Sari la conținut

Lets Play De La Peter Penz


fhchth
 Share

Postări Recomandate

pozele sunt din atelierul lui in Altheim austria cel galben este lets play shi celelalt nu mai stiu..:D

lets play are un cadru interesant dar si cind te pirlesti la chiuloasa e mai interesant :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma uit la poza cu nortonul si plang ...si nu de cat de frumos si-a bagat mana in el ci pt. ca si-a bagat-o :D parerea mea este ca a modifica un norton vechi,un triumph vechi e un sacrilegiu ! oldschool baby ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma uit la poza cu nortonul si plang ...si nu de cat de frumos si-a bagat mana in el ci pt. ca si-a bagat-o  :D  parerea mea este ca a modifica un norton vechi,un triumph vechi e un sacrilegiu ! oldschool baby ! :P

mihai imi trezeshti instinktele criminale ....mai bine taceai ....ceea ce spui te face la fel de prost ca shi numeroasele reviste care au pozat nortonul shi au numit chestia aia cu roti aripi de ij shi rezervor de k shi sha witkop shi comenzi facute shi furka de ij shi platouri din dural ...O RESTAURARE e original doar motorul transmisia shi cutia ....deci va rog inainte de a va da cu parerea pls informativa .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca originalul e chiar cul.

si sint de acord cu faptul ca unele bucati de istorie ar trebui pastrate doar pentru faptul ca sint ceea ce sint...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

basty draga verifica-ti putin limbajul !..si DA poti sa ti-o tai si dupa aia sa faci ce vrei..ORIGINALUL(norton) arata mult mai fain decat hibridul ala!.ACUM daca tu ai alte gusturi nu inseamna ca cei pe still vechi (vezi eu) sunt PROSTI ...Acum ori esti chior si nu citesti bine ce scriu ori esti prost si bagi iju meu in aceeasi galeata cu nortonul... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca originalul e chiar cul.

si sint de acord cu faptul ca unele bucati de istorie ar trebui pastrate doar pentru faptul ca sint ceea ce sint...

in primul rind nu la avut nimeni perfect originl ...shi atunci nu mai modificati bag simsonuri lasatile originale .....nu? shi plimbativa voi cu bude ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

basty, la faza asta sa stii ca t-ai cam pripit.parerea mea.adica cu vorbele...si imi pare rau,dar tre sa fiu de acord ca e o crima impotriva tututror motociclistilor daca ,te apuci sa chopper-esti o asa bijuterie...:P(dar dupa cum am inteles tu nu l`ai avut original,deci cred ca a fost cea mai buna solutie...(l-ai avut intreg?)eu zic ca e foartew frumos originalul si in plus are clasa!sunt rare,aceste "old school" in rest numai bine...P.S. ce ziceai ca-i faci acum? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

basty, la faza asta sa stii ca t-ai cam pripit.parerea mea.adica cu vorbele...si imi pare rau,dar tre sa fiu de acord ca e o crima impotriva tututror motociclistilor daca ,te apuci sa chopper-esti o asa bijuterie...:lol:(dar dupa cum am inteles tu nu l`ai avut original,deci cred ca a fost cea mai buna solutie...(l-ai avut intreg?)eu zic ca e foartew frumos originalul si in plus are clasa!sunt rare,aceste "old school" in rest numai bine...P.S.  ce ziceai ca-i faci acum? :D

eu cred ca fiecare are dreptul sa modifice ce vrea si cum vrea

atit timp cit o face din banii proprie

poate fii orce tip de motor sau oricit de vechii ar fii

idea de a chopparii este buna pt noi ,care avem facute motoarele pe gustul nostru si ne uitam din cind in cind la unul original :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

:( Ma tot uit shi nu intzeleg, de ce atata discutzie... Istoria e istorie shi unele piese trebuie pastrate in starea initziala, de acord, dar cand ai posibilitatea shi vrei sa faci din pocnitoare bici... nu vad de ce nu ai face! Motoarele motocicletelor vechi (in special cele ruseshti) sunt facute cu simtz de raspundere shi fara economie de material (old school) deci... de ce sa dai cu piciorul unui asemenea motor shi sa nu profiti pentru a-ti construi un Chopper in adevaratul sens al cuvantului...

.... shi inca ceva.... daca nu face "ghal, ghal, ghal, ...paak" ala nu e Chopper :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lets play are un cadru interesant  dar si cind te pirlesti la chiuloasa e mai interesant :(

Eu am vazut un Early Shovel la care s-a blocar pistonul si a amuls cilindrul cu o bucata din bloc si s-a oprit in cadru in dreptul oo-lor.Ala avea cadru , daca era cu Let's play cred ca ramanea fara....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...