Sari la conținut

Neoane Pe Motor


Alexyz2006
 Share

Postări Recomandate

baaaa :lol:))

 

da eu m-am potolit frate.. gata..

 

da eu nu faceam ca asta.. sa postez la topicuri de acu 2 ani :D

 

eu faceam la alea noi :D

 

PS : Corectule... mai uita-te si tu la data knd a postat ultimu om.

Sau nu stii sa citesti ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaa :P))

 

da eu m-am potolit frate.. gata..

 

da eu nu faceam ca asta.. sa postez la topicuri de acu 2 ani :D

 

eu faceam la alea noi :rose:

 

PS : Corectule... mai uita-te si tu la data knd a postat ultimu om.

Sau nu stii sa citesti ? :D

 

te bucuri cand vezi unu mai noob ca tine :lol: , dai si tu sfaturi :D

Editat de sica_sibiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaa :D))

 

da eu m-am potolit frate.. gata..

 

da eu nu faceam ca asta.. sa postez la topicuri de acu 2 ani :crack:

 

eu faceam la alea noi :P

 

PS : Corectule... mai uita-te si tu la data knd a postat ultimu om.

Sau nu stii sa citesti ? :blbl:

Aha te-ai facut puiut cuminte ... :D . Bucurate ca macar isi mai aminteste lumea de tine pe forum :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu vreau sa`mi pun 2 neoane albastre la jucaria mea...da ma mai gandesc ca poate ma ia politia in aer :crack:

 

cel putin la mn in sm stiu sigur ca un neon e legal ... orice culoare ... am un prieten al carui unchi e sef de post pe judet ... deci nu vorbesc prosti ... acum nu stiu cum e la voi dar la mn e legal :blbl: si am auzit ca sunt la 400 mi buc :D am sa dau maine o fuga pan acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel putin la mn in sm stiu sigur ca un neon e legal ... orice culoare ... am un prieten al carui unchi e sef de post pe judet ... deci nu vorbesc prosti ... acum nu stiu cum e la voi dar la mn e legal :D si am auzit ca sunt la 400 mi buc :P am sa dau maine o fuga pan acolo

La tine in oras e legea diferita :crack: ?

Au pus limita : ba voi astia cu "tuningu" aveti voie doar un neon ! :D

:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel putin la mn in sm stiu sigur ca un neon e legal ... orice culoare ... am un prieten al carui unchi e sef de post pe judet ... deci nu vorbesc prosti ... acum nu stiu cum e la voi dar la mn e legal :blbl: si am auzit ca sunt la 400 mi buc :D am sa dau maine o fuga pan acolo

Te rog eu frumos... taci si nu mai spune prosti. Chiar iti cer asa de mult? In alt topic vroiai sa-ti pui sirena de politie... tot "legala" sau cum zici tu :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit,pasionati ai motoarelor!Cel putin odata sunt sigur ca v-ati gandit la un tunning exterior pentru motorul dumneavoasta,sau macar niste mici accesorii.Ei bine,si eu m-am gandit,si nu o data!Asa ca mi-am pus in aplicare planurile,si am montat pe un scuter doua neoane-flash albe.Aratau destul de dragut,asa ca am continuat prin a-i pune inscriptii gen NOS,NFS,lumini de pozitie albastre,pleoape pentru faruri,folie pe stopurile din spate,si ma gandeam chiar si la un CD-player.Am nevoie de parerile voastre,si eventual de unele sfaturi pentru a-mi continua proiectul.Va salut cu farul si va doresc numai bine!

 

Salut eu sunt din severin si am un moped garelli vip(de ala cu pedale) pe care am inceput sal modific da nu gasesc nimic pentru exterior(neoane sau stickere) eventual flash lights(stroboscop=http://www.youtube.com/watch?v=3xAg_WsJ3ls) sunt curios daca gasesc neon sau orice lumina albastra care sa mearga la 6V ca atata produce "dinamu" meu.

Editat de Florin Alex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

 

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...