merge perfect

te salut

roby :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu cromul din Bucuresti am vorbit la un atelier de pe langa Obor cu un tip si mi-a zis de 300.000 cercul de la roata. S-a dus fratimiu si cand i-au vazut masina (un Golf 4 ceva tunat) i-au zis ca-l costa 2.000.000.Si m-am scarbit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu cromul din Bucuresti am vorbit la un atelier de pe langa Obor cu un tip si mi-a zis de 300.000 cercul de la roata. S-a dus fratimiu si cand i-au vazut masina (un Golf 4 ceva tunat) i-au zis ca-l costa 2.000.000.Si m-am scarbit.

asta e nesimtire curata,fac preturile dupa cum vor ei ,ce nesimtiti....la asa oameni nu merita dus nici o piesa....daca asa fac cu preturile,imagineazati si cum e calitatea........mama lor de banditi... :laugh: :moto:

 

 

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e nesimtire curata,fac preturile dupa cum vor ei ,ce nesimtiti....la asa oameni nu merita dus nici o piesa....daca asa fac cu preturile,imagineazati si cum e calitatea........mama lor de banditi... :laugh: :(

salut

In legatura cu calitatea mi-a zis fratimiu ca fac super calitate, culmea ca a vazut niste jenti pe acolo cromate, cuprate etc. Ciudat.

Cel mai aiurea este ca puteau sa spuna de la inceput cat costa si gata.

Am vazut ca lucrezi la un motor super marfa. Vreau sa te intreb daca as cumpara de la Exile un cadru si de la altii restul pana la o motocicleta pot sa o inscriu? Adica este legal? Ca dobitocii de la RAR habar nu au. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu calitatea mi-a zis fratimiu ca fac super calitate, culmea ca a vazut niste jenti pe acolo cromate, cuprate etc. Ciudat.

Cel mai aiurea este ca puteau sa spuna de la inceput cat costa si gata.

Am vazut ca lucrezi la un motor super marfa. Vreau sa te intreb daca as cumpara de la Exile un cadru si de la altii restul pana la o motocicleta pot sa o inscriu? Adica este legal? Ca dobitocii de la RAR habar nu au. :laugh:

off topic...din pacate vei avea nevoie de omologare individuala si costa o groaza de bani + vama la cadru si motor ce iarasi te usuca

Gasesti cadruri mult mai eftine pe ebay decit cele de la exile....si chiar cu linii super ok

Uite citeva exemple ....

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/250-WIDE-RI...1QQcmdZViewItem

astai pt sporster e rigid super bun pretul

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SPORTY-RIGI...1QQcmdZViewItem

cauta si tu si gasesti cite vrei pe ebay

 

salut

:moto: :( L&R

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...